رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

• 3 هفته بعد...

همیشه تصور میکردم تو مسیر اخلاق و شرافت و انسانیت دارم حرکت میکنم.

بابت هیچ طرز فکر و رفتاری تا حالا انقدر منزوی و تنها نشده بودم.

واقعاْ حس گالیله رو دارم.

و همیشه فکر میکردم دارم کار درست رو انجام میدم و درستش اینه.

پس این سختی و کابوس های شبانه چیه.

واقعاْ دوست دارم یکی بهم بگه کی داره راست میگه. من یا اونا.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

نمیدونم چرا هیچ وقت از اینجا خسته نمیشم.اینجا برام تداعی کننده روزای خوب و بدیه که داشتم.

دلم برای اونموقع هامون تنگ شده برای شبستانه تخریب پروفایل هااااااا ، دورهمی هامون و خیلیییییییی چیزای دیگه.:sigh:

کاش بشه بازم دور هم جمع شیم.:hanghead:

لینک به دیدگاه

خيلييي دلم تنگ شده بود :ws37:

دلم ميخاد بيام اينجا شلوغ بازي كنم :ws3:انقد خلوته نميشه رفت رو اعصاب كسي كه ...

ادمين خان شلوغ بازي فقط ها...هيچوقت قدر دان ما شلوغا نبودي خداقل سايت بالا ميوردين به خدا...واي بر ستمكاران

:whistle:

اميدوارم هر جاييي كه هستيد خوب و خوش و سلامت باشيد كنار خانواده هاتون

دلتون گرم:w02:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

بعضی روزها،عین عصر جمعه س،

انگار یکی قلب ت برداشته ،فشرده ش کرده و گذاشته سرجاش...

کاش چیزی غیر این به اصطلاح،آدم هایی که گذاشتی رو زمین هم میبود...که بشه حداقل امید دل رو زنده نگه داشت...

لینک به دیدگاه

چه قد خوبه دختردوممم مث خودم تیر ماهی باشه

البته به خاطر تاثیر صور فلکی رو اخلاقش نمیگما ...بیشتر به خاطر اینکه اگه تولدش تو تیر ماه باشه تولدمون رو باهم میگیریم که تو هزینه ها صرفه جویی بشه :ws3::icon_pf (34):

فکرشو بکن‌هزینه یه تولدو بدی

بعد دوبله هدیه تولد بگیری

لینک به دیدگاه

یادگرفتم که هیچوقت بدون "دونستن" چیزی و یا حداقل قبل بررسی جوانب چیزی راجع بهش نظری نداشته باشم/

اما هربار که پستم به بیمارستان ،پزشک ها و پرستارها میخوره بااینکه خیلی تحت فشارم برای اینکه قضاوت نکنم بازهم همیشه درناامیدی ازاین قشر از جامعه بروم بازمیشه.

اخه انصافه چندماه زنگ بزنی ،بری ،بیای و تنها حرفی که بشنوی این باشه که "پروسه ی این کارسخت ه" و بدونی که صدرصد راه اسون شدن ش پارتی بازی ه مزخرف پشت این سیستم ه.

تو این مملکتی که هیچی سرجاش نیست حداقل کار این ه که هرکسی در جایگاه خودش کارش رو درست انجام بده. کلی درصداز مشکلات کم میشه.فشارروانی مردم هم کم .

یک کم منصف باشیم.

+میدونم هستن پزشک ها و پرستارهایی که کلی زحمت میکشن و متشکرازلطف وزحمتشون.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دو روزه که پیوسته برگشتم. اول اینکه چشم نواندیشان روشن که یکی از فرهیختگان به اینجا بازگشته:ws3:

بعد از اون مقدمه کوتاه باید بگم که دلم تنگ شده بود برای اینجا

اینجای که هیچکس رو نمیشناسی! اینجایی که شاید بهتر خونده بشی تا دنیای واقعی.

کم کم دارم به انزوا میرم تو دنیای واقعی! هیچکی منو نمیفهمه و متقابلا منم اجتماع رو ... مثلا هیچوقت نفهمیدم چرا باید لحظات شخصی رو اینستا به اشتراک بزارند.

نفهمیدم چرا باید چراغ قرمز رو توی اون ازدحام رد کرد و باعث ترافیک شد.

نفهمیدم چرا باید تو خط BRT تردد کرد؟؟ آها خب چون خلوته :ws52:

و کلی نفهمیدن های دیگه. یک سری نفهمیدن های سیاسی...

نفهمیدن های فرهنگی

کلا هر چی بزرگتر میشم مردم برام عجیب تر میشن

اما از حق نگذریم مردم رو دوست دارم. زیاد هم دوست دارم. بالاخص کودکان سرزمین رو ( لامصب انقدر پدوفیل پیدا شده آدم خجالت میکشه جمله آخری بنویسه)!

به هرحال همه این ها که مرا به انزوا بردن، الان هم منو به اینجا آوردن

انصافا نواندیشان با بقیه جاها فرق داره با کل دنیای مجازی. آدم های مودب فرهیخته روشن فکر و خلاصه کلی بچه های با حال داره! حس میکنم اینجا بهتر فهمیده میشم

رنج آوره که مجازیه. اما خب میدونیم که این مجازی ها توسط حقیقی ها کنترل میشن و این عالیه!

سلام نواندیشان.

سلام مسکو

خدافظ سنپطرزبورک

دورد ممد عارف.

:gnugghender::gnugghender::gnugghender::gnugghender::gnugghender:

لینک به دیدگاه

واقعا حرف درستیه یه مدت نباش ببین کیا دلشون تنگ میشه از نبودت،کیا فراموشت میکنن...

بعد اونایی که دلشون تنگ میشه باید بذاری رو چشمت اونایی هم که فراموشت میکنن...(بماند حالا):vahidrk:

لینک به دیدگاه

گـاهی وقتـا ماهــا سراغ اشــیای قدیمیمون کـه واسمون باارزشــه میریم خاکشـونو تمیــز می کنـیــم ، کلی نگـاشون می کنـیم خاطراتـــ قشنگــ برامونـ تداعـــی میشه ..

امــروزمـــ من خاکــ پروفایلـمو تکوندم ، شکلــشو عوض کردمـــ ، عکســامو عوضــ کردم کلــی خاطرات قشنگـــ برامــــ زنده شــد یه حســـرتی پشتـــ همه اونـا بود و اونم اینــکه کـاش بعضی لحظـه ها تموم نمی شدند :5c6ipag2mnshmsf5ju3

امــروز نواندیشــان باعثــ حال خوبـــ من شــد :ws37:

لینک به دیدگاه

گاهی وقتا ازخدا میخوایم یه راهی که درسته رو بهمون نشون بده

یا اصلا تو گیرو داری زندگی میخوایم یکی باشه بهمون کمک کنه واین اتفاق میفته، با تمام وجود عمرشو تو این کمک و... میذاره.ولی از طرف دیگه کور میشیم نمیبینیم که خدا واقعاااا ارزومونو براورده کرده:icon_pf (34):

حالا هی میایم از خدا شاکی میشیم از اینو اون ،زمین و زمان

باید از دست خودت شاکی باشی عزیز من چشاتو رو حقایق باز کنی

بابا یه کوچولو که برگردیم عقب میبینیم واقعا خدا خیلی مهربون بوده ارزوهاتو براورده کرده ،دلتو گرم کرده، ادم خوبارو سر راهت قرار داده کارای خیلی بزرگی درحقت کرده

چرا باید ما انقد...باشیم:sigh:

حالا یه چشم میخواد برگرده به 4~5سال قبل تر تا ببینه چه اتفاقایی افتاده شکستا دل گرمیا ووووو... ما چه سهمی توی همینن مسائل داشتیم و خدا برامون چیکارا کرده:w16:

...

6مرداد97

لینک به دیدگاه

فکر کنم‌ روزی برسه که ازین روزا بگم برای دخترم که تصورش م سخت باشه،همونقدر که تصور جنگ برای نسل ما سخت بود اما لمسش کردیم.

فکرمیکنم این کشور پردرد روزای خوبی روهم میبینه...چون لایق روزای خوب ه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...