رفتن به مطلب

دعوت به مسابقه شطرنج

ارسال های توصیه شده

سلام به همگی.

این تاپیک رو زدم تا بچه های شطرنج باز فروم رو پیدا کنم و ببینم چه افرادی در حال حاضر امکان بازی کردن دارند.هرکی دوست داشت و اعلام آمادگی کرد با هم در یک سایت شطرنج، بازی کنیم و اوقات خوبی رو داشته باشیم.قرار نیست یک تورنمنت شطرنج به هر شیوه ای برگزار کنیم چون تجربه نشان داده هماهنگ کردن و درست برگزار کردنش عملا غیرممکنه.هرکسی اعلام آمادگی کرد می تونیم با هم هماهنگ کنیم و در سایت شطرنج بازی کنیم و زمان خوبی رو با هم داشته باشیم.

در حالت کلی اینجا محلی هست که دوستان با هم هماهنگ کنند و تمایل خودشون رو برای بازی کردن ابراز کنند تا من یا سایرین دعوتشون رو بپذیرند و با هم بازی کنند.اگر 3 یا 4 نفر هم واقعا هماهنگ باشیم می تونیم یک تورنمنت دوره ای برگزار کنیم و نتیجه رو اینجا اعلام کنیم.هدف شطرنج بازی کردن و گذران اوقات خوبی دورهم هست.

سایت های پیشنهادی که من خودم معمولا به آن ها سر می زنم.دلیلش هم فقط عضو شدن سریع،داشتن محیط ساده و امکان بازی بدون اتلاف وقت هست.لطفا در این سایت ها به ترتیب اولویت عضو بشید یا سایت پیشنهادی خودتون رو بگید تا سایر مسائل از قبیل زمان بازی کردن رو با هم هماهنگ کنیم:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

عالیه

من عاشق شطرنجم ولی حیف که حرفه ای نیستم به اون صورت

در حد حرکت دادن مهره ها بلدم

هم خوبه

بخش فارسی هم داره

لینک به دیدگاه
عالیه

من عاشق شطرنجم ولی حیف که حرفه ای نیستم به اون صورت

در حد حرکت دادن مهره ها بلدم

هم خوبه

بخش فارسی هم داره

تیریپ تواضع برداشتی یا میخوای از اصل غافلگیری استفاده کنی؟ :ws52:

فکر خوبیه . منم هستم .

خب همین الان هستی؟

پس چرا معطلی؟ مثلا در سایت flyordie کمتر از یک دقیقه ثبت نام کن نام کاربریت رو هم اعلام کن تا بریم بازی کنیم.

لینک به دیدگاه
تیریپ تواضع برداشتی یا میخوای از اصل غافلگیری استفاده کنی؟ :ws52:

نه بابا جدی در حد حرکت دادن مهره ها بلدم

ولی به هر حال اگه یه روزی بازی کردیم باید با تمام قدرت بازی کنی

چون اینجوری چیزای جدید یاد میگیرم

لینک به دیدگاه
نه بابا جدی در حد حرکت دادن مهره ها بلدم

ولی به هر حال اگه یه روزی بازی کردیم باید با تمام قدرت بازی کنی

چون اینجوری چیزای جدید یاد میگیرم

شوما که اینجا یه چیز دیگه گفتی در عرض چندهفته سطح بازیت شده در حد حرکت مهره ها

استاد نیستم

حرفه ای هم نیستم

ولی بازیم از همه ی کسایی که در اینجا ثبت نام کرده بودن قدرتمند تر بود

و همچنین زودتر از خیلی افراد شطرنج رو یادگرفتم بدون هیچ کتاب و کلاسی

از 5 سالگی

حدودا 18 ساله بازی میکنم

از 20سالگی هم در کلاس های رسمی فدراسیون شرکت کردم

الان هم سطح 5 متوسطه هستم

7 سطح دیگه

مدرک شطرنج میگیرم

سطح 6 متوسطه و

شش سطح باقی مانده از پیشرفته

در این مسابقات

در هر دور کمتر از سی حرکت حریفم رو میبردم

بالای این بشه باخت رو قبول داشتم

همینطور که در پستهای قبلی نوشتم

اینطوری باشه که من رو راحت میبری چون اماتوری بیش نیستم.الان بعد از 3 سال دوباره شروع کردم روزی هرچقدر وقت کنم شطرنج بازی می کنم.حالا این حرفا مهم نیست که سطح بازیمون چطوره.وقتی بازی کردیم سطح بازی هم معلوم میشه.

از محیط chess.com خوشم نیومد سرورش هم down بود نتونستم بازی کنم.این سایت بیشتر به خاطر دامینش پرطرفداره.

میخوای بازی کنی یه نام کاربری درست کن توی یکی از این سایتها بریم بازی کنیم.

فردا از 10 تا11 شب آنلاین هستم.

لینک به دیدگاه

از محیط chess.com خوشم نیومد سرورش هم down بود نتونستم بازی کنم.این سایت بیشتر به خاطر دامینش پرطرفداره.

میخوای بازی کنی یه نام کاربری درست کن توی یکی از این سایتها بریم بازی کنیم.

فردا از 10 تا11 شب آنلاین هستم.

البته حالا که با محیط chess بیشتر آشنا شدم این سایت هم به نظرم خوبه به خصوص که سریع میشه توی این سایت توی یک تورنمنت شرکت کرد.

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
سایت هم خوبه ...

.قبلا در این سایت بازی کردم.این سایت اصلا خوب نیست چون:

1.فقط برد و باخت ها رو محاسبه میکنه و کاری با قدرت رقیب نداره.ریتینگ برای سنجش دقیق قدرت بازیکنان نداره.

2.فقط هم بازی های با کنترل زمان 20 دقیقه رو نتایجش رو ثبت میکنه.

3.هرچند وقت یکبار تصمیم میگیره نتایج به دست آمده رو ریست کنه!

4.تورنمنت های شطرنج نداره.

5.اشتباهات اساسی درش رخ میده.مثلا برای من اتفاق افتاد که بازی رو بردم ولی باخت زد! یا برای هر دو نفر برد زد.امثال این اشتباهات زیاد رخ میده.

6.تعداد بازیکنان بسیار کم هستند.قدرت بازیکنان هم پایینه.

...

اگه هم به خاطر جامعه ایرانی اش میگی توی سایت chess.com ایرانی زیاد پیدا میکنی.گرچه قراره شطرنج بازی کنیم نه چت...

...

من رقیب میخوام:ws3:

اگه جدی هستی یه ساعتی رو مشخص کن همین فردا بازی می کنیم.فقط وقت رو تلف نکن.اینجا همه بلدن فقط تشکر بزنن ولی پایه بازی نیستن :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

1.فقط برد و باخت ها رو محاسبه میکنه و کاری با قدرت رقیب نداره.ریتینگ برای سنجش دقیق قدرت بازیکنان نداره.

5.اشتباهات اساسی درش رخ میده.مثلا برای من اتفاق افتاد که بازی رو بردم ولی باخت زد! یا برای هر دو نفر برد زد.امثال این اشتباهات زیاد رخ میده.

...

اگه هم به خاطر جامعه ایرانی اش میگی توی سایت chess.com ایرانی زیاد پیدا میکنی.گرچه قراره شطرنج بازی کنیم نه چت...

...

اگه جدی هستی یه ساعتی رو مشخص کن همین فردا بازی می کنیم.فقط وقت رو تلف نکن.اینجا همه بلدن فقط تشکر بزنن ولی پایه بازی نیستن :icon_pf (34):

من تو اونیکی ثبت نام کردم ولی ساعت 3.30 خوبه اگه بودی بازی میکنیم:a030:

لینک به دیدگاه

...

...

من اون سایتی که گفتم فقط یکبار شطرنج بازی کردم....چند روزی هست که اسنوکر بازی میکنم و برای همین چون دیدم تالار شطرنج داره بهتون معرفی کردم....نه تورنمنت برای شطرنج نداره ولی برای بیلیارد و اسنوکر تیم هایی هستن و مسابقه میدن....:a030:

لینک به دیدگاه
من اون سایتی که گفتم فقط یکبار شطرنج بازی کردم....چند روزی هست که اسنوکر بازی میکنم و برای همین چون دیدم تالار شطرنج داره بهتون معرفی کردم....نه تورنمنت برای شطرنج نداره ولی برای بیلیارد و اسنوکر تیم هایی هستن و مسابقه میدن....:a030:

منم اونجا اسنوکر و بیلیارد بازی ممیکنم خیلی خوبه:a030:

لینک به دیدگاه
تایم مشخصی بذارین منم هستم

ساعت 6.یه نام کاربری در chess.com درست کن.

من تو اونیکی ثبت نام کردم ولی ساعت 3.30 خوبه اگه بودی بازی میکنیم:a030:

توی اون یکی منظورت chess.com هست؟ ساعت 3:30 حوصله بازی ندارم. بذار ساعت 6.حالا بقیه اش رو توی پیام خصوصی هماهنگ می کنیم.

نام کاربری من در این سایت tesla1 هست.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...