رفتن به مطلب

ترجمه دوم- Outsourcing and Production scheduling for a two-stage flowshop

ارسال های توصیه شده

به نام خدا

همانطور که در تاپیک دارالترجمه صنایع مقاله Outsourcing and Production scheduling for a two-stage flowshop را معرفی کردم ، این مقاله برای دومین ترجمه گروهی تالار انتخاب شد

مقاله در مورد فرایند بروس سپاری و برنامه ریزی تولید هست

مقاله شامل 6 بخش میشه،

-introduction - Basic models and assumptions - partially out sourcing both operations to a single subcontractor

fully out sourcing the stage one operation - partially out sourcing with two sequential subcontractor - conclusion

من مقاله رو با توجه به حجم مطالب به 5 بخش تقسیم کردم، مقاله رو بخونید و یکی از بخش های زیر را انتخاب کنید: :a030:

قسمت 1

قسمت2

قسمت3

قسمت4

قسمت5و6

قسمت 1را در حال حاضر خودم انجام میدم

لینک به دیدگاه

ببخشید علی من دیر جواب میدم

من بخش 2 رو انتخاب می کنم واسه ترجمه

دوستان دیگر هم لطفا مشارکت داشته باشن چون بحث ترجمه قطعا برای همه مفید خواهد بود :w16:

لینک به دیدگاه

علی من الان میخوام بخش 6 ترجمه کنم این از کجا بفهمم کدوم ص تا ص هستش این ششی که من دیدم یه نصف صفحس:w58: اگه میشه من 5 و 6 انتخاب کنم:ws3:اما صفحشو مشخص کن بالای 20 ص بشه میکشمت:4564:

لینک به دیدگاه
ببخشید علی من دیر جواب میدم

من بخش 2 رو انتخاب می کنم واسه ترجمه

دوستان دیگر هم لطفا مشارکت داشته باشن چون بحث ترجمه قطعا برای همه مفید خواهد بود :w16:

سلام اقا میلاد،خواهش میکنم

باشه بخش 2 با شما

علی من الان میخوام بخش 6 ترجمه کنم این از کجا بفهمم کدوم ص تا ص هستش این ششی که من دیدم یه نصف صفحس:w58: اگه میشه من 5 و 6 انتخاب کنم:ws3:اما صفحشو مشخص کن بالای 20 ص بشه میکشمت:4564:

اره دیگه،کلا 8 صفحه است مقاله ،حجمش کمه

توی مقاله هم تیتر ها با شماره عنوان شدند مثلا 5. partially outsourcing whit two sequential subcontractors

پس قسمت های 5و6 با شما ( از صفحه ی 7 شروع میشه )

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
علی آقا کدوم بخش هاش مونده؟

یه بخش رو بگید من ترجمه میکنم....

قسمت های 2و5و6 مونده که قسمت 2 را میلاد و قسمت 5و6 را مینا خانم قرار بود انجام بدن

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...