رفتن به مطلب

• نظرسنجی مسابقه شیت بندی سری سوم •

کدام شیت بهتر است ؟  

63 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام شیت بهتر است ؟

• 13
    • 16
    • 14
    • 20

ارسال های توصیه شده

سلام به همه ی دوستان خوبمwavesmile.gif

نظرسنجی مسابقه ی شیت بندی سری سوم رو با حضور چهار شرکت کننده عزیزبرگزار میکنیمsigpic9821_1.gif

به همه ی کسانی که شرکت کردن خسته نباشید میگم دست همه تون درد نکنه sigpic11632_10.gif

انتخاب مثل همیشه به صورت چندگانه ست ٫ دوستان بعد از رای دادن همه کارها رو نقد کنید:a030:

نظر سنجی به مدت 5 روزمی باشد.:icon_gol:

جوایز:

www.roozgozar.com-1200.gifنفر اول: یک مدالostad.gif + 100 امتیاز+یک کارت شارژ 100000 هزار ریالیicon_pf%20(19).gifwww.roozgozar.com-1200.gif

www.roozgozar.com-1200.gifنفر دوم : 50 امتیاز3120.gifwww.roozgozar.com-1200.gif

• Like 21
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

خیلی عالیه ؛

به نظر من شیت 4 از همه بهتر بود ؛ البته به 2 تا رای دادم :ws3:

خب نقد :

شیت شماره 1 :برش جای خوبیه ؛ پرسپکتیو خوبی انتخاب شد ه؛اما پلان ها معرفی نشده و خوب بنا معرفی نشده و میتونست خیلی بهتر باشه:icon_gol:

شیت شماره 2 : نما و برش جاشون و نحوه گذاشتن ایناش خییلییی خوب؛ پیش زمینه خوبی انتخاب شده ؛اما دو تا ایرادش یکی اینه که فونت متنش فارسیه و کاش وقتی بقیه فونتا انگلیسیه اینم انگلیسی میشد؛ یکی دیگه هم اینکه پلانا رو پیش هم و تو یه خط میزاشت ؛کار گرافیکیش خیلی خوبه :w16:

شیت شماره 3 : اینکه پرسپکتیو بزرگتره ؛پلانا معرفی شده و تو یه ردیفه از نقاط مثبته کار؛ اما کار گرافیکیش میتونست بهتر باشه ؛ کار ساده و خوبیه ؛ برا نما و برش هم میتونست معرفی کنه و بیشتر روش کار کنه :a030::icon_gol:

شیت شماره 4 : به نظرم خییلیی شیت خوانا و خوبی اومد ؛پلانا و نما و برشا خوب و واضح و اطلاعات خوبی گذاشته شده ؛ اسم بنا تو جای مناسب و با توجه به بنا از همون رنگها تو شیت استفاده کرده ؛ خیلی عالیه ؛ فقط بالای نما و برش کمی فضای خالی و پرت هستش خوب بود اونم یه طوری پر میشد؛ مثلا با بزرگ کردن پپرسپکتیو یا بالاتر بردن نما و برش یا ... :4uboxsmiley:

ممنون دوستان؛ خییلییی خوب بود w72.gif

لینک به دیدگاه

راجع به شیت 2 اگه اون متنو انگلیسی مینوشت بهتر بود در کل خیلی شیت خوبیه

شیت 4 هم خوبه ما نمیدونم جرا حس میکنم باید تا اینجا تموم شه:hanghead:

a48dx47ad5jzbt3p88r.jpg

• Like 9
لینک به دیدگاه

خیلی عااااااااالینhapydancsmil.gif

دست همگی خوش

به نظرم شیت 2 4 از نظر چیدمان نسبت به دوتای دیگه بهتر بودن...

شیت شماره 3 هم با اینکه از نظر بصری یکم ساده تر از بقیه هست..اما کلیت کار و اون چیزی که خواسته شده بود رو نشون داده

شیت شماره 1 به نظرم خیلی مختصر مفید بود:ws38:

اما در کل کارا کاملا پیشرفتشون تو این 2 3 دوره مشخصه

و این خیلی عالیه...hapydancsmil.gif

• Like 8
لینک به دیدگاه

آفرین می گم به دوستان خوبم...:icon_gol::icon_redface:

هر کاری نکته ای برجسته ای به نوبه ی خودش داره...

و اینکه برای تالار وقت گذاشتن...اون وقتی که من به نوبه ی خودم نزاشتم و خوب این ایراد به من هست و هر بهانه ای هم بیارم باز توجیه پذیر نیست...:icon_redface:

و از اون مهم تر اینکه این دست مسابقات ادامه دار باشه...و این دست از مسابقات همون دغدغه ی بالفعل کردن استعداد های بچه هاست که از دغدغه های یک انجمن آموزشی می تونه باشه...

به دو گروه خسته نباشید می گم...یکی برگزار کننده ها....یکی شرکت کنند ها....و رای دهنده ها هم که جای خود دارند.:icon_gol:

نکاتی در مورد شیت بندی ها دارم که ترجیح می دم که بعد از انتهای نظر سنجی اعلام کنم....مطمئنا در این مقطع ممکن هست به دلیل تاثیر گذاری از گفتنش امتناع می کنم....:icon_gol::icon_redface:

• Like 7
لینک به دیدگاه

کارا همه خیلی خوب بودن.. دستتون درد نکنه :icon_gol: :icon_gol: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- منم خیلی دوست داشتم شرکت کنم ولی وقت داشتم :sigh:

• Like 6
لینک به دیدگاه
راجع به شیت 2 اگه اون متنو انگلیسی مینوشت بهتر بود در کل خیلی شیت خوبیه

شیت 4 هم خوبه ما نمیدونم جرا حس میکنم باید تا اینجا تموم شه:hanghead:

دقیقا با شما موافقم..اصلا رنگ خوبی نداره قسمت چپ شیت

در کل کارها خوبن..منم که درگیره پایان نامم..وگرنه حتما شرکت میکردم..

شیت 1 (- مواردی که دوست عزیز venooos گفتن) خوب بود

• Like 7
لینک به دیدگاه

خسته نباشین همگی

خیلی خوب بودن همشون

اما به نظرم نحوه ارائه موارد مورد نیاز تو هر شیت توی شیت شماره 4 بهتر بوده:ws37:

• Like 7
لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان

همگی خسته نباشید منم رای دادم.

کارا همشون خوب بودن فقط چند تا نکته ای که بچه هام اشاره کردن اگه رعایت بشه کارای بهتری رو خواهیم دید

ولی من خودم 4رو بیشتر پسندیدم چون دارای یه نظم خاصی هست که مارو دچار سرگردانی نمیکنه:ws3:

از انعکاس پرسپکتیوشم خوشم اومد ولی به نظرم یه خرده با خود حجم نمیخونه:ws37:

لینک به دیدگاه

اعلام نتایج :

نفر اول : شیت شماره ی 4 ==> *Cloudy sky* w58.gif5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif از همه کسانی که رای دادن تشکر میکنم ؛ به نظر خودم خیلی بد شده بود اصلا فکز نمیکردم برنده بشمicon_pf%20(34).gif

نفر دوم : شیت شماره ی 2 ==> متعلق به دوست خوبمون snowyعزیز بود٫ که برنده ی 50 امتیاز میشن بهت تبریک میگم فائزه جووووووونم کارت خیلی خیلی خوب بود من خودم از کار تو خوشم اومده بود:w36:

0ulwttw4pp996p9z7gtf.gif

دیگر شرکت کنندگان عزیز:

شیت شماره ی 3 ==> متعلق به دوست گلمون .taraعزیز بود ٬ مرسی تارا جوووووووووونم کارت عالیییییییییی بود w72.gif:w36:

شیت شماره ی 1 ==>متعلق به دوست عزیزمون * Ven000s *جونم بود ؛ مرسی ونوسی جونم کار تو هم خیلی عالی بودw72.gif:w36:

• Like 8
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...