رفتن به مطلب

دخترا کمکم کنید میخوام لوازم آرایش بخرم

ارسال های توصیه شده

سلام به دخترای گل نواندیش:ws48:

همه ی ما لوازم آرایش میخریم . میخوام اینجا از هم واسه خرید این لوازم کمک بگیریم :spiteful:

اگه دوس داشتین میتونید لوازمی که خریدین بزارین . اینجوری بیشتر میتونیم به هم دیگه کمک کنیم :a030:

البته تبلیغات ممنوع :w16:

لینک به دیدگاه

این پنکیک و کرم پودر. geo کلا مارک خوبیه. اینسری entia خریدم. اینم خیلی خوبه. اون پنکیک مودا رو هم واسه برنز استفاده میکنم :ws3:

اما کلا geo از همشون بهتره. من که راضی ام. اورال هم خوبه البته. تموم شده دیگه ندارمhanghead.gif

eowbbb7dk4zdckv2e0yp.jpg

اینم رژ گونه هام. خیلییییییییی رژ گونه دوست دارمممممممممممممممممممممممممممممhapydancsmil.gif

تو رژ گونه بیشتر از مارک رنگش واسم مهمهhapydancsmil.gif

fx4a36a8yhjgdh8vlzka.jpg

اینم وسایل ارایشی چشممممممم:w16:

ریمل اورال خیلییییییی خوبه باید برم بخرم.

تازگیا entia خریدم ، اینم خوبه. اون یکی هم beyu عه که اینم خوب بود فقط یکم میریخت.

مداد چشم هم مودا و فلورمار خوبه. اورال هم که دیگه عالیههههههههههههههhapydancsmil.gif

کانسیلر هم فلورماره ،قبلا ایورشه داشتم که اون خیلییییییییییییی بهتر ازین بود:w16:

cbgwt4qbqhznzo0gzncw.jpg

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

ریمل اورال ماه قبل خریدم 40 تومن الآن دخترخالم میگفت 50 شده.(پارسال همین موقع 15 تومن بود)

مداد چشم هم فلورمار 10 تومن خریدم یه ماه پیش.(پارسال تابستون 5 تومن بود)

گفتم میخوای بری خرید قیمت دستت باشه.:w02:

لینک به دیدگاه
دوستان گرام یه فروشگاه مطمئن برندهای اصل سراغ دارین ؟ :ws37:

من واسه هر برندی یه جا میرم ... اکثرا هم تو محل خودمونن

ولی قائم چندبار خرید کردم اطمینان دارم بهش :ws3:

لینک به دیدگاه
ریمل اورال ماه قبل خریدم 40 تومن الآن دخترخالم میگفت 50 شده.(پارسال همین موقع 15 تومن بود)

مداد چشم هم فلورمار 10 تومن خریدم یه ماه پیش.(پارسال تابستون 5 تومن بود)

گفتم میخوای بری خرید قیمت دستت باشه.:w02:

بله عزیزم می دونم ... آخه توی این مملکت مگه چیز ارزونی هم هست ؟ :icon_razz:

ولی به نظرم لوازم آرایش جز اون دسته است که قیمت نباید برات مهم باشه

یا نباید مصرف کنی یا اگه مصرف می کنی باید جنس خوب و مطمئن باشه :ws37:

من واسه هر برندی یه جا میرم ... اکثرا هم تو محل خودمونن

ولی قائم چندبار خرید کردم اطمینان دارم بهش :ws3:

مرسی سپید جونم از راهنماییت :icon_gol:

معمولا خاله ام کلینیک برام میفرسته و من هم دوستش دارم

اما می خواستم ببینم توی ایران می شه از کجا ، مطمئن خرید کرد؟ :ws37:

لینک به دیدگاه
این پنکیک و کرم پودر. geo کلا مارک خوبیه. اینسری entia خریدم. اینم خیلی خوبه. اون پنکیک مودا رو هم واسه برنز استفاده میکنم :ws3:

اما کلا geo از همشون بهتره. من که راضی ام. اورال هم خوبه البته. تموم شده دیگه ندارمhanghead.gif

eowbbb7dk4zdckv2e0yp.jpg

پینکیک مودا الان چند شده ؟ یادم دبیرستان بودم می خریدم 2000 تومن یادش بخیر:sigh:

کرم پودر بیو خریم 2 روز پیش راضی نبودم ازش قبلا نیوا می گرفتم خوب بود اما 2 سال دیگه نیوا نیست کرم پودر چرب با پوشانندگی زیاد معرفی کنید

رژگونه طلایی خوب هم بگید

لینک به دیدگاه
پینکیک مودا الان چند شده ؟ یادم دبیرستان بودم می خریدم 2000 تومن یادش بخیر:sigh:

کرم پودر بیو خریم 2 روز پیش راضی نبودم ازش قبلا نیوا می گرفتم خوب بود اما 2 سال دیگه نیوا نیست کرم پودر چرب با پوشانندگی زیاد معرفی کنید

رژگونه طلایی خوب هم بگید

من دفه قبل فلورما خریدم خوب بود ولی اینبار garineer خریدم خیلی عالیه و سربم اصلا نداره :a030:

لینک به دیدگاه

کرم پودرای منهتن خیلی خوبن

رژای Beyu و make up factoory خوبن...

Une هم همینطور...منتها یون رنگای بی حالی داره

رژ مایع های منهتن واسه کسایی که مثل من از رژای چرب و چیل و خیس بدشون میاد خوبه...مخملیه...

لینک به دیدگاه

ریمل فقط تلسکوپی اورآل کاربن بلکش...خیلی خیلی خوبه من که خیلی وقت استفاده میکنم راضیم بودم

مداد چشم این دفعه گاش خریدم خیلی راضی بودم

پنکک قبلا جیو استفاده میکردم خوب بود الان یکی دوسال day cellمیگیرم اونم خیلی خوبه همون شرکتی که جیو رو تولید میکرد اینم تولید میکنه ازشم راضیم

رژگونه vovو پاستل استفاده کردم بد نیست

ضدآفتاب قبلا یوریاج میخریدم یه کمی چرب برای پوست من ...الان دو سه سال الارو میخرم خوب بوده

لینک به دیدگاه

رژ لب خواستي بخري به اين مورد توجه كن كه اگه مقداري از اون رو روي دستت بكشي و بعد طلاي سفيد رو در تماس با اون قرار بدي، اگه رنگ طلا تيره شد يعني اينكه سرب داره و اگه تيره نشد يعني اينكه سرب نداره.

سرب سرطان زاست :ws3:

تجربه است ديگه :whistle:

متأسفانه بارها شاهد اين بودم كه رژها با قيمت هاي بسيار بالا خريداري شده ولي بعد از تست رنگ طلاي سفيد تيره شده :w16:

دزد در بازار زياده :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...