رفتن به مطلب

گرین کارت

Abolfazl_r

ارسال های توصیه شده

سلام.

من تصمیم گرفتم برای گرین کارت امسال ثبت نام کنم. ولی نمیدونم چطوری باید اقدام کنم و چی میخواد واسه ثبت نام؟

اینکه آیا سایت معتبر فارسی هم هست که بتونم ثبت نام کنم از اون طریق؟

شما تجربه ای در این خصوص دارید؟

تا حالا از دوستان و نزدیکانتون کسی بوده که موفق به دریافت گرین کارت بشه؟

کلا هرچی دز خصوص گرین کارت میدونید بگید.

خیلی خیلی ممنون. :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

بابا دست به کار شید یه کم تحقیق کنید همه با هم بریم ثبت نام کنیم. شاید یکی از ما پذیرفته شد و رفت و راه رو برای بقیه هم هموار کرد.

لینک به دیدگاه

ببین امسال هم تاریخش مثل سال قبله؟ اگر اینجوره که الان وقت ثبت نامه:a030:

طبق اعلام اداره مهاجرت آمریکا، مهلت ثبت نام متقاضیان قرعه کشی گرین کارت آمریکا در سال جاری (1390) (DV-2013) همچون سال قبل مهلت یک ماهه دارد. طبق اخبار واصله مهلت یک ماهه به هیج وجه توسط اداره مهاجرت آمریکا تمدید نخواهد شد. بنابراین ثبت نام امسال در تاریخ 12 مهرماه 1390 (4 اکتبر 2011) آغاز و در تاریخ 14 آبان ماه 1390 (5 نوامبر 2011) به پایان میرسد.

روند شرکت در قرعه کشی گرین کارت به این صورت است که هر ساله طی دوره ای، اداره مهاجرت آمریکا از متقاضیان گرین کارت ( ویزای اقامت دائم ) ثبت نام به عمل می آورد . این ثبت نامه نه به صورت مکاتبه ای که فقط و فقط به صورت آنلاین و از طریق اینترنت انجام می شود . افراد متقاضی بالای 18 سال می توانند برای خود به تنهایی و یا برای خود و خانوده شان ( شامل همسر و فرزندان مجرد 21 ساله شان) به عنوان همراه، تقاضای ویزای گرین کارت نمایند. در صورت قبولی فرد متقاضی برای همسر و فرزندانشان که در تقاضا نامه اسامی آنها ثبت شده بوده، ویزای گرین کارت صادر می شود .

هر ساله آمریکا، اسامی کشورهایی که مجاز به شرکت در قرعه کشی گرین کارت هستند و کشورهایی که مجاز نیستند را اعلام می کند. امسال نیز متولدین کشور ایران مجاز به شرکت در قرعه کشی آنلاین گرین کارت ( ویزای اقامت دائم ) می باشند.

برای ثبت نام از ایران یا مستقیماً به وب سایت

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
مراجعه فرمایید و یا در صورتی که در پر کردن فرمها مشکل دارید با ما از طریق ایمیل GreenCard@faq.ir تماس بگیرید.

لینک به دیدگاه
ببین امسال هم تاریخش مثل سال قبله؟ اگر اینجوره که الان وقت ثبت نامه:a030:

طبق اعلام اداره مهاجرت آمریکا، مهلت ثبت نام متقاضیان قرعه کشی گرین کارت آمریکا در سال جاری (1390) (DV-2013) همچون سال قبل مهلت یک ماهه دارد. طبق اخبار واصله مهلت یک ماهه به هیج وجه توسط اداره مهاجرت آمریکا تمدید نخواهد شد. بنابراین ثبت نام امسال در تاریخ 12 مهرماه 1390 (4 اکتبر 2011) آغاز و در تاریخ 14 آبان ماه 1390 (5 نوامبر 2011) به پایان میرسد.

روند شرکت در قرعه کشی گرین کارت به این صورت است که هر ساله طی دوره ای، اداره مهاجرت آمریکا از متقاضیان گرین کارت ( ویزای اقامت دائم ) ثبت نام به عمل می آورد . این ثبت نامه نه به صورت مکاتبه ای که فقط و فقط به صورت آنلاین و از طریق اینترنت انجام می شود . افراد متقاضی بالای 18 سال می توانند برای خود به تنهایی و یا برای خود و خانوده شان ( شامل همسر و فرزندان مجرد 21 ساله شان) به عنوان همراه، تقاضای ویزای گرین کارت نمایند. در صورت قبولی فرد متقاضی برای همسر و فرزندانشان که در تقاضا نامه اسامی آنها ثبت شده بوده، ویزای گرین کارت صادر می شود .

هر ساله آمریکا، اسامی کشورهایی که مجاز به شرکت در قرعه کشی گرین کارت هستند و کشورهایی که مجاز نیستند را اعلام می کند. امسال نیز متولدین کشور ایران مجاز به شرکت در قرعه کشی آنلاین گرین کارت ( ویزای اقامت دائم ) می باشند.

برای ثبت نام از ایران یا مستقیماً به وب سایت

مراجعه فرمایید و یا در صورتی که در پر کردن فرمها مشکل دارید با ما از طریق ایمیل GreenCard@faq.ir تماس بگیرید.

این سایت آمریکائیش خیلی الکی به نظر میاد. از کجا میشه مطمئن شد که همینه و سرکاری نیست؟

لینک به دیدگاه
این سایت آمریکائیش خیلی الکی به نظر میاد. از کجا میشه مطمئن شد که همینه و سرکاری نیست؟

من یه سرچی کردم یه آدرس دیگه هم دادن

اینم بخون بد نیست:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
اینجا راهنماییت می کنن

این جا بهترین مرجع برای اقدام برای گرفتن گرین کارت از طریق لاتاری هست و حتی راهنمایی هم برای انجام اقدامات لازم پس از قبولی هم داره

من هم خودم یک سال و اندی هست که عضوم، با همین نام کاربری. اگه سوالی داشتید در مهاجرسرا در خدمتم.

ولی در حالت کلی دل به لاتاری نبندید که شانس برنده شدن خیلی کم هست.

سایت اصلی ثبت نام، سایت زیر هست، که به راحتی می تونید ثبت نام کنید و نیازی به هزینه نیست. ولی همیشه به دوستان گفتم هرکسی واقعا قصد مهاجرت داره ثبت نام کنند چون سال 2010 نصف از برندگان ایرانی حتی حاضر نشدند پس از قبولی فرم های اولیه را پر کنند یا حتی قبولیشون را رویت کنند. برای همین حق کسانی که واقعا قصد مهاجرت دارند را خورده اند، حق الناس چیست مگه؟؟؟ ابتدا خوب تحقیق کنید که آیا اصلا آمادگی مهاجرت دارید، شرایط مقصد را با تمام مشکلاتش می توانید بپذیرید یا نه؟؟ نه مثل دوستی که رفته بود آمریکا و پس از 10 روز گفته بود من در ایران مهندس بودم ولی در اینجا هیچی نیستم و قصد داشت برگرده!!!

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...