رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

این تایپیک برام همیشه جالب بوده تنها جایی هست که روزمرگی نداره

فارغ از هر نظم خاصی فارغ از بحث های بی خود

اینجا باخوندنش آدم خیلی چیزا بی منت یاد میگیره

زندگی اینجا لابه لای همین نوشته ها جاری هست

برای همه شما ارزوی بهترین ها میکنم از همه شما ممنونم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

اتفاقاً منم دنبال شونه می گشتم یه شیشه پیدا کردم شیشه پنجره بود! سرمو گذاشتم رو شونش و خوابیدم توو راه! چسبید!:ws37: اندازه یه خواب 8 ساعته فوول آدمو شارژ میکنه!

لینک به دیدگاه

این مووی وان فیلم وحشتناک می ده! جون خودم من نمی ترسم! توی ایکی ثانیه همه از ترس فرار کردن!!:whistle: خیلی وقت بود از فیلمای پر از خون و وحشت نمی دیدم.... هنوزم نمی ترسم...:a030:

لینک به دیدگاه

[h=5]بی منتهاست خلوت آدمی ، از ابتدایش که وارد میشوی خبر نداری که ابتدا میشود خود ِ خود ِ قامت انتها از خلوتی دیگر ، این دو سویه بازار می شود همین زندگی ، می شود همین تنهایی

هائد[/h]

لینک به دیدگاه

چقد آدما تو فیسبوک خوشحال و خوشبخت و موفق ان!!!:w58:

اصن دپرس میشم...همه غرق در اونواع و اقسام موفقیت ها و پیروزی ها و انجام کارهای علمی و پژوهشی و فرهنگی و هنری و...:w58:

بعد اینجا همه دپرس و داغون!

لینک به دیدگاه

دیشب رفتم مخ بابامو بزنم که امروز باهام بیاد خرید :gnugghender:

هنوز جمله م تموم نشده بود که گفت : چشـــــــــــــــم ، میام :w02:

:w58:

اصن انتظار نداشتم انقد زود موافقت کنه :ws38: آخه می دونستم تا 8 داروخونه س و حتما باید یکیو پیدا کنه بذاره جای خودش تا بیاد :ws38:

گفتم : چقدر استعدادم تو مخ زنی قوی شده بوده و خبر نداشتم :ws28:

بعد بغلم کرد گفت : آره ، فعلا اینجوری فک کن تا بعد :aghosh:

:w58::ws38:

حالا صب تازه فهمیدم امروز روز دخترههههه :hapydancsmil:

منتظرم بیاد خونه فقط بوسش کنمااااا ینی :icon_redface::aghosh::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

یه وقتی می گفتم روزام طول دارن عرض ندارن! چون به کارهام نمی رسیدم! یه هفته کوتاه بود و با زمان رقابت می کردم!

حالا روزهام طول داره، عرض داره، عمق نداره! می خوام همه چی رو در لحظه حس و لمس کنم! فلسفه شو کنارش توی ذهنم ضمیمه کنم! زود و سرسری نگذره ...

لینک به دیدگاه

یعنی دلم شدید برای هیتلر تنگ شده

یکسری از موجودات دوپا هستند که باید زد از بیخ و بن نابودشون کرد......

کلا یه مثل هست خیلی این روزها کاربرد داره..

مبادا که گدا معتبر شود!!!! طرف معلوم نیست از کجا اومده و حالا یه مسئولیت جزیی (این مورد پول میگیره نون تحویل میده ) بعد فکرکرده داره اورانیوم غنی میکنه مردیکه ..............

خلاصه یا باید من برم از این دنیا یا اونها خدا خودت میدونی ........

چرا اینقدر بعضیها حروم لقمه و زاده هستند که الکی پاچه مردمو میگیرند منکه نمیدونم ولی بهتره توی تولیدات جدیدت یه تجدید نظری بکنی

لینک به دیدگاه

خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ...

امشب صدای من به عرش میرسه

لینک به دیدگاه

اصلا باورم نمی شهههههههه ...:w58: سالن پرررررر از جمعیت.... اجرا عالییییییییی... حتی اون قسمتهایی که تو تمرینها مشکل داشتیم رو عالی خوندیم :hapydancsmil:

اصلا نمی دونم خوابه ؟ واقعیته؟؟ چیه این.فقط امیدوارممممم فردا شب هم خوب باشیم همین قدر...خدایا اگه استاد ازمون راضی باشه گروهمون پایدار می مونه ها :hapydancsmil:

امیدوارم فردا هم سالن رو پر ببینیم :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

آخجون فردا می رم زهرا و شاهد رو می بینم...هوراااااااااااااااااااا :vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

اما از اونور دلم برای یکی که اینحاست و فردا نمی بینمش تنگ میشه :hanghead: اشکال نداره..... به جاش پس فردا حسابی با هم میریم دَدَر :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...