رفتن به مطلب

نصب و اجرای APP های Android بر روی کامپیوتر...

ارسال های توصیه شده

دروود

خیلی از دوستان مثل بنده یا والدینشون بهشون پول خرید گوشی های اندرویدی نمیده ، یا دلشون نمیاد یهو 400-500 تومن از حسابشون بردارن ، یا اصلا نمیخوان گوشی اندرویدی بخرن! زور که نیست!

ولی خب همین دوستان ، شاید دلشون خواست APP های متنوع و زیبا و کارآمد مربوط به سیستم عامل اندروید رو امتحان کنن و ازشون استفاده کنن ، بدون اینکه 500 تومن پیاده شن.

خوشبختانه هنوزم دوستان برنامه نویس در سطح جهان ، به فکر مظلومان و فقرا هستن و همواره تکنولوژی راه های Alternative رو برامون بوجود میاره.

یکی از همین راه های Alternative استفاده از Simulator های محیط اندروید در کامپیوتر های شخصی هست.

این Simulator که به Blue Stacks App Player معروف هست ، یک شبیه ساز قدرتمند و جالب هست که با نصب اون بر روی PC ، سیستم عامل اندروید شبیه سازی میشه و میتونیم تمامی App های اندروید رو بر روی کامپیوتر نصب کنیم و ازشون به راحتی استفاده کنیم.

خب این شبیه ساز رو میتونید با ورود به سایت

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
دریافت کنید.

بعد از ورود ، بر روی دکمه ی Download کلیک کنید و صبر کنید تا دانلودر فعال شه و فایل حدود 4 مگابایتی اولیه و استارتر رو دانلود کنید.

فایل رو باز کنید و بعد از طی مراحلی ، برنامه بصورت اتوماتیک شروع به دانلود Blue Stack اصلی میکنه که حدود 120 مگابایته ( اگه اشتباه نکنم ).

همچنین اگه اینترنت شما ، اینترنت زیاد پرسرعتی نیست و نمیتونید صبر کنید تا خود برنامه این فایل رو براتون بطور اتوماتیک دانلود کنه ، میتونید مستقیما این فایل 120 مگابایتی رو

و مستقیما خودتون عملیات نصب رو انجام بدید.

مراحل نصب بسیار ساده هست و توضیحی نمیدم.

بعد از مرحله ی نصب ، برنامه ی Blue Stacks بر روی دسکتاپ کامپیوتر شما ظاهر میشه.

84uteifejy6y136z8nuu.png

با دوبار کلیک بر روی Start BlueStacks ، برنامه رو اجرا کنید.

کمی صبر کنید تا عملیات Loading زیبای این برنامه ، انجام شه و وارد محیط برنامه شید.

تذکر : معمولا برنامه پس از اجرا وارد Taskbar در منوی استارت میشه و آیکن اون از اونجا قابل رویت هست .

در صورتی که بعد از اجرا کردن Blue Stacks ، صفحه ی Loading برنامه ظاهر نشد ، وارد قسمت Task bar شید و با راست کلیک بر روی برنامه ، اون رو ریستارت کنید.

مثل شکل زیر :

yitu8is4rafgq8h92.png

در صورتی که باز هم برنامه Restart نشد و خطایی بهتون داد ، این بار گزینه ی Quit رو انتخاب کنید تا برنامه کامل بسته بشه و بعد از یه مقدار وقفه ، دوباره برنامه رو از دسکتاپ اجرا کنید.

محیط برنامه شبیه به تصویر زیر هست و از بخش های متنوعی تشکیل شده.

3hgfwfdqjxyv4bpbicr.png

در هر قسمت ، میتونید App های مخصوص به اون رو ببینید ، مثلا با کلیک بر روی Top 25 Apps ، میتونید 25 App برتر رو مشاهده کنید.

در قسمت Games ، میتونید App های مربوط به بازی ها رو مشاهده کنید و ...

با دو بار کلیک بر روی هر App ، اون App دانلود و در نهایت نصب میشه.

شما میتونید App های نصب شده ی خودتون رو در بخش My Apps مشاهده کنید.

اگر هم App مورد نظر شما در بخش های مختلف وجود نداشت ، شما دو تا راه دارید

راه اول اینکه با کلیک بر روی دکمه ی ذره بین ، در بالای برنامه ، App مورد نظرتون رو در دیتابیس های اینترنتی برنامه جستجو کنید و دانلودشون کنید.

راه دوم هم در صورتی که راه اول جواب نداد ، اینه که شما مستقیما فایل نصب مربوط به APP مورد نظرتون که معمولا با پسوند apk هست رو از اینترنت دانلود میکنید و اون فایل رو به قسمت My Apps دراگ میکنید و برنامه به راحتی هر چه تمام تر نصب میشه!

کار با برنامه بسیار ساده هست و بیشتر از این توضیح نمیدم.

روز شما خوش :)

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 4 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...

سلام

Start BlueStacks نصب کردم اما لود نمیشه از روی خودش راست کلیک کردم ریستار کردو اما باز نشد.میخام نصب بشه

Start BlueStacks نصب کردم اما لود نمیشه از روی خودش راست کلیک کردم ریستار کردو اما باز نشد.میخام نصب بشه

لینک به دیدگاه
يك سئوال من نيم ساعته گذاشتم نصب تموم شده وقتي كليك ميكنم 1 ساعت لودينگ مياد چبكار كنم؟؟؟؟

:sad0::4564:bacheha yeki biyad komak kone man

سلام

گوگل اپ در حالت عادی **لتر هست

پس یا معمولا هی صفحه ای که بعد از لود شدن می آید ظاهر می شه یا کلا یه صفحه سیاه می آید

برای اینکه اینجوری نشه

باید اپ هایی که لازم دارید رو از سایت های دیگه دانلود کنید و وقتی دانلود شد روی اونها دبل کلیک کنید تا اتوماتیک نصب بشن

یا اینکه با **لتر شدن از خود گوگل اپ دانلود کنید

که روش اول توصیه می شه !

نرم افزار نصب خاصی نداره و بعد دانلود وقتی نرم افزار رو باز کنید بعد از ظاهر شدن یه صفحه رنگی که لود می کنه نرم افزار رو یک صفحه سیاه میاد

مگر اینکه نرم افزار نصب کنید

لینک به دیدگاه

میشه یکی منو راهنمایی کنه؟؟!

هنگام لود شدنStart BlueStacks صفحه آبی با نوشته هایی که نوشته مشکل وجود داره بعدشم باید لب تابم رو خاموش کنم .حالا میشه یعنی راهی هست یا بیخیال این برنامه خییلی خییلی جذاب بشم!

البته بعدش رشن میکنم و دوباره لود و ریستار از برنامه رو میزنم ولی میگه Start BlueStacks CAN NAT RESTAR

• 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif کمک میخام لطفا

لینک به دیدگاه
میشه یکی منو راهنمایی کنه؟؟!

هنگام لود شدنStart BlueStacks صفحه آبی با نوشته هایی که نوشته مشکل وجود داره بعدشم باید لب تابم رو خاموش کنم .حالا میشه یعنی راهی هست یا بیخیال این برنامه خییلی خییلی جذاب بشم!

البته بعدش رشن میکنم و دوباره لود و ریستار از برنامه رو میزنم ولی میگه Start BlueStacks CAN NAT RESTAR

• 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif کمک میخام لطفا

نرم افزارش اشکال زیاد داره

شما کلا یه بار نرم افزار رو پاک کنید و بعد اگه خواستید دوباره نصب کنید

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام، من رو دره بین میرم و اسم gamo مینویسم بعد روش که کلیک میکنم مینویسه : market not found, search web for installation recipe ?

بعد ok رو میزنم هیچی نمیشه :|

apk بازی رو هم دانلود کردم انداختم تو my apps، بعد رنامرو که اجرا میکنم آیکون بازی یه صورت علامت سواله :|

کمک کنید

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام خسته نباشید

من این برنامه را دانلود کردم و نصب کردم

تا اینجاش مشکلی نیست اما وقتی میخوام برنامه ای را دانلود کنم error میده

تا الان هیچ برنامه ای نتونستم نصب کنم

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
سلام من بعد نصب برنامه در اجرای بازی clash of clans با خطای زیر مواجه میشم

سلام. من اطلاع چندانی ندارم.:ws52:

اما چیزی که تو ارور پیداست developerتون قدیمیه!

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

[URL]http://s6.uplod.ir/i/00506/0pzpdz91qly6.png[/URL]
سلام
یه سوال داشتم
من قبلا از [B]BlueStacks استفاده می کردم چند روز پیش ویندوز عوض کردم و بعد اینکه مجددا BlueStacks رو نصب کردم اون دکمه های back و home نیستن میشه بگین باید چکار کنم عکس از نرم افزار گرفتن واون بالا گذاشتم ممنون میشم کمکم کنید.
ممنون میشم راه حلشو واسم ایمیل کنید
[email]yas582008@YAHOO.com[/email]
[/B]

لینک به دیدگاه

سلام

یه سوال داشتم

من قبلا از BlueStacks استفاده می کردم چند روز پیش ویندوز عوض کردم و بعد اینکه مجددا BlueStacks رو نصب کردم اون دکمه های back و home نیستن میشه بگین باید چکار کنم عکس از نرم افزار گرفتن واون بالا گذاشتم ممنون میشم کمکم کنید.

ممنون میشم راه حلشو واسم ایمیل کنید

سلام

زبانش رو انگلیسی کنین، احتمالا درست بشه.

بالا سمت راست All Apps بزنین، بعد Setting رو انتخاب کنین، گزینه تغییر زبان، انگلیسیش کنین.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...