رفتن به مطلب

مسابقه کامپیوتری

ارسال های توصیه شده

• 4 هفته بعد...
  • پاسخ 106
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امکان بازیابی پیام های مسنجر،یاهو..هست؟

اگه اره ،چطوری؟

.

.

.

.پ ن:جوابش رو خودم نمیدونم...

+میتونید با یک سوال بهتر ،عوضش کنید:دی

لینک به دیدگاه
امکان بازیابی پیام های مسنجر،یاهو..هست؟

اگه اره ،چطوری؟

.

.

.

.پ ن:جوابش رو خودم نمیدونم...

+میتونید با یک سوال بهتر ،عوضش کنید:دی

من از نرم افزارش استفاده نمی کنم، توی خود یاهو میل چت می کنم.

یعنی از توی Conversation History پاک کردین؟

نمی دونم مسیر اصلیش کجاست، ولی واسه هر کسی بالاش یه Show Full History داره، اونو میزنم Conversation History رو میاره.:ws3:

لینک به دیدگاه
من از نرم افزارش استفاده نمی کنم، توی خود یاهو میل چت می کنم.

یعنی از توی Conversation History پاک کردین؟

نمی دونم مسیر اصلیش کجاست، ولی واسه هر کسی بالاش یه Show Full History داره، اونو میزنم Conversation History رو میاره.:ws3:

خب اگه conversation history خالی بود چی...؟:w02:

منظورم ریکاوری پیام هاست(مکالمه ها)

لینک به دیدگاه
خب اگه conversation history خالی بود چی...؟:w02:

منظورم ریکاوری پیام هاست(مکالمه ها)

خب چه کاریه اونو پاک می کنین، فضای هاردتون رو نگرفته که:ws3:

لینک به دیدگاه

:sigh:

من پاک نکردم...احتمال میدم پاک شده باشه...

من بچه خوبیم:ws3:

یاهو یه پیشنهادی برای بچه های خوب داره، ولی مثل اینکه بیشتر از یه هفته نباید گذشته باشه، همه ایمیل های بعد از اون تاریخ هم پاک میشه:w02:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
یاهو یه پیشنهادی برای بچه های خوب داره، ولی مثل اینکه بیشتر از یه هفته نباید گذشته باشه، همه ایمیل های بعد از اون تاریخ هم پاک میشه:w02:

یاهو اصلا بابچه های خوب ،خوب رفتارنمیکنه!:w000:

هعی...خب پاک نشه...دیگه:sigh:

سوال بعدی باشما:a030:

لینک به دیدگاه

الان بیشتر CPUها چند هسته هستن، حالا ممکنه یه تعداد از این هسته ها واقعی نباشن، که Logical Cores بهشون میگن. خیلی از نرم افزارهای جدید هم می تونن از این قابلیت چند هسته بودن CPU استفاده کنن.

سوال: خب فرض کنیم یه نرم افزاری در حال اجرا هست که داره از تمام هسته ها استفاده می کنه، یعنی بیشتر حجم CPU رو به خودش اختصاص داده یا میده، من می خوام این فقط از یه هسته استفاده کنه، که اگه مثلا CPU من 4 هسته هست، مقدار استفاده این نرم افزار از CPU بیشتر از 25 در صد نشه. اینکار رو با استفاده از قابلیت های خود ویندوز می خوام انجام بدم و فقط هم این تنظیمات برای اجرای فعلی نرم افزار اعمال میشه، یعنی اگه نرم افزار رو ببندم و دوباره باز کنم، دوباره به حالت اصلی یعنی استفاده از همه هسته ها بر می گرده.

چجوری می تونم اینکار رو بکنم؟

راهنمایی: Task Manager

لینک به دیدگاه
الان بیشتر CPUها چند هسته هستن، حالا ممکنه یه تعداد از این هسته ها واقعی نباشن، که Logical Cores بهشون میگن. خیلی از نرم افزارهای جدید هم می تونن از این قابلیت چند هسته بودن CPU استفاده کنن.

سوال: خب فرض کنیم یه نرم افزاری در حال اجرا هست که داره از تمام هسته ها استفاده می کنه، یعنی بیشتر حجم CPU رو به خودش اختصاص داده یا میده، من می خوام این فقط از یه هسته استفاده کنه، که اگه مثلا CPU من 4 هسته هست، مقدار استفاده این نرم افزار از CPU بیشتر از 25 در صد نشه. اینکار رو با استفاده از قابلیت های خود ویندوز می خوام انجام بدم و فقط هم این تنظیمات برای اجرای فعلی نرم افزار اعمال میشه، یعنی اگه نرم افزار رو ببندم و دوباره باز کنم، دوباره به حالت اصلی یعنی استفاده از همه هسته ها بر می گرده.

چجوری می تونم اینکار رو بکنم؟

راهنمایی: Task Manager

اگر از پردازنده‌ی دو هسته‌ای و چند پردازنده استفاده می‌کنید، همه پردازشها از تمام هسته‌های پردازنده استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید که یک برنامه یا پردازش را به استفاده از یک هسته‌ی پردازنده محدود کنید، روی آن کلیک راست کرده و گزینه‌ی Affinity را انتخاب کنید. سپس از پنجره‌ی باز شده هسته‌ها و پردازنده‌های مورد نظر را انتخاب کنید.

image90.png

این درسته؟:ws52:

لینک به دیدگاه
اگر از پردازنده‌ی دو هسته‌ای و چند پردازنده استفاده می‌کنید، همه پردازشها از تمام هسته‌های پردازنده استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید که یک برنامه یا پردازش را به استفاده از یک هسته‌ی پردازنده محدود کنید، روی آن کلیک راست کرده و گزینه‌ی Affinity را انتخاب کنید. سپس از پنجره‌ی باز شده هسته‌ها و پردازنده‌های مورد نظر را انتخاب کنید.

image90.png

این درسته؟:ws52:

آره درسته، سوال بعدی رو مطرح کنین:a030:

لینک به دیدگاه

در StickyNotes وقتی میخوایم یکی ازمتن هامون رو deleteکنیم ،یک پیغام کنترلی میاد مبنی بر اینکه "ایا ازاین حذف مطمئن هستیدیانه..."

باانتخاب گزینه ای که درکناراین اخطار هست ،میشه این پیغام رو غیرفعال کرد.

اگه بخوایم این پیغام دوباره فعال بشه باید چه کاری انجام بدیم/؟

لینک به دیدگاه
در StickyNotes وقتی میخوایم یکی ازمتن هامون رو deleteکنیم ،یک پیغام کنترلی میاد مبنی بر اینکه "ایا ازاین حذف مطمئن هستیدیانه..."

بیاید سوال رو جواب بدید ...دههه:w000:

لینک به دیدگاه

زمانی که شما یک یادداشت را می خواهید حذف کنید به شما یک پیغام می دهد که شما می توانید با علامت زدن گزینه Don’t Display this message again از نمایش مجدد این پیغام جلوگیری کنید. اگر به هر دلیلی خواستید این پیغام را دوباره نمایش دهید، مراحل زیر را دنبال کنید:

# پنجره رجیستری ویندوز را باز کنید و به مسیر زیر بروید:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Applets\StickyNotes

stickyreg.png

# در پنل سمت راست بر روی کلید PROMPT_ON_DELETE دابل کلیک کنید و مقدار آن را به ۱ تغییر دهید..

.

.

.

.

.

:a030:

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

سوال: برای باز شدن یه لینک توی Tab جدید از چه شورتکات هایی میشه استفاده کرد، بدون راست کلیک و انتخاب Open link in new tab؟

حداقل دو تا جواب داره:w02:

لینک به دیدگاه
سوال: برای باز شدن یه لینک توی Tab جدید از چه شورتکات هایی میشه استفاده کرد، بدون راست کلیک و انتخاب Open link in new tab؟

حداقل دو تا جواب داره:w02:

اگه ctrl رو بگیری و روی لینک کلیک کنی تو tab جدیدی باز میشه

اگه shift رو بگیری و روی لینک کلیک کنی تو صفحه ی جدیدی باز میشه

لینک به دیدگاه
اگه ctrl رو بگیری و روی لینک کلیک کنی تو tab جدیدی باز میشه

اگه shift رو بگیری و روی لینک کلیک کنی تو صفحه ی جدیدی باز میشه

آره با Ctrl میشه، ولی راه ساده ترش اینه از Scroll موس استفاده بشه، دیگه نیازی به کیبورد نداره، موس روی لینک قرار داره، Scroll رو به پایین فشار بده.:ws3:

سوال بعدی با شما:a030:

لینک به دیدگاه
di s,hg Hs,k:

یه سوال آسون:

برای تغییر shut down به یکی از گزینه های دیگر داخل کادر زرد رنگ چه باید کرد:w02:

9662jk45enco13amnvi9.jpg

روی Taskbar یا خود منوی استارت راست کلیک می کنیم، Properties رو می زنیم، بعد از تب Star menu مثل این عکس تغییرش میدیم:

kog1ar6a9rvhrp1pmyhv.png

:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...