رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

همیشه دلم می خواست برم سر کاری که دوست دارم و براش زحمت کشیدم

این کار و دوست دارم ولی امان از محیط های کاری و آدم های بی خود

یعنی بعضی وقتا واقعا ارزش های انسانی انقدر کم رنگ میشه ؟!

باور کنید اگه این ها رعایت میشد خیلی از مشکلات بعدی پیش نمیومد

به نظر من برای گزینش اول باید گزینه "آیا شما به انسانیت اعتقادی دارید یا خیر" را بگذارند

لینک به دیدگاه

واقعا بی انصافیه که دو نفر برای شروع زندگیشون باید با این قیمتها مواجه بشن :whistles: :vahidrk: :ubhuekdv133q83a7yy7

انقدر از این وضعیت قیمت ها شاکی هستم که ترجیح میدم سکوت کنم ... :sigh:

لینک به دیدگاه

هیچ وقت فکر نمیکردم یه کوچولو برای اومدن به این دنیا بتونه انقد مارو نگران کنه!!!!

هر چیم این اتفاق اتفاق شیرینی باشه وقتی عزیزت داخل اون حالت میبینی اعصابت میریزه به هم...نمیتونی چکار کنی خوشحال باشی یا ناراحت:sad0:

خدایا خودت مراقب دوتاشون باش

اومدم اینجا بگم براشون دعا کنید

برای همه ی مامانا و بچه هاشون:ws37:

خدایا شکرت

لینک به دیدگاه

اگر این شب و روز برعکس میشدن خیلی برای من خوب بود، چون اصولا سیستم بدنی من برعکس کار میکنهicon_pf%20(34).gif

یه شب هم خواستم زود بخوابم مثلا ،الان از خواب پریدم sigh.gif دیگه خوابم نبرد، از طرفی هم به خاطر استرس پایان نامه ،دوباره نشستم پشت سیستم :ws37:

مغز هم فرمان میده الان باید بری سرکار ،االان حوصله دارم icon_pf%20(34).gif

برای بعضی آدما سخته صبح زود بیدار شدن،اما واسه برخی عذاب آوره ،متاسفانه من هم جزئی از همون دسته هستم.

به همین دلیل ممکنه خیلی از کارهام سر همین عقب بیوفته...بالاخره برخی اتفاقات وجریانات صبح ها رخ میده و به طور کلی زندگی دوباره از صبح آغاز میشه... hanghead.gif

93.2.9

لینک به دیدگاه

وقتی من با کلی امید و آرزو برای کار آموزی اقدام می کنم و با این ایمیل مواجه میشم :

Dear Mahnaz,

Thank you for your interest in employment with Precision Resource Company.

We have reviewed your resume and have carefully considered your qualifications. While your skills are certainly impressive, we have decided to pursue other candidates for this position.

We will maintain your records and should a position open that matches your qualifications, we will contact you. We also encourage you to visit our website as new positions become available.

We appreciate your interest in our company and wish you success in your career search.

:sad0::4564:

لینک به دیدگاه

رستار بچه ها گفت دیگه نمیتونم بیام اصلا به جهنم

بایکی دیگه قرار گذاشتم اونم پشیمون شد باز به جهنم

بالاخره کار آدم زنده میگذره دیگه

چند وقت فوق العاده کارام سنگینه و دست تنها و بدون پرستار و بدون بابای بچه ها اصلا اینا هم جهنم

پ.ن:این پست رو تو تاپیک به جهنم گذاشتم ولی حرف دل بود با جهنم گفتن هم درست نخواهد شد:4564:

لینک به دیدگاه

دیدید گاهی یه آهنگ یا ترانه میفته تو ذهنتون و بیرون نمیره

گاهی اوقات واقعا غمگینم یا ذهنم آشفتست، نمیدونم چرا ترانه ی عروسی میفته تو سرم :icon_pf (34):

واقعا خود درگیری مزمنه !!! :banel_smiley_4::icon_pf (34):

الان ذهنم آشفتست .... :5c6ipag2mnshmsf5ju3

اونوقت تو ذهنم با صدای خواننده و موسیقیش هی میگم :

چه حس خوبیه :icon_pf (34):

هوا صافه آسمونم آبیه :icon_pf (34):

دوست دارم بمیرم ولی اون دستاتو بگیرم

تا دنیا پابرجاست واسه ی عشقت بمیرم

عشق من باش

جون من باش

نذاری این دل رو تنهاش

ای دیوونه دوست دارم

نمیخوام یه لحظه ازت دست بردارم

لای لای لای

لای لای لای

:icon_pf (34):

با صدای بهنام صفوی - استودیو ضبط: ذهن آشفته ی عادل :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

بعضی وقتا لازمه به داشته هات افتخار کنی مغرور نشی اما لازمه افتخار کنی داشتن پدر مادر خوب داشتن خانواده ی خوب دوستای خوب حتی خود خودت هر چقدرم نقص داشته باشی باز جای انرژی مثبت تو زندگیمون زیاده و همچنین به داشتن یه خدای خوب باید افتخار کرد:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه

امشب شب آرزو هاست

آرزو کنین...

امیدوارم همه همیشه خوب زندگی کنن و از زندگیشون لذت ببرن

با سختی ها بسازن و خوشحالی هاشونو با بقیه تقسیم کنن:icon_gol:

لینک به دیدگاه

حالم گرفته از زندگی

دلم پره از خدا

خیلی خوابش سنگین شده ....

وقتی خدا خوابه از یه خونه که فقط مهربونی پرواز میکنه سه تا :sigh: یهو پر میکشن و خونه میشه سنگی و سرد :sad0::sigh:

لینک به دیدگاه

چرا بهار این جوریه؟؟؟

نصف اتفاقات تعیین کننده زندگی من تو بهار اتفاق میفته اونم اردیبهشت و خرداد:w58:

اصن همین جوری موندم ها!

یعنی انقدر این مدت تراکم بالاست که آدم سرگیجه میگیره:w58:

با این روندی که داره پیش میره اصلا بعید نیس انتظار فرج از نیمه ی خرداد کشم:w58:

لینک به دیدگاه

دوست ندارم دوستام فکر کنن بی معرفتم ویادشون نیستم وازشون خبری نمیگیرم بخدا اینجور نیست به یادهمه دوستام هستم وبرای همتون ارزوی خوشبختی ،سلامتی ،عاقبت بخیری میکنم وبهترینها رو ازخدا براتون میخوام وبه یادتون هستم

لینک به دیدگاه

همین یک ساعت پیش یکی از بهترین بچه ها ،که قبلا اینجا هم فعال بود.

بهم اس ام اس داد،گفت ستاره اومدم تهران ،فکر میکردم برای نمایشگاه اومده...پرسیدم گفت یه سمیناری در مورد طراحی شهری هستش ، یه هزینه ای داده ،3روزه بوده .

بهش گفتم چی؟ مدرک سه روزه طراحی شهری؟w58.gif

خیلی ناراحت شد اصلا دیگه جوابمو نداد،همینکه اینو گفتمicon_pf%20(34).gif

..........

اصلا نمیخواستم مسخره کنم، نمیدونم چرا اینقدر ناراحت شد..شاید تو فکرش این باشه ،کاش نمیگفتم..

خیلی برام علامت تعجب بود که این مدرک سه روزه ، اون هم تویه سمینار ،چی میخوان به این بچه ها یاد بدن..

مدرک بدن ، اما با چه هدفی؟

از طرفی هم خیلی ناراحتم که با این حرفم ناراحتش کردم، اما سوالم از نظر خودم غلط نبود.

لینک به دیدگاه

زمان هر چه جلوتر می رود و هر چه بیشتر جاها و نقاط مختلف رو میبینی بیشتر پی میبری که کسی هست که میتونی در تنهایی هات ، مشکلاتت، دلتنگی هات،خوشی ها و ناخوشی هات، موفقیتها و راز و نیازهات بهش تکیه کنی و این تکیه گاه آنچنان مقتدر و تواناست که بی آنکه ازت چشم داشتی داشته باشد همیشه در کنارت است و دست مهربانش را بر سرت می کشد....خداوندا فقط میتونم دستهام رو به سویت بلند کنم و ازت تشکر کنم برای تمام داده ها و نداده هایت:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...