رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

گاهی آنقدر غمگین میشوم که بیخود و کاملا بی جهت ، میزنم زیر خنده ، آنقدر میخندم که ...

میدانید اینگونه بهتر است ، دل آشوب ، چشم گریان اما لب خندان - آری من ریا میکنم من در شادی ریا میکنم / با دل پوسیده و لب خندان

آه چه غریبانه گاهی غریزه احساسی آدم ها به سراغشان می آید ، دوست دارند لوس شوند ، ناز کنند ، یکی هم نازشان را بخرد ، بیچاره آدم ها دست خودشان که نیست نیاز دارند ، نیاز ، میفهمی؟؟

با اینکه همه آدم ها دست به گریبان این نیاز غریزی هستند اما نمیدانم چرا به یکدیگر فخر میفروشند ، یکدیگر را ترد و خرد میکنند نمیدانم چرا ، نمیدانم

گاهی آرامشی که در یک شانه گرم هست هیچ کجا نیست !!

در همین اسف بار احساسی یک با وجدان پیدا میشود ناز ادم را میخرد ، سر به سرش میگذارد و اینجا همان عطف عاطفه هاست ، نقطه تقعر وابستگی ، عاشق میشوند ... اکنون دیگر عاشق میشوی ... در عشق ریا نیست و فاش گریه میکنی

سخت تر لحظه های که تنهایی آنقدر گستاخ میشود که همه جان و روح آدمی را متاثر میکند ، مانع پیشرفت میشود ، کارهایش را تعطیل میکند ، وقتی عقل این صحنه ها را میبیند عقل نیز غمگین میشود ، سرار وجود غم میشود و دیگر کار بیخ پیدا میکند

خدایا ؟؟ عشق کجای این ماجرایی هستی است ؟؟ کجای این بی کران ؟؟ آغوش تو عشق است خدایا ؟ یا گرمای وجودت ؟؟

میخواهم به آغوشت بکشم ، اما تو آنقدر بزرگ و عظیمی که در آغوش من جا نمیشوی ، اغوشم طاقت سنگینی ندارد !

خدایا دلم آغوش گرم محبت میخواهد ، چشمان بهت زده ای که خیره خیره می پاید و لبانی خندان که اسمم را تلطیف میکند ...

دلم عشق میخواهد خدایا ...

لینک به دیدگاه

همه دانشگاه خوب پذیرش میگیرن سر دردشون خوب میشه....منم از دیشب که فهمیدم یه دانشگاه خوب دیگه پذیرش گرفتم از سر درد دارم می میرم :4564:

فقط 2-3 ساعت تونستم بخوابم :imoksmiley::shame:

لینک به دیدگاه

بچه ها اینقد ساده نباشید..همچی ناراحتن و خودشونو به در و دیوار میکوبن انگار قرار بوده دور از جون یه لینکلنی بیاد و مارو از بردگی نجات بده!

باید این قفس برشکنه و زیر و زِِِبَر بشه:icon_razz:

لینک به دیدگاه

خسته ام خیلی خسته ام از دست ادمایی که وظیفه ی خودشونو انجام نمیدن از دست اونایی که همیشه از زیر کار در میرن آخه بی انصافا مگه شماها وجدان ندارید همین شماها هستید که میرید سرکار وضع جامعه رو به این روز درمیارین.از همین دانشجو بودنتون مشخصه آینده ی بی درخشانتون:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

خدایا ...

خدایا این بود انصافت؟ آخه چرا اینجوری؟

چرا ما هم نمیتونستیم مثل بقیه عادی باشه همه چیزمون؟ کجا رو اشتباه رفتیم؟

دلم گرفته خدا،خیلی

میشنوی صدامو؟ میبینی گریه هامو؟

به کی برم گله کنم؟ کجا برم شکایت کنم؟

بازم فقط میتونم بیام پیش خودت از خودت گله کنم

به کسی که نمیتونم بگم،پس بنویسم شاید دلم خالی شد

خدایا آخه تا کی؟

نمیدونم،دیگه پر شدم،دیگه نمیکشم

خودت کمکمون کن... کمک کن

بازم شکرت خدا، بازم شکر ....

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

برایت چای می آورم....

میدانم خسته ای

حق داری.....

سخت است آسمان و ریسمان بافتن برای دُختـــــری که به این سادگیها "خر" نمیشود...!!!!

یعنـــــی حجم نامردی یه مرد چقدر میتونه باشه ؟؟

چقدر میتونه احساسات یه دختر رو لگدمال کنه و به روی خودش نیاره؟؟

این بشر نره یا مــرد؟؟

اصلا میشه بهش گفت بشـــر ؟؟

کی سوالای منـــو جواب میده ؟؟ اصلا جوابی هست؟؟

.....

لینک به دیدگاه

1سریام هستن

آآن میشن

تا میری بهشون سر بزنی سری آآف میشن که یعنی من نیستم

فک میکنن بقیه کشته مرده اونان

اعتماد به ســــــــــــــــــقفت منو مرده

الان من مرده توام توروخدا روشن شو:banel_smiley_4:

خوبه؟؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

غیرت یعنی نذاری از دیگران آزاری به طرفت برسه ...نه اینکه اونو آزار بدی به خاطر دیگران...:banel_smiley_4:

وقتى به یکى زیادى تو زندگیت اهمیت بدى...اهمیتتو تو زندگیش ازدست میدى...:banel_smiley_4:

به همین راحتىhanghead.gif

لینک به دیدگاه

چقد جالب ...

الان که حساب می کنم میبینم ... بیشتر از یک ساله که اصلا کنترل تلویزیونو نگرفتم دستم ... :ws52:

خیلی خیلی کم پیش میاد که بشینم پای تلویزیون ... دیگه حوصلشو ندارم واقعا ... همشون چرت و پرتن ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...