رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

من و خواهرم چند ماه پیش احساس کردیم خیلی اتاقمون تکراری شده و احتیاج به رنگ جدید داره :ws37:

اتاق رو خالی کردیم و مثل 2 تا کارگر سخت کوش شروع کردیم به خراب کردن جاهایی که احتیاج به نوسازی داشتhanghead.gifیکی دو نفر گفتند مگه الکیه کاره شما نیستvahidrk.gif خلاصه گچ و دوغاب سیمان و بتونه و سمباده و ... آخره سر هم رنگ و ... وقتی کار تمام شد پرده هارو با همکاری هم دوختیم (خیلی جوگیر شده بودم:ws3:احساس همه فن حریفی:icon_redface:) همه کلی ذوق کردن و تعریف و تمجید!!!

حالا در کمال خوشحالی مامان جونم ترجیح داد از راه پله تا دم در ورودی ما رنگ بزنیمicon_pf%20%2834%29.gif البته با وجود داشتن دو برادر!!! حالا فکر کن با دیواری که از زیر کار رطوبت زده!!! ما هم حسابی کلنگ و تیشه زدیم به در و دیوار تا به آجر رسیدیم :whistle:

چی از آب در بیاد خدا میدونه!!!:ws28: عاشق این حرکات خودجوشم ولی خدایی بیچاره بناها خیلی خسته شدم تازه الان آخر گچ کاری هستیم بقیه ماجرا مونده sigh.gif

لینک به دیدگاه

یه سری آدما هستن تا پات رو می ذاری تو جمعشون می گن: سلام خوبی؟ کجا بودی؟ با کی بودی؟ کجا رفتی؟ کی رفتی؟ کی اومدی؟ و.......:w58: ( عین تراکتور سئوال می پرسن )

جواب من در یک جمله ی مختصر و مفید: چه طور مگه؟:ws3:

بعد هم که یه جوری بهشون می فهمونی فضولی نکنید همچــــــــــــــــــــــــین واسه آدم قیافه می گیرن :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

امشب دوباره هراسان میخوابم

میترسم

میترسم از آینده ای که در مه ها فرو رفته است و نمیدانم به کدامین جاده خواهد کشید

باید اجازه دهم به آن صدا که از اعماق قلبم میحوشد تا آوای فریادش تمام هستی ام را فرا بگیرد

آری مهربان رفیق زندگیم باز بهترین را برای من گلچین میکند

بار الها راضیم به رضایت ای مهربانترین مهربانان

لینک به دیدگاه

در عرض 20 دقیقه یه صفحه برای استادمون نوشتم تـــــــــــــــوپ...خدایی آسون ترین موضوعی که می تونم روش کار کنم رو این ترم بهمون داده. خیر ببینه :ws3:( همگی با هم بزنید به تخته :ws37:)

مشقای ریاضیمو کی بنویسم آخه؟:4564:

لینک به دیدگاه

احوال پرسی همیشه به معنای فضولی نیست ، کاش ادما ها وقتی دوست ندارن کسی باهاشون در ارتباط باشه ، راحت بیان کنن ....

همیشه مجبور نیستیم جواب همه سوالات دوستانمون رو بدیم.

لینک به دیدگاه

همیشه تو وقتایی که خودت احساس میکنی خیلی تنهایی کافیه یکم فکر کنی...

یکم که فکر کنی خدا رو کنار خودت میبینی:w16:

لینک به دیدگاه

امروز یکی دیگه از دوستای دبیرستانم عروس شد hapydancsmil.gif

خیلی جالب بود ، با این پسره از سوم راهنمایی دوست بودن :ws3:

یادمه همیشه میومد دم در مدرسه دنبالش :ws37:

یه بار معاون دیدشون ، چند روز از مدرسه اخراجش کردن icon_pf%20%2834%29.gif

ولی پسره از رو نمی رفتا :ws28: بازم هر روز میومد سر خیابونِ مدرسه، کیف و وسایل بهاره رو می گرفت ، می گفت تو خسته ای من برات میارمش تا خونه :ws37: عزیــــــــــــزم hapydancsmil.gif

پسره برا ما نماد مردانگی و وفاداری بود همیشه :ws37: خوشبخت بشن ایشالا hapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه

دلم در انقباضِ نبودت، تنگ شده!

مرا به انبساطِ دیدارت، مهمان کن...

.

.

.

تو تنها مهمانی هستی که قَدَمَت را بر روی چشمان می گذارم حتی اگر ناخوانده باشی:icon_redface:

لینک به دیدگاه

فردا شب همین موقع روی سِن هستیم...نمی دونم اصلا تصوری ندارم چی می خواد بشه و چجوری میخواد بگذره...

فقط می خوام شرمنده خونواده و دوستام نشم که همشون دارن لطف می کنن و می خوان بیان.. مهم تر ، شرمنده استادمون نشیم که این همه بدون چشمداشت برامون زحمت کشید.بهمون امیدوار بشه...

از الان دلم برای روزهای خوش تمرین تنگ می شه.به امید اینکه گروهمون پایدار و دائمی باشه با رهبری همین استاد :a030:

لینک به دیدگاه

اسمش نمی دونم چیه!؟

حسی که می خوای دل بکنی از جایی که از اولش جات نبود!

حسی که آرامش قبل طوفان خودته!

حسی که منتظر فرداها نیس؛ حال رو می چسبه!

حسی که می گه برو خودت بیارش؛ کسی برات نمیاره موفقیتو!!!

.........:w16:

لینک به دیدگاه

خواب بد خیلی بده یعنی واقعا بده:icon_pf (34):وقتی ببینی تو خواب داری گریه میکنی بعد خواب بدیم باشه کلا کابوس باشه همین که از خواب پا میشی کلی دعا میکنی که خوه خواب بود اما تا شب کلا کسل و پرتی از همه چیز:hanghead:

لینک به دیدگاه

غرق شدن تو رویا و آرزو هم حدی داره...

گاهی وقتا بعضیا اونقدر تو رویا غرق میشن که خفه میشن:w58:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...