رفتن به مطلب

♦نظرسنجی مسابقه ی راندو سری هفتم♦

کدام طرح بهترین است ؟؟  

78 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام طرح بهترین است ؟؟

• 25
    • 18
    • 35

ارسال های توصیه شده

من قرار بود یکی از شرکت کننده ها باشم مثلا.....اما برامون از راه دور مهمون اومد و منم همش با اونا درگیر بودم.همین الان هم رفتن!!سری های بعد hanghead.gif

• Like 6
لینک به دیدگاه
من قرار بود یکی از شرکت کننده ها باشم مثلا.....اما برامون از راه دور مهمون اومد و منم همش با اونا درگیر بودم.همین الان هم رفتن!!سری های بعد hanghead.gif

ای جانم با اون مسابقه شرکت کردنت :w02: :ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

از همه دوستانی که زحمت کشیدن و در مسابقه شرکت کردن صمیمانه تشکر میکنم 643316_1975.gifبرای همه این عزیزان امتیاز در نظر گرفتیم یکی از دوستان هم به خاطر اینکه دسترسی به نت نداشت نتونست کارشو به موقع بفرسته ولی به خاطر زحمتی که کشیدن براش امتیاز در نظر میگیرم :a030:

اعلام نتایج :

نفر اول :kebriyaجان برنده ی 100 امتیاز و یک مدال طراح برتر :vi7qxn1yjxc2bnqyf8vخیلی خیلی تبریک میگم دوست خوبم heartshape2.gif

نفر دوم : * Ven000s * جوووووووونم برنده ی 50 امتیاز :vi7qxn1yjxc2bnqyf8v خیلی خیلی تبریک میگم مهربونم 1cwpe6q6upfmgganbmpu.gif

نفر سوم : دوست خوبمون mahe manبرنده ی 40 امتیاز :vi7qxn1yjxc2bnqyf8v تبریک میگم عزیزم 626gdau.gif

20 امتیاز هم به atefehkhanomعزیز:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v به خاطر زحمتی که کشیدن و در این مسابقه شرکت کردن؛ تبریک میگم گلم:4uboxsmiley:

یک بار دیگه به همه ی این دوستان تبریک میگم 461516_smily_bahal_41.gif

• Like 5
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

خب ؛اجازه هست من نقد کنم :w02:

کار شماره 2 : به نظرم خیلی کار خوبیه و عیب خاصی نداره؛اما یکم بیشتر شبیه کار طراحی شده تا اسکیس یا راندو و خیلی تر و تمیز شده؛ یکمی شلوغ تر میشد بهتر بود؛ولی خیلی خیلی خوب شده سایه هاش و...hapydancsmil.gif

کار شماره 3 : خیلییی عالیییییییییی شده؛ درختاش مخصوصا ؛ اما اگه اون پرنده ها رو نمیزاشت ؛یا رنگ ماشین رو همچین رنگ فانتزی انتخاب نمیکرد و اینکه خیابونش رو کلا رنگ نمیکرد و خطوطی رو میومد توش میتونست خیلی بهتر تر هم باشه؛یادمه که تو همین شبکه آموزشمون که راندو یاد میده میگفت تو راندو لازم نیست که کامل رنگ کنیم ؛چون نقاشی نمیکشیم که ؛فقط میخوایم یه شَمایی ازش رو نشون بدیم :w16:

خیلی آسمون و درختاشو دوس دارم:ws37:

کار عاطفه خانوم هم به نظرم تو این کار قشنگ مرز بین دو رنگ معلومه؛ این زیاد خوب نیست؛بهتره رنگ مثلا درخت اینطور جدا جدا نباشه ؛ پرسپکتیوش خوب شده؛

راستش به نظرم برای اینکه راندو های خوبی داشته باشیم ، بهتره وقتی که داریم کاری رو میکشیم قبلش کتاب راندو یا نمونه راندو ببینیم

[h=1][/h]و راندویی رو که به کارمون نزدیکه ببینیم

اینکه آسمونش چطوره ؛درختش چطور؛بعد سعی کنیم تکرار کنیم تا کارمون شبیه اون راندو بشه؛مثلا درخت؛اینطوری کم کم یاد میگیرم راندومون بهتر شه؛

اینجا نمونه های زیادی هست که میتونید آسمون و درخت و... رو تو راندوها ببینین : تکنیک های راندو در معماری و نکات مهم در راندو و

[h=1] آموزش راندو[/h]...

راندو فقط با تکرار خوب میشه؛ کلاس هم برین همین کارا رو میدن که ببرین خونه و تکرار کنین بکشین ؛

منم دارم سعی میکنم با تکرار راندومو قوی کنم :ws3:

لینک به دیدگاه

ممنون ونوس جان:icon_gol:

با نظرت موافقم ، به خصوص در مورد خیابونش.. :yes::icon_redface:

تو راندوهام حتما به مواردی که گفتی دقت می کنم :a030:

و ممنون از برگزارکننده عزیز مسابقه *Cloudy sky* :vi7qxn1yjxc2bnqyf8vو باقی دوستان :icon_gol::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...