رفتن به مطلب

آموزش ساخت بروشور (پمفلت)

viviyan

ارسال های توصیه شده

درود دوستان.

کسی میدونه بروشور رو چطور درست میکنن؟ با فتوشاپ یا ورد؟ برنامه خاصی میخواد؟

سلام.

با فتوشاپ فکر کنم درست میکنن.

با ورد که نمیشه. ولی از مجموعه برنامه های آفیس publisher اینکارو انجام میده، ولی خب چندان با کیفیت نمیشه. اگه کیفیته خیلی مهم نیست می تونید ازش استفاده کنید و راحته. مثل ورد و پاورپوینته تقریباً یه سری هم قالب آماده داره.

ولی اگه چیز با کیفیت و خوبی میخواین، با فتوشاپ میشه.

لینک به دیدگاه

هم با آفیس این امکان هست که بروشور طراحی کنیم و هم با فتوشاپ البته شرکت ادوب نرم افزاری به نام Adobe InDesign ارائه داده مخصوص طراحی های مجلات و بروشور این چیزا هست.

پ . ن: تمام دوستان گرافیست خودم با فتوشاپ بروشورهاشون رو طراحی میکنن

موفق باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سپاسگزارم .

آموزشش رو تو نت پیدا میکنم؟

بله به وفور

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

البته اگر زیاد طراحی خاص واستون اهمیت نداره میتویند از psdهای آماده استفاده کنید و فقط متن را جایگزین کنید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
بله به وفور

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

البته اگر زیاد طراحی خاص واستون اهمیت نداره میتویند از psdهای آماده استفاده کنید و فقط متن را جایگزین کنید :icon_gol:

من خودمو کشتم و چیزی از این نفهمیدم. فتوشاپ من ps5 هست و این تو ps4 توضیح داده. بعد هم اصلا نمیدونم از کجا شروع کرده، گویا برای این آموزش باید قتوشاپ رو بلد باشی. :|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...