رفتن به مطلب

درخواست نرم افزار پاورمیل

ارسال های توصیه شده

از همه دوستان خواهش می کنم اگر نرم افزار powermill 2010 64 bit در اختیار دارید لطفا روی سایت قرار دهید تا هم مشکل من و هم مشکل سایر دوستان حل شود .

و در ضمن اگر نرم افزار ماشین کاری solidworks را دارید اون رو هم روی سایت قرار دهید ممنون می شوم .

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...
powermill 2010 رو میتونید از
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
دانلود کنید بنده دانلود کردم و رو 64bit کار کرد.

شما تونستید کرکش کنید؟ من هرچی سعی کردم نشد

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان کسی بلده powermill 2012 SP1 CR1 رو کرک کنه یه کتاب آموزش powermill برای انتشارات عابد خریدم و یه دی وی دی ماله powermill2012 روش بود خودش هم یه روش کرک گفته ولی یه جاهاییش مثل اونی که میگه نمیشه عمل کرد. اگه بهم کمک کنید واقعا ممنون میشم اگه با پیغام بهم خبر بدبد خیلی ممنون میشم

لینک به دیدگاه
سلام دوستان کسی بلده powermill 2012 SP1 CR1 رو کرک کنه یه کتاب آموزش powermill برای انتشارات عابد خریدم و یه دی وی دی ماله powermill2012 روش بود خودش هم یه روش کرک گفته ولی یه جاهاییش مثل اونی که میگه نمیشه عمل کرد. اگه بهم کمک کنید واقعا ممنون میشم اگه با پیغام بهم خبر بدبد خیلی ممنون میشم

اگه میتونین اسکرین شات قرار بدین

آخه الان معلوم نیست اصلا مشکل از کجای نصب نرم افزاره!!!

لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...
سلام دوستان من پاور میل 2012 sp4رو نصب کردم ولی تو جی کد گیری مشکل داره پیغامی مبنی بر post proses میده مشکل چیه لطفا راهنمایی کنید.

اینم باید بگم که اصلا ماشین ها رو نمیشناسه یعنی فایلهای opt .

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...