رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 92
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

اینم با چوب کبریته البته بیشتر شبیه طراحی منظره شده :texc5lhcbtrocnmvtp8

بیشتر این و گذاشتم برای اینکه کسی اگه کار با چوب کبریت و بافتی که میده رو ندیده یا تاحالا کار نکرده باهاش ببینه شاید خوشش بیاد

لینک به دیدگاه
کارات خیلی خوبن.من ایرادی نمی بینم :a030:

کارای کروکیمم میخواستم بذارم پشیمون شدم :lol:ابرو ریزی بود

الان که عکسش ونو گرفتم تازه تو کامپیوتر ایرادای پرسپکتیویشو میبینم

رو کاغذ دیده نمیشد اصلا!!!!

لینک به دیدگاه
کارای کروکیمم میخواستم بذارم پشیمون شدم :lol:ابرو ریزی بود

الان که عکسش ونو گرفتم تازه تو کامپیوتر ایرادای پرسپکتیویشو میبینم

رو کاغذ دیده نمیشد اصلا!!!!

آره تو کامپیوتر کارا کج و کوله می شه lol.gif

لینک به دیدگاه
اورامان جون, اون کارت با ذغال,خیلی ازش خوشم اومد

شماها همش کار با وایتکس میذارین؛ یعنی چی؟ چجوریاستش؟

مرچیییییییی

کار با ذغال خیلی خوب از اب در میاد ولی خیلی کثیف کاری داره ...من خودم چوب کبریت و تازه یاد گرفتم خیلی ازش خوشم اومد :texc5lhcbtrocnmvtp8

ببین کار با وایتکس خیلی سادست

یه مقوای مشکی میگیری

کنارتم تویه پالت یه کم وایتکس میریزی...یه دونشو وایتکس خالص میریزی یه دونش و وایتکس تو با آب قاطی میکنی

هرچی ابه اب وایتکست بیشتر باشه تاثیرش رو مقوات کم رنگ تر میشه

بعد طرح تو خیلی کمرنگ روی مقوات اجرا میکنی

بعدش مثل اب مرکب کار میکنی

جاهایی که میخوای روشن باشه و مثلا نور بیشتری خورده با اب وایتکست رنگ میکنی جاهایی که میخوای پر رنگ تر بشه و نور کمتری به اون سطوح خورده با وایتکس خالصت کار میکنی

بعضی از سطوحتم اصلا میذاری خود مقوا باقی بمونه

برای در اوردن درختا هم قلموتو یه کم پر برمیداری و میپاشی رو مقوات

البته کنترل شده این کار و بکن که قطراتش روی طرح اصلیت نریزه و فقط جاهایی که میخوای درخت داشته باشی بریزه

بعدم با روان نویس نقره ای طرحت و دور گیری میکنی و کلا جاهایی که میخوای بیشتر به چشم بیاد یه کم هاشور میزنی

دور برگاتو یه کم افکت میدی و اینا

سادست ...خیلیم جالب میشه

یه کار دیگه ایم که میتونی بکنی اینه که بعضی جاها رو اگه دیدی وایتکست خوب رنگ بری نکرده میتونی با مازیک یه کم روش بیای که بیشتر خودش و نشون بده البته بهتره این کار و کم انجام بدی چون اگه مقوا و وایتکست خوب باشه خود وایتکس خیلی رنگاییی که میده جالبه

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
مرچیییییییی

کار با ذغال خیلی خوب از اب در میاد ولی خیلی کثیف کاری داره ...من خودم چوب کبریت و تازه یاد گرفتم خیلی ازش خوشم اومد :texc5lhcbtrocnmvtp8

ببین کار با وایتکس خیلی سادست

یه مقوای مشکی میگیری

کنارتم تویه پالت یه کم وایتکس میریزی...یه دونشو وایتکس خالص میریزی یه دونش و وایتکس تو با آب قاطی میکنی

هرچی ابه اب وایتکست بیشتر باشه تاثیرش رو مقوات کم رنگ تر میشه

بعد طرح تو خیلی کمرنگ روی مقوات اجرا میکنی

بعدش مثل اب مرکب کار میکنی

جاهایی که میخوای روشن باشه و مثلا نور بیشتری خورده با اب وایتکست رنگ میکنی جاهایی که میخوای پر رنگ تر بشه و نور کمتری به اون سطوح خورده با وایتکس خالصت کار میکنی

بعضی از سطوحتم اصلا میذاری خود مقوا باقی بمونه

برای در اوردن درختا هم قلموتو یه کم پر برمیداری و میپاشی رو مقوات

البته کنترل شده این کار و بکن که قطراتش روی طرح اصلیت نریزه و فقط جاهایی که میخوای درخت داشته باشی بریزه

بعدم با روان نویس نقره ای طرحت و دور گیری میکنی و کلا جاهایی که میخوای بیشتر به چشم بیاد یه کم هاشور میزنی

دور برگاتو یه کم افکت میدی و اینا

سادست ...خیلیم جالب میشه

یه کار دیگه ایم که میتونی بکنی اینه که بعضی جاها رو اگه دیدی وایتکست خوب رنگ بری نکرده میتونی با مازیک یه کم روش بیای که بیشتر خودش و نشون بده البته بهتره انی کار و کم انجام بدی چون اگه مقوا و وایتکست خوب باشه خود وایتکس خیلی رنگاییی که میده جالبه

واااای؛ مممنون که خوب توضیح دادی، من همش فکر میکنم ماده خطرناکیه وایتکس؛ممکنه به پوست برخورد کنه و ضرر بزنه

لینک به دیدگاه
واااای؛ مممنون که خوب توضیح دادی، من همش فکر میکنم ماده خطرناکیه وایتکس؛ممکنه به پوست برخورد کنه و ضرر بزنه

نه بابا با پوستت کاری نداره که :texc5lhcbtrocnmvtp8

با قلم مو کار میکنی

فقط جایی کار کن که عبور هوا داشته باشه

مخصوصا اگه طرحت کار زیادی میبره

مثلا پنجره رو باز بذار چون بوی وایتکس اگه طولانی مدت بهت بخوره ممکنه یه کم سر درد ایجاد کنه برات

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...