رفتن به مطلب

دوست دارید فرزند اول شما دختر باشه یا پسر ؟ چرا ؟

afa

ارسال های توصیه شده

[h=3]شما پسردوست هستید یا دختر دوست؟[/h]

اگر از زوجی كه در آستانه فرزنددار شدن باشند، بپرسید دختر یا پسر؟ با كمی تعارف می‌گویند فقط سالم باشد یا فرقی نمی‌كند..................... شما چطور ؟

واقعا جنسیت مهم است ؟

میان دختر و پسر از نظر خلقت تفاوت‌های بسیاری وجود دارد، اما این دلیل باعث نمی‌شود بین آنها تبعیض گذاشت.

148567.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

مطمئنا سالم بودن از همه چیز مهم تره

اما در درجه دوم(که درجه اول حتما باید ارضا شده باشه) ترجیح میدم بچه اولم پسر باشه

چون خودم برادر نداشتم هیچ وقت و خیلی از دخترا رو دیدم که آرزوشونه کاش یه برادر بزرگتر داشتن، شاید این دلیلم باشه

بازم میگم هرچی خدا داد و صلاح دونست:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من خودم قدیما عاشق پسر بودم، اما یه بار یه پسر خیلی خوشگلو دیدم که مریض بود، انقد ناراحت شدم،

بعدش میگفتم فقط سالم باشه، هر چی خدا بخواد. اما الان دختر دوست دارم . چون دختر هم نازه و هم

کمک مادره :ws3:

ولی بازم هر چی خدا خواست، فقط سالم باشه:ws37:

لینک به دیدگاه

من عاشق شیطنت با بچه کوچولو هستم و واقعا برام پسر یا دختر بودنش انچنان فرقی نداره ولی خوب دختر بچه بانمکتر میشه.بخصوص لباسای ناز هم تنش کنی...:4chsmu1:

لینک به دیدگاه

در اولين صبح عروسي ، زن و شوهر توافق کردند که در را بر روي هيچکس باز نکنند . ابتدا پدر و مادر پسر آمدند . زن و شوهر نگاهي به همديگر انداختند . اما چون از قبل توافق کرده بودند ، هيچکدام در را باز نکرد . ساعتي بعد پدر و مادر دختر آمدند . زن و شوهر نگاهي به همديگر انداختند . اشک در چشمان زن جمع شده بود و در اين حال گفت : نمي تونم ببينم که پدر و مادرم پشت در باشند و در را روشون باز نکنم . شوهر چيزي نگفت ، و در را برويشان گشود . اما اين موضوع را پيش خودش نگه داشت . سالها گذشت خداوند به آنها چهار پسر داد . پنجمين فرزندشان دختر بود . براي تولداين فرزند ، پدر بسيار شادي کرد و چند گوسفند را سر بريد و ميهماني مفصلي داد . مردم متعجبانه از او پرسيدند : علت اينهمه شادي و ميهماني دادن چيست ؟ مرد بسادگي جواب داد : چون اين همون کسيه که در را برويم باز ميکنه !.

لینک به دیدگاه
من اگه زمانی ازدواج کنم هیچ کدومشو نمیخوام:banel_smiley_4:

داداشی نمیتونی فرار کنی :ws28: آمارها نشون داده کسایی که میگن بچه نمیخوام آخرش بیشتر از همه بچه دار میشن:ws3:

لینک به دیدگاه

آخه این چیه که میگن سالم باشه!!!بچه هایی که مشکل دارن تو دوره جنینی تشخیص میدن ضمن اینکه اکثر بچه ها که به دنیا میان سالمن بزرگ بشن بعد بیماری و مشکلات دیگه میاد سراغشون

این یه مطلب

مطلب بعدی اینکه پسر!نه اینکه پسر از دختر بهتره نه اصلا ....به خاطر مسئولیت کمترش پسر میخوام داشته باشم.

لینک به دیدگاه

اولا که:

سالم باشه:ws3:

دوما که:

هر چی آقامون بگه:girl_blush2:

سوما که تـــــــــــــــــــــــه تـــــــــــــــــــــــــــــه دل خودم دخترو بیشتر دوست دارم اما دوست دارم بچه اول پسر باشه

چهارما راضییم به رضای خدا:icon_redface:

لینک به دیدگاه
اوه اوه، دوقلو باشه، پدر و مادر بیچاره میشن، به خاطر خودتون، تجدیدنظر کنید:ws3:

ن بابا فک میکنی...انقد حال میده...:hapydancsmil:

مخصوصا اگه با هم دعوا کنن چقد با مزه میشن...:whistle:

این یه نمونش::ws3:

0.423989001343852457_irannaz_com.jpg

لینک به دیدگاه
ن بابا فک میکنی...انقد حال میده...:hapydancsmil:

مخصوصا اگه با هم دعوا کنن چقد با مزه میشن...:whistle:

این یه نمونش::ws3:

دوتا پسر که افتضاحه، یعنی رسما بیچاره میشید. پسرعموی من بچه هاش 4ساله هستن، طفلک موهاش داره سفید میشه از بس حرصش دادن بخدا:4564:

حالا دو تا دختر باشه یه چیزی:ws3:

لینک به دیدگاه
دوتا پسر که افتضاحه، یعنی رسما بیچاره میشید. پسرعموی من بچه هاش 4ساله هستن، طفلک موهاش داره سفید میشه از بس حرصش دادن بخدا:4564:

حالا دو تا دختر باشه یه چیزی:ws3:

عکس که به خاطر جالبناکیش بود وگرنه خودم یه دختر یه پسر دوس دارم...:ws3:

دو تا دختر چیش خوبه؟باز همون پسرو بگی یه چیزی...یه خورده که بزرگ شدن میرن تو کوچه بازی میکنن حالشو میبرن ولی اگه دختر باشن مدام میشینن تو خونه خاله بازی میکنن تو مخ میرن همش...:whistle::ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...