رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

امروز تونستم چند نفر با حرفام اروم کنم...خوشحالم خیلی:hapydancsmil:

خدارو شکر به خاطر وجود ناراحتی های کوچیکی که اگه نباشن ممکنه از یاد ببریمش:ws37:

و ناراحتم از بدقولی خودم:vahidrk:که بعدا به حساب خودم میرسم:ws3:

لینک به دیدگاه

بعضی وقت ها زندگی بهت جرئت میده ،بهت انگیزه میده ،انرژی تزریق میکنه ....

فکرهای خوب میاره تو ذهنت ،راه جدید بهت نشون میده ....

اونوقته که دیگه چیزی برات مهم نیست ،اونوقته که دیگه نمیذاری گذشته انرژی زیادی ازت بگیره ،به این فکر میکنی که نمیذاری چیزی تو رو از پا دربیاره....

و همین میشه جرئت و جسارت تو .....

لینک به دیدگاه

[h=1]دست و پایت را اگر بستند

با زخمهایت چه می کنند

چگونه می توان شعله ای را

زیر خاکستر پوشاند

وقتی دریا طوفانی ست

خاصیت نهنگ ها ی مجنون

جان سپردن در خشکی ست [/h]

لینک به دیدگاه

چند وقت عمرتو زندگیتو آسایشتو بذار روی یه کار و پروژه خودتو به آب و آتیش بزن بعد یه نفر تو لحظه هایی که داری نتیجه میگری و میخواد ثمر بده با کمال پر رویی بیاد بگه اون کاراتو بده به من ازشون استفاده کنم :banel_smiley_4:هی جواب نده هی آبرو داری کن هی نخوا که ضایعش کنی اما ول کن نباشه این بشر چه رویی داره به مولا درک کردن اینقدرم سخت نیست بابا یکم امتحان کن الله و اکبر

لینک به دیدگاه

هرکسی تو یه زمانی خدا امتحانش میکنه.......

میدونم الان خدا داره امتحانم میکنه بازم میگم شکر

فقط ازش میخام منو فراموش نکنه و همیشه بهم صبر بده........:icon_gol:

لینک به دیدگاه

درست همون لحظه ای که فکر میکنی همه چی داره خوب پیش میره،

یه اتفاق،

یه حرف،

همه پل های پشت سر رو خراب میکنه و باید سال ها طول بکشه تا همه چی درست بشه

من خسته بودم خدا!

باور کن فقط خسته بودم

باورم کن

باور

.

.

.

لینک به دیدگاه

گاهی اوقات چیزی هست که ارزش داره به خاطرش بگذری ،از خودت ، از بخشی از زندگی خودت ویا شاید از قسمتی از آرزوهای خودت ....

اما وقتی که اون چیز ارزش خودش رو برای تو از دست داد ،همه اینها تبدیل میشه به تحمل ....

تحمل میکنی که ازش بگذری ،تحمل میکنی ،آره ...فقط تحمل میکنی ....

هیچ ارزشی در کار نیست ...

فقط شاید یه سوال برات مطرح باشه که تا کجا ؟؟؟

و زمان برای فرا رسیدن خستگی در برابر این بار تحمل هم کوتاه و کوتاه تر میشه ....

لینک به دیدگاه

من عضو فیس بوک بودم قبلاً. الان یه تقریباً دوسالی میشه نرفتم سمتش.

بعد خب از طرف فیس بوک هی برام ایمیل میاد که فلانی و فلانی و ... رو میشناسی؟ این اسامی توی لیست دوستانت هستن.

(از این سیستم استفاده میکنه اگر دوست مشترکی داشته باشین متوجه بشه آدم)

بعد میگه تو لیست کدوم دوستات.

بعد خیلی از این اسامی این دخترا هستن که با لباس و قیافه های آنچنانی عکس میذارن از خودشون و هدفشون مشخصه و مثلاً یکی از بزرگترین افتخارات زندگیشون اینه که 5000 فرند دارن تو فیس بوک! اسم هاشونم سحر ناناز و ...

کلاً از این دخترای تابلو!

فیس بوک بازا میدونن چی میگم.

خب خیلی از دوستان من متاهل هستن و این خانوما تو ادد لیست اونا هستن.

خدایا این بشر متاهله! این دخترا تو لیست دوستاش چیکار میکنن؟؟؟

تو چجور مردی هستی برای زنت؟؟؟

نمیگم با اون دخترا دوست هستنا. فقط تو اد لیستش هستن.

ولی خب همونش منظورمه.

تو که متاهلی چه احتیاجی داری با مثلاً سحر ناناز تو فیس بوک دوست باشی؟؟؟

اصلاً متاهل رو ول کن. آدم که هستی. انسان که هستی!

لینک به دیدگاه

یه زمانایی یه قولایی به خودم دادم.و سر قولم بودم.همیشه هم اعتقادم اینه انسان اگه خودش واسه حرفای خودش ارزش قائل نباشه از دیگران هم انتظاری نباید داشته باشه که به حرفش اهمیت بدن

امیدوارم این قولا که به خودم دادم پابرجا بمونن.تا بدونم قول مردونه یعنی چی:ws37:

لینک به دیدگاه

چه حس آرمشی داری وقتی با خانواده ات هستی، خوب خوش بگو بخندا، مشورتها و تصمیمات مهم ، تفریحات و پای تی وی نشستنها تخته نرد بازی کردن و کل کل کردنا اما در کنار همه اینها حس میکنم من دیگه برای این زندگی ساخته نشدم اون سکوتی که فقط تیک تیک ساعت رو دیوار میشکستش برام ارامش بخش تره....... باید کوله بار سفر رو باز بست استقلال زیباترین واژه ی زندگیست...

لینک به دیدگاه

تو خیلی از کارا یعنی بعضیا نقش کارایی هویج رو هم ندارن بعد میشینن بالا اهم و اوهوم میکنن!!! :|

والا به خدا...:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

راستی فراموش کردم بگم... توی این شبهای عزیز بیایم برای بهتر شدن همه چیز دعا کنیم! همه چیز...:icon_gol:

لینک به دیدگاه

امروز ناخواسته درد و دل یه پیرزن رو گوش دادم عزت نفسی که تو وجودش بود نگاهمو پاهامو سست کرد در اوج نیاز بی نیازی............چقدر خوب حرف میزد و چقدر انسان بزرگی بود مردم ظاهر بینی داریم ظاهرشو ندیدن چون دوس نداشتن ببینن اما حرفاش از 100تا کتاب هم بهتر بود ....

لینک به دیدگاه

امشب...

جوشن کبیر میخونیم....

دلم میخواد هممون اولین خواستمون از خدا تو اولین الغوث"مشکل کار و ازدواج"همه جوونا باشه...

سلامتی عزیزانمون....

شفای بیمارا...

عاقبت بخیری جوونا...

همه ازدواجا ساده و آسون بشه...

الهی آمین...

حلالم کنید اگه ناراحتتون کردم بی احترامی کردم.ببخشید.

التماس دعا

آخرین شب احیا خونه خودمونه دعاهام فقط واس دوستام...دوستای اینجا....زمینه کار و ازدواجشون فراهم بشه....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...