رفتن به مطلب

نوشته های کوتاه دوست داشتنی...

Strelitzia

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 126
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هیچکس استحقاق اشکهای توراندارد

و آنکه استحقاق آنها را دارد

هیچگاه باعث گریه تو نمی شود

« گابریل گارسیا مارکز

لینک به دیدگاه

[h=3]باید خودم را ببرم خانه !

باید ببرم صورتش را بشویم…

ببرم دراز بکشد…

دلداریش بدهم ، که فکر نکند…

بگویم نگران نباش ، میگذرد…

باید خودم را ببرم بخوابد…

“من” خسته است …![/h]

لینک به دیدگاه

[h=3]ﺑﻪ ﺗﻮ ﻫﺠﻮﻡ ﻣﯽ ﺁﻭﺭﻧﺪ ﺁﺩﻡﻫﺎ ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺐ !

ﺑﺎ ﻫﻤﻪ ی ﺁﻧﭽﻪ ﺩﺭ ﭘﺲ ِ ﺫﻫﻦ ِ ﺗﻮ ، ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﻗﯽ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺍﻧﺪ…

ﺁﺩﻡﻫﺎ “ﺗﻤﺎﻡ” ﻧﻤﯽ ﺷﻮﻧﺪ …![/h]

لینک به دیدگاه

کوچه ها را بلد شدم

رنگهای چراغ راهنما

جدول ضرب

دیگر در راه هیچ مدرسه ای گم نمیشوم

اما گاهی میان آدمها گم میشوم

آدم ها را بلد نیستم.!

لینک به دیدگاه

u8e1fmtqghnlzirr6wqj.jpg

تـ ــ ــو که مـ ــ ــی دونــ ــ ـی همـ ــه ی عـ ــ ــ ـمرمـ ــو اونـ ـجا گذاشـ ــ ـتم و رفتــ ــ ــ ــ ــم

تــ ــ ـو کـ ـهــ ــ می دونــیـ ــ ــ ــ ــ بجــ ـــ ـــ ـز آغـ ــــوش تـ ــ ــو جایــ ــ ـی نداشتــ ــم و رفــ ـــتم

df5ap6ntqxfzyvpc9q5.jpg

اگه رفــ ـــ ـــ ــــتم و تو سراغمــ ـــ ـــو نمـ ـــ ــی گــ ـــ ـیری هنـ ــــ ــوزم کــ ـــ ـه هنـ ــوزهــ ــ ـــ ...

اگـهــ ــ بــ ــ ـــ ــجز خــ ـــ ــودم کســـ ـــ ـــ ـی نیـسـ ـــ ــت که دلــ ــ ــش برای مــ ــ ـن بسـ ــ ـوزه

45z2pzbpw7gblot93.jpg

تـ ــ ــو که مـ ــ ــی دونــ ــ ـی همـ ــه ی عـ ــ ــ ـمرمـ ــو اونـ ـجا گذاشـ ــ ـتم و رفتــ ــ ــ ــ ــم

srgkp5lbefdagujjp.jpg

تــ ــ ـو کـ ـهــ ــ می دونــیـ ــ ــ ــ ــ بجــ ـــ ـــ ـز آغـ ــــوش تـ ــ ــو جایــ ــ ـی نداشتــ ــم و رفــ ـــتم

khptje6ig74vmzu38ntg.jpg

اگه رفــ ـــ ـــ ــــتم و تو سراغمــ ـــ ـــو نمـ ـــ ــی گــ ـــ ـیری هنـ ــــ ــوزم کــ ـــ ـه هنـ ــوزهــ ــ ـــ ...

tmi4apmtrchp5zajw8d9.jpg

اگـهــ ــ بــ ــ ـــ ــجز خــ ـــ ــودم کســـ ـــ ـــ ـی نیـسـ ـــ ــت که دلــ ــ ــش برای مــ ــ ـن بسـ ــ ـوزه

fhdqzmrbuhuaodrocp9.jpg

نه نمـ ــ ــ ــی دونــ ـــی آخــ ــ ـه هــ ـــمه ی غــ ــ ــ ـم هامـ ــ ـــو به تـ ـــ ـــ ــو نگـ ـــفـ ــ ــتم

نه نمی دونیـ ـــ ـــ ـــ ـــ آخهــ ـــ ـــ نخــ ــواستم از چشـ ــــ ــــ ــــم تــــ ــ ــو بیافــ ـــ ـــتم

kvszbwrlyabr0ymscu4.jpg

نه نمی گفـــ ــ ـــ ـــ ــتم آخهــ ـــ تحمــ ــ ـــل غـــ ـــ ـــ ـــم منو نــ ـــ ــ ـداری

نه نمـ ـــ ـــی گفتـــ ــ ـــم آخـ ـــ ــه می ترسیـ ـــ ـــ ــ ـدم بری تنهام بـ ــ ــ ــذاری ...

kccb6s3y657n18jbbiid.jpg

بــ ــ ــ ـگو فهمیدیـ ــ ـــ ـــ وقـ ــ ـتی می رفتـ ـــم نگـــ ــ ــرون خودمــ ــ ـــ ــ نــــ ــ ــ ــبودم

غــ ـــ ـــم آیندت بـ ــ ــ ــدجوری نشــ ــ ـــسته بــ ــ ـــود توی همه یـ ــ ــ ــ ـ وجـ ـــ ـــ ـــ ـودم

0gbwbzpumed2k70jhdu.jpg

اگـ ــ ــ ـــه تصویـ ـــ ـــ ــری که ازم تو ذهنـــ ـــ ـت بود و خـ ــ ــ ــرابش کـ ـــ ــ ـردم

0pxlx57lgsb6qoc1vud.jpg

بــ ـــ ـــ ــخاطر خـــ ـــودت دیــ ــ ـــ ــگهـــ ـــ ازمـ ـــ نخـ ــ ـــواه که پیــ ــ ـــش تــ ــ ـو بـ ــرگردم ...

4legyrcloeh8ai48qk58.jpg

نه نمـ ــ ــ ــی دونــ ـــی آخــ ــ ـه هــ ـــمه ی غــ ــ ــ ـم هامـ ــ ـــو به تـ ـــ ـــ ــو نگـ ـــفـ ــ ــتم

llcmutbp6jd9u365hsrf.jpg

نه نمی دونیـ ـــ ـــ ـــ ـــ آخهــ ـــ ـــ نخــ ــواستم از چشـ ــــ ــــ ــــم تــــ ــ ــو بیافــ ـــ ـــتم

iv7eejcybvo20tkmqorl.jpg

نه نمی گفـــ ــ ـــ ـــ ــتم آخهــ ـــ تحمــ ــ ـــل غـــ ـــ ـــ ـــم منو نــ ـــ ــ ـداری

ndahxi458byoyw0ry15d.jpg

نه نمـ ـــ ـــی گفتـــ ــ ـــم آخـ ـــ ــه می ترسیـ ـــ ـــ ــ ـدم بری تنهام بـ ــ ــ ــذاری ...

qpotk5ttcvp3072d295y.jpg

لینک به دیدگاه

این روزها دلم اصرار دارد فریاد بزند!

اما من جلوی دهانش را میگیرم

وقتی میدانمکسی تمایلی به شنیدن صدایش ندارد!

این روزها

من

خدای سکوت شده ام

خفقان گرفته ام!

تا آرامش اهالی دنیا خط خطی نشود

Enjoy_the_Silence_by_WickedNox.jpg

لینک به دیدگاه

کـاش مـی فـهـمیـدی

قـهـر میـکنم

تـا دسـتـمو مـحـکمتر بگیـری و بـلـنـدتـر بـگـی

بـمون...

نـه ایـنـکـه شـونـه بـالا بــنـدازی و آروم بـگـى

هـر طور راحـتـى!!

0012.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...