رفتن به مطلب

نظرسنجی هجدهمین مسابقه عکس با دوربین شخصی-موضوع: "عکس اجتماعی"

3 عکس برتر از نظر شما کدامند ؟  

193 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. 3 عکس برتر از نظر شما کدامند ؟

• 28
    • 16
    • 9
    • 10
    • 38
    • 3
    • 24
    • 16
    • 37
    • 12

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 114
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اهم اهم

با سلام و عرض خسته نباشید به همه دوستان.

آقا تبریک و مبارکا:ws3:

انشالله خداوند این قبول پیروزی ها به ماهم عطا کند...انشالله.

این دفعه دیگر پیروزی ازآن ماست.گفته باشیم...:zadan:

• Like 8
لینک به دیدگاه

یادمه اون موقع که مسابقه شروع شد...قرار بود یک توضیحی هم تصاویر داشته باشن...من هم توضیح دادم...بعد این بند از مسابقه حذف شد...:ws37:

و چه خوب بود...و چه خوب بود....و چه خوب بود....که نظر سایر شرکت کننده ها هم پرسیده می شد...شاید کلا اسم تصویر رو عوض می کردن....:ws37:

هر چه ارزش بیشتر برای تعداد بیشتری از کاربرا گذاشته بشه..کاربرها هم اعتماد و احترام بیشتر رو قائل می شن و مشارکت ها بیشتر می شه....

لطفا...لطفا....لطفا...اگر قانونی در مسابقه ای گذاشته می شه..تا پایان اون مسابقه اجرا بشه...و یک دفعه قائم به فرد عوض نشه....و یک جمع در نظر گرفته بشه...:ws37:

مدیران خوب و زحمت کش..خسته نباشین:icon_gol:

سلام دوست عزیز. قطعا همینطور خواهد بود و نظر کاربران برای ما خیلی مهمه. ما هم بعد از اینکه اکثر شرکت کننده ها نظرشون بر این بود که توضیح برای عکس ها نباشه (چون خود عکس باید گویا باشه ) اون بخش رو حذف کردیم.:w16:

هیچ قانونی در مسابقه بنا به نظر یک فرد تغییر نمیکنه و همیشه اکثریت در نظر گرفته میشن.:a030:

ممنون . شما هم خسته نباشید و تبریک بابت کسب مقام سوم :icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز. قطعا همینطور خواهد بود و نظر کاربران برای ما خیلی مهمه. ما هم بعد از اینکه اکثر شرکت کننده ها نظرشون بر این بود که توضیح برای عکس ها نباشه (چون خود عکس باید گویا باشه ) اون بخش رو حذف کردیم.:w16:

هیچ قانونی در مسابقه بنا به نظر یک فرد تغییر نمیکنه و همیشه اکثریت در نظر گرفته میشن.:a030:

ممنون . شما هم خسته نباشید و تبریک بابت کسب مقام سوم :icon_gol:

احسنت.

چه خوب بود من رو هم حساب می کردین،می پرسیدیدن از من هم.

گله نبود،شکایت نبود.فقط یک نظر بود.:ws37:

من هم به اندازه ی شرکت کنندهای دیگه حق داشتم...حتی اگه یک رای بود. تو کار انجام شده قرار نمی گرفتم.:ws37:

لطفا از این انتقاد کوچک دوستان دیگه برداشت ضدیت نکن..که من به این تالار و مدیرانش ارادت دارم.

ما جواب خودمون رو گرفتیم.

سرمان به نشانه ی ارادت پایین هست.:ws37:

• Like 4
لینک به دیدگاه
احسنت.

چه خوب بود من رو هم حساب می کردین،می پرسیدیدن از من هم.

گله نبود،شکایت نبود.فقط یک نظر بود.:ws37:

من هم به اندازه ی شرکت کنندهای دیگه حق داشتم...حتی اگه یک رای بود. تو کار انجام شده قرار نمی گرفتم.:ws37:

لطفا از این انتقاد کوچک دوستان دیگه برداشت ضدیت نکن..که من به این تالار و مدیرانش ارادت دارم.

ما جواب خودمون رو گرفتیم.

سرمان به نشانه ی ارادت پایین هست.:ws37:

اینجا دیکتاتوری است:ws3:

شوخی کردم عزیز من

مذیران این تالار برای نتها هدفشون یعنی رضایت کاربران تلاش میکنن:a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...