رفتن به مطلب

دفتر مدیریت صفحه اصلی سایت

ارسال های توصیه شده

سلام دوست عزیز

خب برای استفاده می تونید به یکی از روش های گفته شده عضو طلایی انجمن بشین و از مطالب این قسمت استفاده کنید:

http://www.noandishaan.com/forums/thread80577.html

اگه ممکنه ایمیل بهم بدین بتونم فایل پاورپویت سازه ام که مورد تایید استاد هست رو ایمیل کنم .تا بتونم از اون رساله استفاده کنم خیلی مهمه برام من فقط 20 روز فرصت دارم

لینک به دیدگاه

[quote name='فریبا ط']اگه ممکنه ایمیل بهم بدین بتونم فایل پاورپویت سازه ام که مورد تایید استاد هست رو ایمیل کنم .تا بتونم از اون رساله استفاده کنم خیلی مهمه برام من فقط 20 روز فرصت دارم[/QUOTE]

به صورت پیغام خصوصی هم می تونید بفرستید.
ایمیل اینه: [email]3shahrsaz@gmail.com[/email]

لینک به دیدگاه
به صورت پیغام خصوصی هم می تونید بفرستید.

ایمیل اینه: 3shahrsaz@gmail.com

سلام من با عنوان پاورپوینت سازه های نو براتون ارسال کردم . الان شامل من میشه دانلود اون رساله ؟

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

سلام ،

میشه لطفا پروفایل منو حذف کنید ؟

من قبلا به شکل خصوصی گفتم اما میگید نمیشه ،درصورتی که چند نفر از اعضا رو دیدم به راحتی حذف کردید .

من نمیخوام تو دنیای مجازی پروفایل فعالی داشته باشم،پس درخواستمو جدی بگیرید و حذف کنید ؛ممنون

لینک به دیدگاه
سلام ،

من قبلا به شکل خصوصی گفتم اما میگید نمیشه ،درصورتی که چند نفر از اعضا رو دیدم به راحتی حذف کردید .

من نمیخوام تو دنیای مجازی پروفایل فعالی داشته باشم،پس درخواستمو جدی بگیرید و حذف کنید ؛ممنون

من نمیدونم این دیگه چه صیغه ایه

چرا پروفایلتون رو حذف کنن عاخه؟؟؟

مشکل چیه؟؟؟:w58:

لینک به دیدگاه
سلام ،

سلام.

خب ما هم پروفایل کسی رو حذف نکردیم. اونایی که دیدین حذف شدن و شانسی همه هم تو تالار معماری بودن، بر اثر مشکل فنی حذف شدش :icon_pf (34):

که البته یک دوتاشون که در تماس بودیم، بهشون گفتیم و دوباره اکانت ساختن. فعالترینشون هم ابراهیم مسئول تحصیلات تکمیلی معماری بود که اکانت اصلیش تو مشکل فنی که چند ماه پیش به وجود اومده بود حذف شد :icon_pf (34): و دوباره ساخت.

فقط یک مورد رو به خاطر دلیل ویژه ای که بهمون گفت حذف کردیم. که البته اونم چندسال بعد دوباره با همون اکانت ثبت نام کرد.

حالا اگه واقعاً واستون مشکل ساز هست اوکی حذف می کنیم.

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلام.

خب ما هم پروفایل کسی رو حذف نکردیم. اونایی که دیدین حذف شدن و شانسی همه هم تو تالار معماری بودن، بر اثر مشکل فنی حذف شدش :icon_pf (34):

که البته یک دوتاشون که در تماس بودیم، بهشون گفتیم و دوباره اکانت ساختن. فعالترینشون هم ابراهیم مسئول تحصیلات تکمیلی معماری بود که اکانت اصلیش تو مشکل فنی که چند ماه پیش به وجود اومده بود حذف شد :icon_pf (34): و دوباره ساخت.

فقط یک مورد رو به خاطر دلیل ویژه ای که بهمون گفت حذف کردیم. که البته اونم چندسال بعد دوباره با همون اکانت ثبت نام کرد.

حالا اگه واقعاً واستون مشکل ساز هست اوکی حذف می کنیم.

دقیقا چند سال بعد ؟ :دی

ممنون ، آره حذف کنید:ws37: :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
سلام ممممممممممممممممممممممممممممم میشه لینک دانلود کتابای طراحی بدون مانع وکتابای دیگرو بفرستین؟بابا لازم دارم الان

:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::banel_smiley_4:

توروخدا بفرام بفرستین نمیتونم دانلود کنم پروژه دارم

سلام دوست عزیز

سوالات تخصصی تون رو توی تالار مربوط به خودش مطرح کنین.

فایلیکه می خواین توی صفحه اصلی سایت قرار داده شده؟

اگه آره لینک مطلب رو لطف کنین بذارین، ممنون.:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام

آپلود سنتر به نظر مشکل داره، نمیشه آپلود کرد

مرسی

:a030:

سلام. اا. حالا چرا تو بخش مدیریت صفحه اصلی گفتی؟ :ws3: مشکلات فنی اینجاس:

http://www.noandishaan.com/forums/thread5359-331.html

آپلودسنتر عکس رو میگی؟ مشکلی نداشت؟ :ws38: چه پیغامی میده؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام من چند تا پروژه واسه سایت فرستادم اما هیچ امتیاز طلایی بهم تعلق نگرفته لطفا راهنمایی کنید من پایان نامه شهرسازی با موضوع ساماندهی بازارهای قدیم (نمونه موردی بازار سرشور مشهد) رو ضروری لازم دارم :4564::4564::sorry::cryingf:

لینک به دیدگاه
سلام من چند تا پروژه واسه سایت فرستادم اما هیچ امتیاز طلایی بهم تعلق نگرفته لطفا راهنمایی کنید من پایان نامه شهرسازی با موضوع ساماندهی بازارهای قدیم (نمونه موردی بازار سرشور مشهد) رو ضروری لازم دارم :4564::4564::sorry::cryingf:

سلام. امتیازات طلاییتون اضافه شد :a030:

ولی خب واسه دانلود پایان نامه های شهرسازی باید 20 امتیاز طلایی کسب کنید :w16:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

امروز قالب صفحه اصلی سایت رو عوض کردیم :a030:

لطفاً نظرات خودتونو درباره قالب جدید تو همین تاپیک بگین :w16:

از نظر شکل و ظاهر، رنگ بندی، سرعت بارگذاری و ... :a030:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان عزیز

بسیار زیبا دستتون درد نکنه:w16:

فقط رنگ هدرها رو یکی کن مثلا اون سبزی که برای تب علوم پایه گذاشتی خوبه:a030:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان عزیز

منم صفحه رو دیدم امروز... ترتیب و مدلش خوب بود اما رنگاش جالب نبود... سعی کرده بودید همه رنگا به کار رفته باشه واس همین خیلی شلوغ شده بود صفحه... در حالی که با این مدل جدید به نظر باس مرتب تر و خلوت تر میشد ظاهر صفحه...

سیاه، آبی، زرد، قرمز، نارنجی، بنفش، استادیوم زیرش:w58:

لینک به دیدگاه
بسیار زیبا دستتون درد نکنه:w16:

فقط رنگ هدرها رو یکی کن مثلا اون سبزی که برای تب علوم پایه گذاشتی خوبه:a030:

مرسی :a030: آره اون رنگ هدرو خودمم حس خوبی ندارم :ws3:

منم صفحه رو دیدم امروز... ترتیب و مدلش خوب بود اما رنگاش جالب نبود... سعی کرده بودید همه رنگا به کار رفته باشه واس همین خیلی شلوغ شده بود صفحه... در حالی که با این مدل جدید به نظر باس مرتب تر و خلوت تر میشد ظاهر صفحه...

سیاه، آبی، زرد، قرمز، نارنجی، بنفش، استادیوم زیرش:w58:

آره یه کمی رنگا زیاده :ws3: تو هم نظرت روی همون سبزی هست که سامیار گفت؟

اون استادیومو که برمیداریم :ws28: اونو یه بک گراند سبکتر دیگه میذاریم :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...