رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

فکر میکنم میبینم چه دوره بدی دنیا اومده

همه گمشده راه حق هستن

هرکس برا خودش داره مسیری رو میره که آخرش هم به ناکجا ختم میشه

یا غرق در کاری هستن که هرچی بیشتر دست و پا میزنن بیشتر غرق میشن

فقط خوشبحال اونایی که راه رو پیدا کردن و توی مسیرشون درجا نمیزنن

برخلاف اکثریت که دارن عکس دریا حرکت میکنند فهمیدن دریا کدوم بری هست و روی امواج آرام شنا میکنن به سوی حق

خدایا حتی تصوزش برام سخته که آیندگان زندگی بدتری نسبت به ما داشته باشن

خدایا به حق بی بی م فاطمه زهرا که همچین روزهایی در حقش بزرگترین بی رحمی ها شد به او و فرزندانش و تمام دوستانش ظهور منتقم اون بانو صاحب عصرمان رو نزدیک بگردان

که ظهور او فرج همه اهل زمینه

خدایا کم آوردیم

کاش امسال ظهور کند مولایم که تمام دلخستگی هامان با ظهورش از بین رود.

لینک به دیدگاه

یک روزی..یک جایی...من از یک رانت استفاده کردم!..

من از دوستی با یک صاحب پارک تفریحی استفاده کردم...در ساعت 3 صبح...

تنهایی سوار چرخ و فلک شدم و شهر رو از اوج دیدم...

1 ساعت اون بالا بودم..بعد اشاره کردم...دکمه رو زد..اومدم پایین...

من ترس از ارتفاع داشتم...

بعد از دیدن شهر در ساعت 3 صبح به مدت 1 ساعت دیگه ترس از ارتفاع نداشتم...

چه در اون یک ساعت بر من گذشت؟..بین من و من می مونه...

.

.

.

حالا تفریح من در روزهایی که نیاز به سکوت دارم..نشستن بر لب پشت بام ساختمانی 40 طبقه است...:icon_redface:

یک اعتراف کوچولوی دیگه:منِ آدم بزرگ سوار این اسبهایی که با آهنگ می چرخیدن و تاب مکانیکی و..چند مورد اسباب کودکانه هم شدم...تصویر بنده ی رانت خوار رو شطرنجی بفرمایید...:icon_redface: کاش همه بتونن دوباره به جای خیال...در واقعیت..به دور از چشم قضاوت گر...بچگی کنن..:icon_redface:

لینک به دیدگاه

امیدوارم تو سال جدید هیچکس مریض نشه

همه شاد باشن

خنده ها از ته دل باشه

کسی از رفیقش و فامیلش دورویی نبینه

هر چه خوبیه برای همه پیش بیاد

آمین:girl_angel:

لینک به دیدگاه
نوشته هاي اينجا هم ديگر بوي خستگي گرفته ..بوي پيري.. بوي ورق كهنهِ نم زده...

بوي تكرار... مثل من ِ قدیمی

مثل تو ِ تمام روزها

مثل بیرنگیِ این روزها ...

مثل همین پسرک تکراری که

حالا از آن پسرک و رویایش،

چیزی نمانده جز یک ادم تکراری که هر روز پشت میز می نشیند

و ارزوهایش را دود میکند و از بام خانه ات (ات ؟!) به باد میدهد ...

[FLASH=width=1 height=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/FLASH]

انگار امسال هم میخواد همینجوری تموم شه ...

لینک به دیدگاه

خوشحالم که سال ۹۲ داره تموم میشه.

فکر که می کنم می بینم تو همین یه سال چقدر اتفاقای جور واجور افتاده چند تا از دور و بری هارو از فامیل و آشنا و دوست از دست دادم. چه تجربه های جدیدی به دست آوردم. چقدر بعضی وقتا الکی غصه خوردم. چقدر بعضی وقتا الکی به خودم سخت گرفتم.چقدر خود درگیری داشتم:banel_smiley_4:

چقدر تو این یه سال وقت تلف کردم خدا میدونه:hanghead: چقدر کتاب که میشد تو این وقت بخونم و نخوندم. چقدر فیلم که میشد ببینم و نبینم...:hanghead:

سال ۹۲ سال عجیبی بود. خیلی خیلی شلوغ و همه چی قاطی.:w58: لحظه های خوبم زیاد داشت البته:ws37:

امیدوارم سال جدید پر از خبرای خوب واسه همه باشه. یه حسیم بهم میگه این جوری هست.امیدوارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سال 92 برای منم عجیب بود

پر از اتفاق، پر از هیجان و پر از تنش

خیلی جاها برخورد مناسبی با اون اتفاق نداشتم

خیلی جاهاشم سعی کردم نهایت استفاده رو ببرم و از نعمتهایی که نصیبم شده لذت ببرم

واسه سال جدید باید برنامه بریزم... که هنوز به برنامه پایداری نرسیدم

فقط یه چیزی...یادم باشه با دید مثبت تری امسال و شروع کنم

چون من فکر می کنم همه چی از خودمون شروع میشه

لینک به دیدگاه

مرد اون کسی هست که تو بیرون هزارتا مشکل داره اما تا پاشو میذاره خونه میخنده برا اینکه کسی نفهمه چی تو دلشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3اما نمیدونه دختر زود غم چشمای باباشو میخونه:hanghead:خدایا میدونی تحمل غم چشمای بابامو ندارم:hanghead:

لینک به دیدگاه

ایین هفته اخر سر کار رفتن .کلاس رفتن و انجام دادن پروژه ها داخل خونه ای که همه در حال انجام کارای عیدن خیلی سخته:whistle:

یا بیرون بودم یا خسته یا اینکه در مسیر دانشگاااه:th_running1:

امسال دختر خوبه همیشه مامان نبودم :ws37:همش اعصابم خورد بود و ازش عذر خواهی میکردم!اونم میگفت بابا تو اولین ساله اینجوری شدی نگران نباش برات نگه میدارم:gnugghender:

اتاق خودم که شده بود مسیر گذر!عبور میکردم ازش،ادم وقتیم میدونه که قراره خونه تکونی کنه تا دقیقه اخر میریزه و میپاشه:w58:!ولی اینش خیلی مزه میده:ws3:ولی بعدش پشیمون میشی که اون حرکات انجام دادی:5c6ipag2mnshmsf5ju3

هفته اخر کلاسا بود...منو دوستم داخل اتاق در حال انجام پروژه...وای شلوغیه بیرون هوش از سرمون برد یاد خاطراتمون افتادیم..خریدای عیدمون و اینکه چی دوست داشتیم و...

گفتیم و خندیدیم..کلاسای امسال تموم شد!خوب بود خداروشکر:hapydancsmil:

بعدش قرار بود مهمون من بریم بیرون نهااار!انقد پرس و جو کردیم تا بلاخره یه دیزی سرا پیدا کردیم!وااای چقدر خوش گذشت.دیدن چندتا دختر که اومدن دیزی بخورن انگار جالب انگیز بود...ولی ما که توجه نمیکردیم!:ws3:کلی برای خودمون خاطره ساختیم و اومدیم خونه...اندازه یه سفر خارجه از اونجا خاطره تعریف کردم برا مامان!نگرانم شد فک کنم از این به بعد بام بیاد دانشگاه:ws28:میگه کم مونده بری قهوه خونه!ولی نمیدونم چرا دوست دارم همه جارو امتحان کنم:whistle:

با برگشت به خونه کارهای عید به استقبالم اومدن...از کارای خونه خواهر بگو تا مادر!ابجی که کار زیادی نداشت ولی برای منه کم انرژی کم نبووود...ولی هر جور بود کمکش کردم و جشن سیسمونیشم برگزار کردیم!خیلی اتاق نی نی مون ناااز شد!پر از رنگای خوشگل خوشگل...خدا کنه سلامت بیاد دنیا

جالبیش این بود انقد خسته بودم همینجوری نشسته بودم جلوی اینه نگاه خودم میکردم مهمونا همه اومدن تازه اومدم به خودم که ای دااادد چرا من اینجام...

امروزم از سر کا اومدم باید اماده میشدم برای کلاس زباان وای کلی لیسنینگ.همه رو نوشتم و لکچرم اماده کردم ولی اصلا انرژی نداشتم!هر جور شد رفتم...رسیدم اونجا تیچر میگه کلاستون امروز کنسل ...اقا مثل بچه ها داشتم از خوشحالی میمردم!حالا جلوی تیچر هر کاری میکردم نیشم بسته نمیشد:ws28:ابروم رفت کلا!

خلاصه اومدم خونه. کار شیرینی در انتظارم نبود...تا همین الان در حال مرتب کردن اتاقم بودم،چرا اینجوری شده اینجا!واماده شدن برای سفری که هنوز مطمئن نیستم برم

امیدوارم روزای اخرشم خوب بگذره...

ارزوی سال خوش میکنم برای همگی

خدایا به خاطر همه چی شکر:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

حالا که همه درباره ی سال 92 نوشتن

امسال اولش با نا امیدی شروع شد اتفاقاتی افتاد ولی نه زیاد با نا امیدی هم داره تموم میشه

اول سال به این فکر می کردم دیگه عقیده ام چه تغییری می تونی کنه

ولی بعد از 9 ماه استراحت و فکر و تنهایی به این نتیجه رسیدم که عقایدم خوبه ولی آدم بیشعوری هستم و درکی از محیط ندارم سعی در اصلاح خودم دارم

به سال بعد شدیدا امیدوارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...