رفتن به مطلب

پروژه آزمایشگاه مدار مخابراتی ( گیرنده rf)

ارسال های توصیه شده

دانلود پروژه گیرنده امواج رادیویی (RF) مربوط به آزمایشگاه مدارهای مخابراتی . پروژه حاضر یک گیرنده امواج رادیویی می باشد . امواج ورودی توسط یک اسیلاتور و یک فانکشن ژنراتور تولید گردیده و به مدار اعمال می شوند . سپس این امواج در هم ضرب شده و فیل.تر می شوند و در نهایت توسط یک آشکار ساز AM پوش سیگنال (خبر) آشکار می شود . دیاگرام کلی سیستم گیرنده امواج رادیویی به شکل زیر است :

RF-project.jpg

دانلود پروژه

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان :icon_gol:

این ترم برای آز مدار مخابراتی باید پروژه تحویل بدم استاد سه تا موضوع دادند :1- مدار فرستنده و گیرنده AM و 2- مدار فرستنده و گیرنده  FM و 3- مدار دواسیلاتور و یک میکسر 

چون درس مدار مخابراتی هم این ترم دارم و همنیاز ترم آخری کردم هیچ دیدی نسبت به این  مدار ها ندارم .نمیدونم چه مداری انتخاب کنم که حتما جواب بده !تو نت هم گشتم چیزی دستگیرم نشد.خیلی فوری باید یکی از سه موضوع رو انتخاب کنم و مدارش رو به استاد نشون بدم و تأیید کنن .

ممنون میشم کمکم کنید و مداراتی رو که جواب میدن پیشنهاد بدین :icon_gol::icon_gol: 

لینک به دیدگاه
سلام دوستان :icon_gol:

این ترم برای آز مدار مخابراتی باید پروژه تحویل بدم استاد سه تا موضوع دادند :1- مدار فرستنده و گیرنده am و 2- مدار فرستنده و گیرنده fm و 3- مدار دواسیلاتور و یک میکسر

چون درس مدار مخابراتی هم این ترم دارم و همنیاز ترم آخری کردم هیچ دیدی نسبت به این مدار ها ندارم .نمیدونم چه مداری انتخاب کنم که حتما جواب بده !تو نت هم گشتم چیزی دستگیرم نشد.خیلی فوری باید یکی از سه موضوع رو انتخاب کنم و مدارش رو به استاد نشون بدم و تأیید کنن .

ممنون میشم کمکم کنید و مداراتی رو که جواب میدن پیشنهاد بدین :icon_gol::icon_gol:

به نظر من مدار فرستنده و گیرنده am راحتتر از مدار فرستنده و گیرنده fm هست

لینک به دیدگاه
به نظر من مدار فرستنده و گیرنده am راحتتر از مدار فرستنده و گیرنده fm هست

استاد مدار مخابراتی نظرشون این بود که یک میکسر دو اسیلاتور راحت تر از اون دو تای دیگس و بهتر جواب میده !

لینک به دیدگاه
استاد مدار مخابراتی نظرشون این بود که یک میکسر دو اسیلاتور راحت تر از اون دو تای دیگس و بهتر جواب میده !

احتمالا همینطور باشه هرجایی که نیاز به مدولاسیون باشه به نظرم سختتره

لینک به دیدگاه

سلام .ممنونم از وب سایتتون.من این ترم دنبال یک پروزه مخابراتی برای ازمایشگاه مدار مخابراتیم هستم.اگر شما به جز این مطالبی که تو وب ساییتون گذاشتید مداریو مد نظر دارید خیلی ممنون میشم ازتون که بهم معرفی کنید.خسته نباشید:icon_gol::girl_angel:

لینک به دیدگاه

یکی از سایتهایی که مدارات خوبی براتون داره و میتونید ازشون بعنوان یک پروژه مدار مخابراتی استفاده کنید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

با سلام خدمت همراهان خوب این سایت عالی, به من پروژه ی گیرنده AM در فرکانس 700 کیلو رو دادن , میخواستم بدونم چطور میتونم مدار رو تو این فرکانس کاری ست کنم.ممنون میشم راهنماییم کنید...:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
سلام ببخشید این پروژه ای ک گذاشتید توی سایت راجب آزمایشگاه مدار مخابراتی با چ برنامه ای نوشته شده؟منظورم متلب یا ...؟؟

سلام این پروژه شبیه سازی نشده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...