رفتن به مطلب

بهترین دوران زندگی ........

ارسال های توصیه شده

• 7 ماه بعد...
منم دارم وارد دهه سوم زندگیم میشم ولی واقعا نمیدونم بهترین دوران زندگیم کی بوده و هست ؟:banel_smiley_4:

خب دیگه،ایشون اینطوری فکر کرده و بهترین لحظات زندگیشو لحظاتی بیان کرده که شاید خود من گاهی قدر اون لحظات زندگیمو ندارم. یا اصلا شاید به چشمم نیاد.sigh.gif

مواردی رو که خیلی ها از داشتنش محروم هستند. (مثل سلامتی، داشتن پدر مادر،یه همراه تو زندگی و .....)

مطمئنا شماهم اون لحظات رو تو زندگیت داری وداشتی ،اما سختیامون همیشه بیشتر به چشم اومده

:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

واقعیت رو همین نیکلاس هفتاد و نه ساله گفته!:a030:

منم فکر می کردم بهترین دوران مثلا وقتی بود که تازه یاد می گرفتم مسواک بزنم و بابا نگران بود که خمیر دندون رو قورت بدم!:ws3:

بهترین دوران وقتی بود که هر آخر هفته مسیر مدرسه به خونه رو عوض می کردم و می رفتم خونه مامان بزرگ!:w16:

بهترین دوران وقتی بود که روی برفو یخ لیز می خوردم و می افتادم زمین چون هر کی پیشم بود رو هم می کشیدمو باهم می افتادیم!! و رو زمین می خندیدیم!!:ws28:

بهترین دوران وقتی بود که با همه دوستام خندیدیم و شاید گریه کردیم!!:sad0: حتی اگه از هم مخفی کرده باشیم!

بهترین دوران وقتی بود که پشت کنکور موندم! تازه نفس کشیدم! و فهمیدم که زندگی بعضیی وقتها آدمو جا می ذاره!:w000:

بهترین دوره وقتی بود که برای توطئه های بچگونه و ...:whistle: معدل رو می کشیدم بالا! تا کسی بهم نگه بالا چشت ابرو هست!

حتی چیزایی که فکر می کردم بدترین بوده به مرور زمان و خوب شدن زخم ها، می شن بهترین!

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

منم با نیکلاس کـــــــــــــــاملا موافقم:a030:

خدارو شکر تا امروز که همیشه الان بهترین دوران زندگی من بوده:w16:

امیدوارم در آینده هم هروقت از خودم این سوال رو بپرسم همون موقع بازهم بگم الان بهترین دوران زندگی منه :w16::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

دقیقا همینظوره

متاسفانه ما به زمان حال خودمون بها نمی دیم، یا تو فکر گذشته ایم یا نگران آینده، این فقط باعث میشه حال رو مفت از دست بدیم

اگه این نگاهه عوض بشه خیلی خیلی حس و حالمون بهتر میشه

ولی کو عمل...

:hanghead:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • 5 ماه بعد...

کلا تو ذات دنیا بهترین نیست .... همیشه یا بد هست یا بدترین و گرچه ما همیشه در تلاشیم به بهترین ها برسیم ولی درعمل بین بد و بدتر همیشه بد رو انتخاب می کنیم حال خواسته یا نا خواسته یا به اجبار !

تمام اتفاقات در دنیا تکرار شوندست در بازه های زمانی مختلف و هر کسی در هر زمانی گرفتار یکیش میشه و این اتفاقات همیشه زندگی هارو تحت تاثیرش قرار میده ...

اگر حرف هایی مثل وجود بهشت - دمیده شدن قسمتی از خدا در روح انسان - وجود برزخ - انسان اشرف مخلوقات - پایان پذیر بودن دنیا - فانی بودن مادیات - ابدیت جاویدان - انسان به دنبال تعالی و جاودانگی و ... همه درست باشه پس بازم می رسیم به جمله اول که ذاتا این دنیا فقط یه بد داره یه بدتر و باید بگذره ... هرچی سریعتر بهتر ! :vahidrk:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...