رفتن به مطلب

کی دوست داره فال شب یلدا بگیره؟بیا برات بگیرم

alimec

ارسال های توصیه شده

محفل آریاییتان طلایی ، دلهایتان دریایی ، شادیهایتان یلدایی ، مبارک باد این شب اهورایی

روی گل شما به سرخی انار

attachment.php?attachmentid=10918&stc=1&d=1356018283

شب یلدای 91 هم فرا رسید. یکی از سنت های دیرینه این شب، حافظ خوانی و شاهنامه خوانی است که از زمان های قدیم در بین خانواده های ایرانی رواج داشته است.اگر رسم ها و آیین های یلدا را میراثی از فرهنگ چند هزار ساله بدانیم، به یقین باید گفت که فال حافظ در سده های اخیر به رسم های شب یلدا اضافه شده است. شاهنامه خوانی و قصه گویی وحافظ خوانی پدر بزرگ و مادربزرگ در کرسی برای کوچکترها از آیین های کهن شب یلداست که این روزها در خاطر بزرگترهای فامیل حک شده است و ریشه دار بودن این سنت شیرین را نشان می دهد.

به همین مناسبت در این پست لینک فال حافظ با تعبیرش را قرار می دهم.

نیت کنید

لینک فال حافظ:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اگر خواستین فال خودتان را در تاپیک قرار دهید.

51756719351168099360.jpg

لینک به دیدگاه

126.gif

ینی واقعا به همینچین خبری احتیاج داشتماااااااااااااااا ، هیچی اینقد خوشحالم نمیکرد تو این موقعیت ، مرسییییییییییی حافظ جونممممم ،مرسی علی اقاااااااااااا:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

پارسال من برای همه فال گرفتم خونه مادربزرگم اینا.....کلا خیلی با حافظ مانوس هستم.... امسال از خونواده مون فقط من خونه مادربزرگم بودم و حسش نبود ....اما دیشب هم تفال زدم ....چقدر صرف اشعار حافظ رو خوندن لذت بخشه...

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 7 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...