رفتن به مطلب

بالارفتن وزن

Sepideh.mt

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 368
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه چی بگو واسه چاقی

لاغری بخدا خیلی راحته ... خیلیییییی

چاق شدن سخته TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif[/b][/color]

همراع با ورزش،نه فعالیتهای بدنی سنگین و خسته کننده،از موتد نشاسته ای مصرف کن مثل برنج سیب زمینی نان و غلات

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

چیزی که تازه کشف کردم مصرف برنجه...ماده ای جدایی ناپذیر از سفره های ایرانی...این برنج سرشار از نشاستست...یکی 1 ماه برنج و سیب زمینی سرخ کرده بخوره به مقصودش که چاخ شدنه میرسه...اینو قول میدم...:w16:

لینک به دیدگاه
چیزی که تازه کشف کردم مصرف برنجه...ماده ای جدایی ناپذیر از سفره های ایرانی...این برنج سرشار از نشاستست...یکی 1 ماه برنج و سیب زمینی سرخ کرده بخوره به مقصودش که چاخ شدنه میرسه...اینو قول میدم...:w16:

قول نده امین خان

چون من ناهار و شام اکثرا برنج میخورم :ws3:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
قول نده امین خان

چون من ناهار و شام اکثرا برنج میخورم :ws3:

کم میخوری دیگه! :w000:

یه دیگ بذار جلوت ببینم چطوری چاخ نمیشی...:w000:

===================================

البته بعضی افراد سوخت و ساز بدنشون بالاست ( مث من:ws3:) ...مشکل پرکاری تیروئید هم میتونه باعث لاغری بشه...با مشاور تغذیه هم مشورت بکنید بد نیست.

من خودم یه زمان پوست و استخون بودم...بعد روشی رو یکی از دوستام پیشنهاد کرد...

میرفتم باشگاه...گشنه که برمیگشتم خونه سیر میخوردم(بیشتر غذاهای نشاسته دار)...بعدشم خواب.

این رویه رو 2-3 ماه ادامه دادمو بعد یهو ورزشو ول میکردم...ولی خوردنم سر جاش بود...اینجوری 10 کیلو تو 4 ماه اضافه کردم.:ws3:

لینک به دیدگاه

شما که باید فعلا 24 ماه اش بخوری

سر شار از ویتامیین خاطره اس:w02:

لینک به دیدگاه
کم میخوری دیگه! :w000:

یه دیگ بذار جلوت ببینم چطوری چاخ نمیشی...:w000:

===================================

البته بعضی افراد سوخت و ساز بدنشون بالاست ( مث من:ws3:) ...مشکل پرکاری تیروئید هم میتونه باعث لاغری بشه...با مشاور تغذیه هم مشورت بکنید بد نیست.

من خودم یه زمان پوست و استخون بودم...بعد روشی رو یکی از دوستام پیشنهاد کرد...

میرفتم باشگاه...گشنه که برمیگشتم خونه سیر میخوردم(بیشتر غذاهای نشاسته دار)...بعدشم خواب.

این رویه رو 2-3 ماه ادامه دادمو بعد یهو ورزشو ول میکردم...ولی خوردنم سر جاش بود...اینجوری 10 کیلو تو 4 ماه اضافه کردم.:ws3:

یه دیگگگگ

چی میگی باباا ا ا ا ا ا ا ا ا :obm:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
شما که باید فعلا 24 ماه اش بخوری

سر شار از ویتامیین خاطره اس:w02:

21 ماه دیگه... :ws3:

یه دیگگگگ

چی میگی باباا ا ا ا ا ا ا ا ا :obm:

آهان...یه چیزی...با غذات هم بازی نکن!

اگر تا 10 دقیقه نتونی حجم کافی از غذات رو بخوری معده ات شروع میکنه به هضم غذا و احساس بی میلی بهت دست میده.:ws38:

لینک به دیدگاه
21

اگر تا 10 دقیقه نتونی حجم کافی از غذات رو بخوری معده ات شروع میکنه به هضم غذا و احساس بی میلی بهت دست میده.:ws38:

یه دلیلی که پسرا زودتر چاق میشن همینه که سریع یه حجم فوق العاده ای رو میخورن و در واقع میبلعن:banel_smiley_4:

باور کنین!!!!!!!

خانوما آروم میخورن به خاطر همین زود سیر میشن! سعی کن مث پسرا غذا بخوری:ws28:

لینک به دیدگاه
منم مثل تو ؛اینقد راحت وزن کم میکنم ؛ کافیه به یه تحویل پروژه بر بخورم ؛ 2 کیلو کم میشم؛ حالا بخوام چاق شم ؛ 1 سال باید تلاش کنم؛ البته اینم بگما اصلا اینطور که میگی زیاد نمیخورم,icon_pf%20(34).gif

کلا بد غذام , ناهار 4-5 قاشق میخورم؛ میره تا شام 1/4 نون ؛ هرچیزی دوست ندارم ؛به همه غذاها ایراد میگیرم؛hanghead.gif

اما یه مدت یکی دو سال پیش ؛ بعد غذا 1 لیوان تخمه میخوردم ؛( هم شام هم ناهار) بعد یه مدت وزن مناسبمو به دست آوردم ؛ :ws3: غذاهای دلخواهمو هم اون موقع ها درست میکردم, مثلا قارچ و سوسیس و... بعد نصف نونو میخوردم باهاش؛

البته بعد ماه رمضون و تحویل پروژه بازم یکم وزن کم کردم ؛:sad0:

راستی اونایی که میگن بشین و غذا بخور چاق میشی؛ اینطور چاقی که اصلا فایده نداره ؛ فقط شکم چاق میشه و کلا بد اندامی میاره:banel_smiley_4: به نظرم خوبه بری سراغ ورزش و بعد ورزش گشنت که شد غذا بخوری یه عالمه؛

سیب زمینی هم خیلی مفیده ؛

ونوس یه لیوان تخمهً ی بو داده دیگه؟ آفتاب گردون دیگه؟ بعد چن وخ خوردی چن کیلو اضافه کردی؟:ws3:
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
ونوس یه لیوان تخمهً ی بو داده دیگه؟ آفتاب گردون دیگه؟ بعد چن وخ خوردی چن کیلو اضافه کردی؟:ws3:

آره عزیزم ، از این تخمه سیاها ، تو یه ماه 2 کیلو چاق شدم ،خیلی میخوردم،:ws3: اما مشکل اینه زیاد تخمه بخورم ،صورتم جوش میزنهicon_razz.gif

ببین ؛ برا چاق شدن باید حساب کنی چقدر کالری نیاز داری؛ هرچه بیشتر از اون بخوری چاقت میکنه دیگه،:w16:

حالا فکر کن یه بشقاب برنج و خورشت نهایت 700 کالری داره ؛ 100 گرم تخمه هم 700 تا ، خب وقتی بعد ناهار این تخمه رو میخوری کلی کالری اضافه میشه (بادوم هم خیلی خوبه ، سیب زمینی سرخ کرده هم همینطور)

لینک به دیدگاه
آره عزیزم ، از این تخمه سیاها ، تو یه ماه 2 کیلو چاق شدم ،خیلی میخوردم،:ws3: اما مشکل اینه زیاد تخمه بخورم ،صورتم جوش میزنهicon_razz.gif

ببین ؛ برا چاق شدن باید حساب کنی چقدر کالری نیاز داری؛ هرچه بیشتر از اون بخوری چاقت میکنه دیگه،:w16:

حالا فکر کن یه بشقاب برنج و خورشت نهایت 700 کالری داره ؛ 100 گرم تخمه هم 700 تا ، خب وقتی بعد ناهار این تخمه رو میخوری کلی کالری اضافه میشه (بادوم هم خیلی خوبه ، سیب زمینی سرخ کرده هم همینطور)

واقعا اگه 1 ماه 2 کیلو اضافه بشی خیلی خوبه

امتحان میکنیییییم :ws3:

لینک به دیدگاه
منم3کیلو در عرض سه هفته چاق شدم

57+3

حالا هی خودتو بُکُش تا یه کیلو بیاد پایین

خوش بحالتون که هیچ محدودیتی برا خوردن ندارین هرچی بخورین چاق نمیشید

چن روز پیش یه تونیک تابستونی خوشگل پسندیدم رفتم تو برا پرو

خیلی چسبون بود چربی اضافی از کنار پهلو زد بیرون:icon_pf (34): (البته خیلی کم بودا ولی خب خیلی زشته برا دختر:5c6ipag2mnshmsf5ju3)

تا من خودمو لاغر کنم تا برم اونو بخرم یا تابستون تموم شده یا کلا جنس تو بازار نایاب شده :sigh:

چجوری 3 کیلو اضافه کردی ؟ :w58:

خوشبحالت سارا :4564:

43 :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
من استعداد ذاتی دارم بخصوص تو ناحیه ****:hanghead:

هیچی اجیل +پلو+هله هوله:banel_smiley_4:

بنده هم استعداد ذاتی تو پایین اومدن وزن روز به روز کم میشه لامصب ، حالا که منتظر نتایج دانشگام شده 39 ، 40 :banel_smiley_4:

بخدا منم همه اینایی که گفتی خوردم اما انگار نه انگار :4564:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...