رفتن به مطلب

تشکیل کارگروه مقاله نویسی

ارسال های توصیه شده

خیلی ممنون از راهنماییتون مهندس:ws37:

اون تاپیکو خوندمش....:w16: منظورم اینه ک برا این قسمت بشه فعالیت کنم و بتونم با ی یفر دیگه ی مقاله ای کار کنم باید چیکارکنم؟:ws52:خیلییی ممنون!:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خیلی ممنون از راهنماییتون مهندس:ws37:

اون تاپیکو خوندمش....:w16: منظورم اینه ک برا این قسمت بشه فعالیت کنم و بتونم با ی یفر دیگه ی مقاله ای کار کنم باید چیکارکنم؟:ws52:خیلییی ممنون!:icon_gol:

خب واسه شروع و عضویت تو کارگروه، یه موضوع انتخاب کن و دیتابیس لازمش رو تهیه کن که تو صفحه قبل نحوه اونو گفتم:
http://www.noandishaan.com/forums/thread97823-4.html#post1353603

بعد اینکه آماده شد بهم اطلاع بده.
یه جورایی میشه گفت این کار اول حق ورودی به کارگروه هستش :ws3:
لینک به دیدگاه

آهااااااااین!:ws3:

حله مهندس!:a030:خب من میخوام ی مقاله بنویسم ک راجع ب (طراحی شهری +شبکه راههای حم و نقل شهری+مسائل معلولان ) باشه... ولی هنوز نتونستم به هم ربطشون بدم ک ی موضوع از توشون درآد!:ws52:ی چن تا کتابو مقاله فارسی و اینگلیسیم پیدا کردم:hanghead:از استادمم قراره کمک بگیرم....خب الان دستور چیه فرمانده؟!:ws3:

لینک به دیدگاه
آهااااااااین!:ws3:

حله مهندس!:a030:خب من میخوام ی مقاله بنویسم ک راجع ب (طراحی شهری +شبکه راههای حم و نقل شهری+مسائل معلولان ) باشه... ولی هنوز نتونستم به هم ربطشون بدم ک ی موضوع از توشون درآد!:ws52:ی چن تا کتابو مقاله فارسی و اینگلیسیم پیدا کردم:hanghead:از استادمم قراره کمک بگیرم....خب الان دستور چیه فرمانده؟!:ws3:

خب تو میای همه منابع و دیتابیس های لازم رو جمع آوری میکنی و به شیوه ای که تو صفحه قبل گفته شد آماده می کنی و بهم اطلاع میدی که دسترسیت رو به بخش کارگروه باز کنم که اون منابع رو تو یه تاپیک میذاری (این صرفاً یه کاریه فقط به عنوان میشه گفت حق ورودی :ws3: )

بعدش می تونین کارتون رو به تنهایی پیش ببرین و جاهایی که گیر میکنین از بقیه سوال کنین یا با یکی از بچه ها که به این موضوع علاقه داره و دوست داره همکاری کنه، با همدیگه کارو پیش می برین.

لینک به دیدگاه

مررسی!:icon_gol:

ببشقید مهندس جان ی سوال داشتم!:ws52:

پس ینی من باس برم موضومو دقیق مشخص کنم بعد همه منابع رو (حالا هر چی ک شد:کتاب و مقاله و...)جم کنم کامل ک شد زیپ کنم بسندمش واس شما دیگه؟!:ws3:

یا بازم مرحله داره؟!:ws38:بعد کتابایی ک من تو نت پیدا کردم اکثرن تازه تالیف شدن و فک نکنم بهشون بتونم دسترسی داشته باشم....:hanghead:اونارم بیارم اسمشونو یا ن؟!:5c6ipag2mnshmsf5ju3ممنون!:icon_gol:

لینک به دیدگاه

مررسی!:icon_gol:

ببشقید مهندس جان ی سوال داشتم!:ws52:
پس ینی من باس برم موضومو دقیق مشخص کنم بعد همه منابع رو (حالا هر چی ک شد:کتاب و مقاله و...)جم کنم کامل ک شد زیپ کنم بسندمش واس شما دیگه؟!:ws3:
یا بازم مرحله داره؟!:ws38:بعد کتابایی ک من تو نت پیدا کردم اکثرن تازه تالیف شدن و فک نکنم بهشون بتونم دسترسی داشته باشم....:hanghead:اونارم بیارم اسمشونو یا ن؟!:5c6ipag2mnshmsf5ju3ممنون!:icon_gol:

حالا دقیق هم نمیخواد. مثلاً میگین من منابعی که مربوط به مناسب سازی فضاها و معابر برای معلولین هست رو گردآوری میکنم. شاید یه سری منابع هم با توجه به عنوان دقیق اصلاً استفاده نکنی. ولی خب جز اون دیتابیس و منابع میشه.
آره دیگه اون کتابام در حد معرفی اسمشون و نویسندشون بگو.
لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلامن علیکم !:ws3:

عاغا من تقریبن دیتابیسامو جم کردم.......منابعم زدم تنگش!:ws37:

الان هرچی میخام تو پرشین گیگ آپلود کنم نمیشه!:ws52:

راستیتش تاحالا با پرشین گیگ کار نکردم و نمیدونم مدلش چجوریاس!:hanghead:

کسی میتونه کمک بنموعد؟!:5c6ipag2mnshmsf5ju3:hanghead:

لینک به دیدگاه

سلامن علیکم !:ws3:

عاغا من تقریبن دیتابیسامو جم کردم.......منابعم زدم تنگش!:ws37:
الان هرچی میخام تو پرشین گیگ آپلود کنم نمیشه!:ws52:
راستیتش تاحالا با پرشین گیگ کار نکردم و نمیدونم مدلش چجوریاس!:hanghead:
کسی میتونه کمک بنموعد؟!:5c6ipag2mnshmsf5ju3:hanghead:

چه اروری میده؟
لینک به دیدگاه

ممنون پری جونم!:ws37:

من اومدم تو این سایته عضویدم بعد تو اکانت خودم گزینه آپلودو زدم و فایلو انتخاب کردم و گذاشتم تا آپ بشه...تا وسط لود شد بعد یهو نمیدونم قط شد یا چی؟!محو شد!:w58:

بنظرت درست بوده یا ن؟!مشکلش چیه؟!:5c6ipag2mnshmsf5ju3:hanghead:

لینک به دیدگاه

ممنون پری جونم!:ws37:

من اومدم تو این سایته عضویدم بعد تو اکانت خودم گزینه آپلودو زدم و فایلو انتخاب کردم و گذاشتم تا آپ بشه...تا وسط لود شد بعد یهو نمیدونم قط شد یا چی؟!محو شد!:w58:
بنظرت درست بوده یا ن؟!مشکلش چیه؟!:5c6ipag2mnshmsf5ju3:hanghead:

آپلود فایلو زدی این اتفاق افتاد؟؟؟ ?
نمی دونم والا
شاید مشکلی پیش اومده. دوباره بزن ببین چی میشه! :ws38:
لینک به دیدگاه

آره شاید اون لحظه سایتش قطع شده باشه.

خوب شد من اینجا رو دیدم یه چیزی یادم افتاد :icon_pf (34):

هنوز دسترسی مرتضی رو درست نکرده بودم. پسر پس چرا چیزی نگفته بودی. :ws3:

لینک به دیدگاه

آخ جون :ws3:
من فک کردم خودشون خواستن هم چنان گوشه گیر باشن :ws3:
لینک به دیدگاه

این فایله 17 مگه!:icon_razz:مشکل از چیههههههههههه؟!؟!؟:4564::vahidrk:

حجمشم ک زیاد نیست...:ws38:

نه حجمش زیاد نیست با winrar به چند تا قسمت تقسیم کنید بعد آپلود کنید اینطوری بهتره
لینک به دیدگاه

گفتم بگی چرا فعالیت نمیکنی بگم دسترسی ندارم :ws3:

شوخی کردم فک کردم اختلال سیستمی هست، اخه واسه بقیه بچه ها هم باز نشده بود.
لینک به دیدگاه

چجورییییی؟!؟!:ws52:

بیزحمت روششم لطف کنید:ws3:

winarar رو که دارین

فایل یا فایل های مورد نظر رو انتخاب میکنید بعد روش راست کلیک میکنید و Add to archive رو میزنید بعدش پنجره زیر باز میشه

z2mq3fizid67xhhegr9j.jpg

بعدش مشخصه دیگه حجم دلخواه برای هر پارت رو انتخاب میکنید و اوکی رو میزنید فایل اصلی به فایل های کوچکتر با حجم مساوی تقسیم میشه
لینک به دیدگاه

گفتم بگی چرا فعالیت نمیکنی بگم دسترسی ندارم

:ws3:

شوخی کردم فک کردم اختلال سیستمی هست، اخه واسه بقیه بچه ها هم باز نشده بود.

:w58:

نه بابا یادم رفته بود :ws3: حافظه منو که دیگه خودت میدونی :ws3:
شرمنده خلاصه
لینک به دیدگاه

مرررررسی place.makerعزیز!:ws3::a030:

بلاخره اینارو آپ کردم!hapydancsmil.gif
فقد ی سوال دیگه....نزنینااااا:whistle:5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gifلینکشو کدوم قسمت بذارم؟!

خواهش میکنم

برید به قسمت کارگروه های تخصصی - بعدش کارگروه مقاله نویسی یه تاپیک با عنوان موضوعتون مث بقیه بچه ها باز کنید و‌ لینک ها رو بزارید

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...