رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

درود ....

در این تاپیک قصد داریم تا مطالبی رو که یاد گرفتیم با هم مرور کنیم و محلی جهت تبادل اطلاعات و انجام مکالمات و هر آنچه که راجع به زبان فرانسه هست ، باشد...

علاقه مندان به این تاپیک و همراهی ما لطفا اعلام حضور کنند تا با مشورت جمعی برنامه ریزی برای مرور را آغاز کنیم....:a030:

با تشکر.....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 336
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شما در چه حد بلدی؟

من سال 87 شروع کردم یعنی اگر پیوسته بود الان تموم کرده بودم:sigh: کلاسهامون با برنامه ها و کلاسهای یونی تداخل داشت ،تشکیل نمیشد یا وقتی هم که تشکیل میشد من نمیتونستم شرکت کنم...تو این همه سال 4- 5 ترم تونستم برم...الان میخوام با هم مرور کنیم تا شاید بتونم ادامه بدم....:a030:

لینک به دیدگاه

منو الان دعوت میکنین ؟ :banel_smiley_4: بعد 6 روز ؟:banel_smiley_4:

منم خیلی دوس دارم ولی هیچی بلد نیستم ، هستی بیا از صفر شرو کن مام یاد بگیریم خو :sad0:

نمیشه زبان انگلیسی هم بزاری ؟ :ws3:

منم زبان انگلیسیمم همچین خوف نیس :sigh:

لینک به دیدگاه
چقدر خوب

فقط به چ صورت قرار انجام بشه؟

مرور یا یادگیری ؟ کدومش

سلام

قرار بر اینه که به صورت یادگیری هم باشه:a030:

چون من خودم تازه دارم یاد میگیرم

لینک به دیدگاه

خوبه کم کم داره تعدادمون زیاد میشه

منو الان دعوت میکنین ؟ :banel_smiley_4: بعد 6 روز ؟:banel_smiley_4:

منم خیلی دوس دارم ولی هیچی بلد نیستم ، هستی بیا از صفر شرو کن مام یاد بگیریم خو :sad0:

نمیشه زبان انگلیسی هم بزاری ؟ :ws3:

منم زبان انگلیسیمم همچین خوف نیس :sigh:

به نظرم اگه میخوای زبان فرانسه رو یاد بگیری بهتره انگلیسی رو کنار بذاری آخه یکم واست سخت میشه و اینکه تلفظ هارو مدام اشتباه میکنی چون حروف فرانسه و انگلیسی تلفظشون با هم خیلی مختلف و تن صدا هم فرق داره

ولی خب خواستن توانستن است تو میتونی:a030:

لینک به دیدگاه

خیلی عالیه حرف نداره

خب قراره چجوری یاد بگیریم....؟

یه کتاب شروع می کنیم یا سی دی آموزشی یا .....؟؟؟؟:ws38:

میشه بر اساس کار یه آموزشگاه و متد شون هم کار کرد البته اینا نظر بود هر جور بفرمایید ما پایه ایم:Ghelyon:

لینک به دیدگاه
خیلی عالیه حرف نداره

خب قراره چجوری یاد بگیریم....؟

یه کتاب شروع می کنیم یا سی دی آموزشی یا .....؟؟؟؟:ws38:

میشه بر اساس کار یه آموزشگاه و متد شون هم کار کرد البته اینا نظر بود هر جور بفرمایید ما پایه ایم:Ghelyon:

به نظرم اگه قراره از اول شروع کنیم بهتره اصولی پیش بریم و از خوندن حروف و تلفظشون شروع کنیم بعد کم کم بریم سراغ اسمها و افعال و گرامر

میشه از کتاب کفه هم استفاده کرد ولی اگه بخوایم پایه ای کار کنیم هنوز کفه رو خوندن زوده:ws37::ws37:

لینک به دیدگاه

من به عنوان شاگرد تنبل کلاس ازتون پذیرایی میکنم

به منم یاد بدید مغسی:ws3:

بعد تو به من یاد بده:ws3:

من خیلی بهش احتیاج دارم منم هستم فقط جان من وسط راه ول نکنیدا

من امیدوارم وسط کار تاپیک رها نشه اگه تعدادمون زیاد باشه حتی اگه چند نفر هم نیان بازم میشه ادامه داد

فقط باید یه جوری وقتای که باید بیایم رو مشخص کنیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...