رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

نمیدونم وقتی این اس به دستم رسید چه فکرایی که نکردم.....

"ترا به خدا اگر نبودم مراقب بچه ام باش"

خدایا چرا ما ادما انقد نا شکریم؟

دلم از همه گرفته:sigh:

لینک به دیدگاه

هیچوقت سرنوشتمون دست خودمون نبود در طول تاریخ الان هم نخواهد بود

شما هم انقد شعار ندین

واسه خودتونم دردسر درس نکنین

زندگی‌ شخصیتونو بکنین و سعی‌ کنین خودتونو وفق بدین تا واسه خودتون کسی‌ بشین

وسلام

لینک به دیدگاه

تعجب میکنم

و چه کوته فکـــــــــــرند برخی انسانها ....

در تاکید حرف سارا جان

بقول استاد شریعتی : زخمی بر پهلویم هست روزگار نمک می پاشد و من پیچ و تاب میخورم و همه گمان میکنند که من میرقصم.

لینک به دیدگاه

امروز کمی خسته تر از دیروزم .... اما میخوام فردا شاداب باشم .... فرصتم اکنون است .... شاید تنها امروز را برای زنده ماندن و زندگی فرصت داشته باشم کسی چه میداند ؟ :ws37:

لینک به دیدگاه

یکی از تفریحات سالمم تو انجمن اینه که آمار تعداد لیست دوستانم!!! رو داشته باشم...:4chsmu1:

واقعا نمیدونم خیلیا انگیزشون از این اد کردن و حذف کردن چیه!!! هرکی با خودش و سایت و عشقش درگیر میشه میاد مارو حذف میکنه:texc5lhcbtrocnmvtp8

ی سریا که هرچند ماه ی بار همه رو حذف میکنن بعد که مشکلاتشون با خودشون حل شد میان دوباره ب همه درخواست میدن...قبولم نکنی بت میگن بی جنبه و این که ی تیک نشان گر چیزی نیس!!!تو که ب این چیزا معتقد نیستی پ چرا هی تیکو میذاری و برمیداری!!مسخره ی تو و امثال تو که نیستیم.:banel_smiley_4:

خودشونو جو میگیره میان آدمو اد میکنن... کلا ی بارم بات سلام علیک نمیکنن...بعد که دلشون از زمین و زمان میگیره یمیان تو رو حذف میکنن که دلشون خنک شه!:ydm47612zsesgift969

توام من اصن صنمی بات نداشتم و ندارم...همون موقعم که درخواستتو قبول کردم تو رودربایستی موندم وگنه بالا رفتن اون تعداد هیچ ارزشی برام نداره و پایین اومدنش هیچ اهمیتی نداره(مخصوصا در مورد کسایی که دیمی درخواست میدن)

لینک به دیدگاه

این چهار مورد از کار مهم تره

خانواده

سلامتی

شادابی روح و روان

دوستان

...............................

به دور برمون که نگاه کنیم کم نیستن ادمایی که کار و پست و مقام دارند ولی درنهایت چیزی نیستند به جز یک پولدار بازنده

چیزی نیست جز یه مهندس یا دکتر یا بازاری که خودش را فدای کار کرده

زندگیش را رو کار گذاشته

در صورتی که کار همیشه هست ولی اون چهار مورد نه

فراموش نکنیم این یه اصله

لینک به دیدگاه

خیلیا خیلی وقتا ناخواسته و یا خواسته دل دور و بریاشونو میشکنن اگه کاری کردیم دلی بشکنه زود معذرت بخوایم چون دنیا واقعا 2روزه و هیچ کس از فردای خودش خبر نداره شاید فردا کسی که دلشو شکستیم دیگه نباشه یا ما نباشیم تا دلشو به دست بیارین پس کاری نکنیم دلی بشکنه :ws37:

لینک به دیدگاه

خیلی خوشحالم به این حد رسیدم که بعضی ها و بعضی چیزا برام مهم نباشه .... ارزش و اعتبار هر کس به میزان احترامی داره که بهت میگذاره .... تصمیم گرفتم تا کسی بهم احترام گذاشت احترام بگذارم ... نگذاشت نه که بی حرمتی کنم خیلی ساده حذفش کنم !!!!!:ws37:

لینک به دیدگاه

فک کن اولین کسی که پنجره را اختراع کرد چقدر ادم خوش ذوق و خلاقی بوده

و اینکه بعضی پنجره ها چقدر خاطره انگیزند

کاش میشد اون بعضی پنچره ها را باخود برد به هر جایی که قصد زندگی داری

پنجره ای که دنیای بیرون از دریچه ی اون زیباتر دیده میشه زیبا تر از هر پنجره دیگری

لینک به دیدگاه

هفته سختی داشتم خیلی احساس خستگی میکنم. میدونم هفته های آینده سخت تره .

انگارزمان کش اومده . کاش زودتر این ماه تموم بشه.

امروز زدم به دل طبیعت از ته دل آرزو کردم کاش یه روستایی ساده بودم

جدیدم آرزومه یه باغ کوچولو داشته باشم کشاورزی بکنم

لینک به دیدگاه

کاش می دونستی خیلی چیزا دیگه برام بی اهمیت شدن

جتی همین که "بدونی خیلی چیزا دیگه برام بی اهمیت شده"، هم مهم نیست .

ولی این مهمه که چیزای مهم کمتر بشن، اینجوری ادم خیالش راحتره

کمتر ترس از دست دادن و زحمت به دست اوردن به خودش میده

می دونی که ؟

نه

" مهم نیست"

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز لطفا رعایت کنید، اینجا درست هستش گاه نوشته های شخصی و نظرات شماست، اما از توهین به اشخاص سیاسی بپرهیزید ....

و مورد بعدی لطفا حرف های سیاسی در این تاپیک نزنید a030.gif.:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...