رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت دوستان

کسی استاندارد یا جدولی برای تعیین مقدار گپ بین کوپلینگها سراغ نداره ؟

میخوام بدونم چطور با توجه به قطر کوپلینگ و سرعت دوران ان و ... مقدار گپ اون مشخص میشه

و اینکه علاوه بر موارد بالا به چه مواردی باید توجه شود

ممنون

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به لینک زیر بروید، از فصل سیزدهم کتاب یعنی صفحه 370 توضیحاتش آمده است :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
این سایتی که دادین انگلیسه که من چطوری میتونم بخونمش:sad0:

وا !!! :w58:

بیشتر فرمول و رابطه هست مهندس، اصطلاحات مکانیکی هم در فارسی و انگلیسی فرق چندانی با هم ندارند.

معمولا زبان انگلیسی کتب روان و راحت هستند، مثل مقالات علمی زبان سنگینی ندارند.

لینک به دیدگاه

متشکرم از کمکتون . صفحه 376 راجع به گپ گفته و عنوان کرده که اکسیال کلرنس کوپلینگ ، 3-4 میلیمتر است . منم 3-5 میلیمتر شنیده بودم و البته اینکه با توجه به قطر ممکنه بیشتر بشه که البته نمیدونم اینطوره یا نه و اینجا هم چنین چیزی نگفته . اما توی اینترنت یه عکس دیدم که 16/5 اینچ داده !!

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
متشکرم از کمکتون . صفحه 376 راجع به گپ گفته و عنوان کرده که اکسیال کلرنس کوپلینگ ، 3-4 میلیمتر است . منم 3-5 میلیمتر شنیده بودم و البته اینکه با توجه به قطر ممکنه بیشتر بشه که البته نمیدونم اینطوره یا نه و اینجا هم چنین چیزی نگفته . اما توی اینترنت یه عکس دیدم که 16/5 اینچ داده !!

این عددی که شما از کتاب دید 3-4 میلیمتر مربوط به یک مدل خاص کوپلینگ است( باتوجه به متن). اگر دقیق بخوای بدست بیاری بایستی مدارک تجهیز مربوطه را مطالعه کنید . معمولا مینویسند چقدر باشه و حتی من دیدم باتوجه به قطر وسرعت نمودار و فرمول می دهند . اگر دسترسی به مدارک نداری مدارک یا تجهیزات مشابه یا به سایت سازنده شاید اطلاعاتی کسب کنید . به هر حال اگر هیچی نبود دررنج همین عدد من 3 و5 حتی کمتر هم دیدم الان دقیق حضور ذهن ندارم خواستی برات دقیقترش نگاه میکنم میگم

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

دوست عزیر معمولا هرنوع سازنده کوپلینگ دارای جدول خاص خودش است ولی برای مطالعه میتونی از داکیومنت یا کاتالوگ شرکت فلندر استفاده کنی توضیحات کاملی نوشته شده است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...