رفتن به مطلب

آموزش تندخوانی وتقویت حافظه

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 77
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خیلی تاپیک خوبیه / من حدود 43 ثانیه پست اول رو خوندم / اخ اگه بشه 1200 کلمه در هر دقیقه چه حالی میده :icon_gol:
4

43ثانیه واسه شروع سرعت خوبیه .من روزسه شنبه اولین درس این دوره رو خدمت دوستان عرض میکنم امیدوارم با تمرینات لازم سرعت مطلوب خودتون رو بدست بیاورید

لینک به دیدگاه

مرسی بابت تاپیک عالیتون:icon_gol:

34 ثانیه خوندم.البته من قبلا تمرینشو داشتم

هفته گذشته هم یه متنی را نوشتم که میبایست در عرض 30 دقیقه 500 کلمه توش بکار رفته باشه تا نزدیک 600 هم نوشتم البته بیشترش چرت و پرت بود که نوشتم :whistle:اما خب قابل قبول بود براشون و نمره رو گرفتم:w16:

لینک به دیدگاه
تاپیک خیلی خوبیه....با تشکر از استارتر محترم....

من هم حدود 32 ثانیه....:a030:

مرسی بابت تاپیک عالیتون:icon_gol:

34 ثانیه خوندم.البته من قبلا تمرینشو داشتم

هفته گذشته هم یه متنی را نوشتم که میبایست در عرض 30 دقیقه 500 کلمه توش بکار رفته باشه تا نزدیک 600 هم نوشتم البته بیشترش چرت و پرت بود که نوشتم :whistle:اما خب قابل قبول بود براشون و نمره رو گرفتم:w16:

سرعت دو ستان نواندیشی تو مطلعه خیلی برا شروع خوبه اونهم به خاطر توانی که در تایپ مطالب دارن وچشم از قدرت بیشتری برای تمرکز وعبوراز کلمات برخورداره.به هر حال امیدوارم بااولین پست درسی روزسه شنبه دوستان تمرینات رو به صورت جدی دنبال کنن واین سرعت خوبشون رو بهتر کنن.لازمه که مجددا خدمت دوستان عرض کنم مطالب درس وتمرین فقط روزهای شنبه وسه شنبه خدمت دوستان تقدیم میشه تا هم نظم بهتری بگیره وهم دوستان با تمرین خوب سر کلاس همکلاسی خودشون حاضر بشن.

لینک به دیدگاه

من اول متوجه نشدم منظورت چیه و زمان نگرفتم ولی دور دوم حدود 41 ثانیه طول کشید که غیر واقعی بود. آخه هدف تاپیک رو سرعت خوندنم تاثیر گذاشت.

لینک به دیدگاه
ممنون ار تاپیک خوبتون:icon_gol:

واسه من 50 ثانیه طول کشید :hanghead:

چ شیک:ws3:

نزدیک ب 1دقیقه طول کشید :5c6ipag2mnshmsf5ju3:ws52:

35 ثانیه طول کشید :icon_pf (34):

تاپیک خیلی خوبیه :w16:

30 ثانیه ولی باتمرین قبلی :a030:

امیدوارم که بتونم مطالب مفیدی خدمت شما ارئه کنم ودر نهایت صرفا این روش مطالعه رو ازاین انجمن به یادگار داشته باشید.واین رو هم بگم من در دوران دبیرستان در کلاس استاد نصرت آموزش دیدم وباتوجه به شرایطم باید از وقت وروش مناسبی برای مطالعه استفاده میکردم که این روش هم توی کنکور کارشناسی وهم ارشد کمک خوبی برای من بود .امیدوارم شما هم صرفا به خاطر خودتون نه به هیچ دلیل دیگری ازمطالب استفاده کنید.

لینک به دیدگاه
من اول متوجه نشدم منظورت چیه و زمان نگرفتم ولی دور دوم حدود 41 ثانیه طول کشید که غیر واقعی بود. آخه هدف تاپیک رو سرعت خوندنم تاثیر گذاشت.

خیلی براتون مهم نباشه این عدد فعلی صرفا خواستم خودتون رو محک بزنید تا انشاا...درانتهای اموزش خودتون رو با وضعیت اولیه مطابقت بدید.اما توی تمرینها حتما با خودتون صادق باشید واصلا با نتایج دیگران خودتونون مقایسه نکنید خودتون باشید وخودتون.

لینک به دیدگاه
دوستان اصلا خودتونو ناراحت نکنید ، من رکوردتونو زدم یک دیقه و 30 ثانیه :ws3:

اجازه اقا میشه با ما خصوصی هم کار کنید؟ :sad0:

حتما حتما اما خوب به این شماره حساب بییییبب مبلغ بییییب واریزبفرمایید چشم به روی چشمم.اما اگه میخوای مجانی تموم بشه برات میتونی مبصر کلاش باشی واسم خوبها وبدها وغایبین رو برام لیست کنی واونهایی هم که سه جلسه بیشتر غیبت کردن رو خودت حذف کنی .

امیدوارم این تاپیبک برای شما دوست عزیز وپرانژی هم مفید واقع بشه .

لینک به دیدگاه
حتما حتما اما خوب به این شماره حساب بییییبب مبلغ بییییب واریزبفرمایید چشم به روی چشمم.اما اگه میخوای مجانی تموم بشه برات میتونی مبصر کلاش باشی واسم خوبها وبدها وغایبین رو برام لیست کنی واونهایی هم که سه جلسه بیشتر غیبت کردن رو خودت حذف کنی .

امیدوارم برای شما دوست عزیز وپرانژی هم مفید واقع بشه .

ببخشید اقا ، اجازه؟:mrsbeasley:

من به این شا تنبلی اگه بخوام اینکارارو بکنم که اصلا به درس نمیرسم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
ببخشید اقا ، اجازه؟:mrsbeasley:

من به این شا تنبلی اگه بخوام اینکارارو بکنم که اصلا به درس نمیرسم :banel_smiley_4:

راست گفتید همه چی به عهده خودم شما باید اماده بشید برای جلسه اول روز سه شنبه که از بچها ی عفب نمونید.

لینک به دیدگاه
راست گفتید همه چی به عهده خودم شما باید اماده بشید برای جلسه اول روز سه شنبه که از بچها ی عفب نمونید.

میگم استاد این بچه ها واقعا 30 ثانیه ای خوندن ؟ :ws52:

چرا من هر کاری میکنم کمتر از یه دیقه نمیشه ؟ :sigh:

ینی من اینقد خجسته ام ؟ :w58::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
میگم استاد این بچه ها واقعا 30 ثانیه ای خوندن ؟ :ws52:

چرا من هر کاری میکنم کمتر از یه دیقه نمیشه ؟ :sigh:

ینی من اینقد خجسته ام ؟ :w58::icon_pf (34):

سلام ممنون از استارتر محترم خیلی تاپیک جالبیه:icon_gol:

فاطمه خانم منم یک دقیقه شدم ناراحت نباشید باهم کلاس خصوصی میگیریم هزینه اش کمتر میشه:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...