رفتن به مطلب

چجوری یک نفر رو نابود کنم ? (به شکل نامردانه‌ای حالش رو بگیرم)

edvin

ارسال های توصیه شده

عزیزان ...

یک نفر بهم نارو زده یعنی‌ دلم از دستش خونه مث چی‌ !!! ... میخوام کاری کنم دهنش سرویس بشه :)

چندتا پیشنهاد بدین برای تخریب روح و روان کثیفش :)

ضمنا بنده امشب که دیدمش دیگه گفتم نه بهم زنگ و s بزن و نه می‌خوام دیگه رنگت رو ببینم (کاری باشه که نیازی به دیدنش نباشه) :)

پ. ن : نفر : واحد شمارش شتر :)

:167:

+

طرف یکی از فامیلامونه ، پسر ه ...

لینک به دیدگاه

اول پیشنهاد میکنم چند نفس عمیق بکشید و آرامشتون رو حفظ کنید.

بعذ هم همه این موارد به این بستگی داره که اون فرد در چه زمینه ای بهتون آسیب رسانده باشه. :icon_razz:

لینک به دیدگاه

بیخیالی و گذشت زمان یه روز میفهمی این بهترین روشی بوده که با هیچ تلافی کردنی این جواب رو نمیگرفتی ....

به نظر من هر فردی با هر عملی قابل بخششه اگر خیلی کارش نامردی بوده و قابل بخشش نیست

محروم شدن از محبت خودمون و دوری ازش بدترین ضربه بهشه:a030:

لینک به دیدگاه
اول پیشنهاد میکنم چند نفس عمیق بکشید و آرامشتون رو حفظ کنید.

بعذ هم همه این موارد به این بستگی داره که اون فرد در چه زمینه ای بهتون آسیب رسانده باشه. :icon_razz:

نمیتونم آروم باشم شخصیتم رو خورد کرده من آدم انتقام جویی هستم ...

لینک به دیدگاه
بیخیالی و گذشت زمان یه روز میفهمی این بهترین روشی بوده که با هیچ تلافی کردنی این جواب رو نمیگرفتی ....

به نظر من هر فردی با هر عملی قابل بخششه اگر خیلی کارش نامردی بوده و قابل بخشش نیست

محروم شدن از محبت خودمون و دوری ازش بدترین ضربه بهشه:a030:

تشگر از این نظر خردمندانه ... شاید با گذر زمان به همین نتیجه برسم و از فکر تلافی کارش در بیام اما الان تو این مود نیستم ... :whistle:

لینک به دیدگاه
نمیتونم آروم باشم شخصیتم رو خورد کرده من آدم انتقام جویی هستم ...

با آرامش میتوانید طوری وانمود کنید که شخص ضارب تیرش به سنگ خورده.

اگر مسئله شخصی هست اجازه ندهید فکر و زندگی شما رو مختل کند در این صورت شما قربانی فرد محسوب میشوید.

در ضمن با این قسمت از نظر دوست عزیز، آتروس هم موافق هستم. "

محروم شدن از محبت خودمون و دوری ازش".

لینک به دیدگاه
با آرامش میتوانید طوری وانمود کنید که شخص ضارب تیرش به سنگ خورده.

اگر مسئله شخصی هست اجازه ندهید فکر و زندگی شما رو مختل کند در این صورت شما قربانی فرد محسوب میشوید.

در ضمن با این قسمت از نظر دوست عزیز، آتروس هم موافق هستم. "

محروم شدن از محبت خودمون و دوری ازش".

.......

با این وضعیت که داری مواظب باش خودت نابود نشی :)

کی‌؟ من؟ :)

لینک به دیدگاه

تلافي كردن خيلي كار ساده اي هست.مخصوصا كه طرف آشنا هم هست و در دست رس هست.

منتهي براي انكه تصميم بگيري چجوري تلافي كني بايد بگي چيكارت كرده كه انقدر شاكي هستيد؟

و ضمن اينكه يك شناختي از طرف مقابل به ما بديد.

گاهي سنگ روي يخ كردن يك نفر توي جمع بهترين تلافي هست ولي افرادي هم هستند كه خيلي خوش رو و بذله گو هستند و اين راهكار جواب نميده

گاهي دو به هم زني بهترين هست به شرط اينكه فرد سوم آدم دهن بيني باشه

گاهي هوچي گري جواب ميده

گاهي هم بايد بري صاف به ايستي مقابلش و يك چك آبدار بزني بهش

گاهي هم بايد فرد رو نديد چون خيلي ها از نديده گرفته شدن آسيب جدي مي بينند

گاهي ميشود در جمع جلوي اظهار وجود فرد را گرفت مخصوصا اگر فرد كوچك باشد يا آدم پر حرفي باشد

و......

راه زياد هست .ولي اينها نياز به شناخت طرف مقابل دارد .ضمن

اينكه گذشت بهترين انتقام است

لینک به دیدگاه

اول مواظب باشید کار دست خودتون ندید:icon_pf (34):

بعدشم بذارید یه کم زمان بگذره، آروم میشید.

سعی کنید فراموش کنید.

اگه آروم نشدید و هنوز حس انتقام جویی داشتید، مثل خودش که شخصییتتون رو زیر پا گذاشت باهاش برخورد کنید...:hanghead:

لینک به دیدگاه

متاسفم!:icon_razz:

دارين به دوستتون آموزش ميدين كه چطور بدترين برخوردها رو داشته باشه!!!

دوست عزيز!:icon_redface:يه لحظه فكر كن!از موقعي كه تصميم گرفتي تلافي كني چقدر از لحظه هات آرامش داشتي؟!آرامش روح! به نظرم همه ما دنبال آرامشيم!

...

بگذر...:ws37:

لینک به دیدگاه

تلافي شرعا قانونا و عرفا حق شماست.

اما اينكه از اين حق استفاده كنيد يا نه شعور و عقل شماست.

همه چيز قابل گذشت نيست و همه كاري هم ارزش تلافي ندارد.توصيه ي بزرگان ما چه از نظر ديني چه از نظر ميهني بر اين هست كه در هنگام خشم تصميم بر انتقام نگيريم.ولي بعد از دوره ي فروكش كردن خشم اگر عقل و منطق بر شما حكم كرد كه بايد تلافي كنيد اين كار رو بكنيد.

ولي شرط اين موضوع اين هست كه آسيبي كه شما به فرد مقابل وارد مي كنيد بر اساس دين يكسان باشد و بر اساس منطق هم وزن(نه الزاما يكسان)

همه ي دوستاني هم كه دعوت به گذشت مي كنند در واقع بيرون ميدان نشستندو مي گويند لنگش كن.در شرايط مشابه شما مطمين باشيد از 100 نفر 105 نفر به تلافي و راه هاي آن فكر مي كنند.شايد خيلي ها بعد از فروكش كردن خشم به هر دليلي پشيمان شوندو تلافي نكنند اما فكرش حتما مي كنند.

:a030:

لینک به دیدگاه

هیچ وقت تو لحظه عصبانیت تصمیم نگیر

چرا که فقط پل های پشت سرتو خراب میکنی..

گذشت زمان همه چیزو درست میکنه + آرامش و خونسردی خودت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...