رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

هر شب برای من دو سه ـ رويا می آوری

خورشيدی و ستاره بـــــه دنيا می آوری!

با يک پياله آب خوش و چند پُک هوا

مثل گذشته، حال مرا جا می آوری

تنها معلّمی تو که از اين همه کتاب

زنگ حساب دفتــر انشا می آوری!

در آيه ی نخست اشارات هر شبت

«والّيل» را به خاطر ليلا می آوری!

گاهی مرا کــــــه در دل تو جـــا نداشتم

می خوانی و بهانه ی بی جا می آوری!

با اين که با اشاره به خشکيدن درخت

در بين وعده های خود «امّا» می آوری

من کـودکانه منتظر سيب هستم و

هر شب دلم خوش است که فردا می آوری !

نماز روزه هاتون قبول عید پیشاپیش مبارک رفقا:icon_gol:

لینک به دیدگاه

ی سری از آدما هستن که خود شیفته هستن.کارشون نقش بازی کردن.اینقدر ضعیف هستن که همه ضعیف میدونن جز خودشون.مثل کبکی که سرشو کرده زیره برف و از هیچی خبر نداره.این جور آدما از شنیدن جواب فرار میکنن چون جرات ندارن

باید از این آدما ترسید

لینک به دیدگاه

...میگم فردا دم افطار همه بیاند سایت تا فطریمونو محمد بده یادتون نره

طاعات قبول حق باشه نباشه با خودتونه مهم اینکه که باشید با حظور باشین

لینک به دیدگاه

آخه چقدر کمبود .. چقدر عقده .. خیلی دوست دارم بدونم بعضیها با خودشون چند چندن ... هم اون عده که چشم دیدن استعدادهای باقیه رو ندارند. هم اون عده که حاضرند هرکاری کنند که بهشون توجه بشه .. هم اون عده که از بس حسودند تو هیچ کاری موفق نمیشند حتی با داشتن زمینه و امکانات و چه بسا استعداد.. خیلی بده که تقریبا همه دور و بریهاشون میفهمند که اینجوریند. بازم از رو نمیروند.. بخاطر همین آدمها هست که ب.م.ب ا.ت.م لازمیم .. باور کنید راه دیگه ای نداره

لینک به دیدگاه

یه جورایی با شاهدخت عزیز موافقم وگاهی در مقابل بعضیا باید سکوت کرد چرا که ارزش بحث کردن و جواب دادن ندارن ولی گاهی میبینی طرف فکر میکنه خیلی حالیشه و به همین دلیل پاسخی نگرفته .اخه بیسواد تو که هنوز تو رشته خودت موندی هر روز یه رشته متفاوت به زیر کاربریت اضافه میشه چرا میای با کپی پیست خود متخصص کار و کپی پیست نتی خودتو مورد توجه قرار میدی ؟ سکوتم از نفهمی طرف مقابل است نه دانش خودم:banel_smiley_4:

حالا جدا تکلیف خودتون رو با خودتون روشن کنید با خودتون چند چندیت؟

لینک به دیدگاه

ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻤﺪﻳﮕﺮ ﺭﺍ ﭘﻴﺪﺍ ﻣﻰ ﻛﻨﻨﺪ …

ﺍﺯ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﻫﺎﻯ ﺧﻴﻠﻰ ﺩﻭﺭ …

ﺍﺯ ﺗﻪِ ﻧﺴﺒﺖ ﻫﺎﻯ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ …

ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺟﺎﻳﻲ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﺍﻳﻨﻬﺎ

ﺑﺎﻳﺪ ﻛﻨﺎﺭ ﻫﻢ ﺑﺎﺷﻨﺪ !!!

لینک به دیدگاه

زندگی رو ب بیخیالی سیر کنید.. حتی اگر سخت باشه.. سخته ها این حرفو میزنما ولی بر وفق مراد میشه..

به خاطر یه مسایل پیش پا افتاده خودتونو ناراحت نکنید.. که خدا برای اینکه بهتون نشون بده بالاترین دردها هم وجود داره .. اون دردو بهت نشون بده.... من بهش رسیدم میگم.. پس مواظب دلتون و حرفی که حتی در تنهایی به خودتونم میزنید باشید... :icon_gol:

لینک به دیدگاه

دلم تنگ میشه ...

واسه این عصر....

واسه ربنای tv...

واسه سفره های تو ایوون....

واسه سحری....

واسه خیلیاااااا

+خدایا شکرت...

خدایا مارو به خودمون واگذار نکن....

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان پیامی به من داد که خیلی قشنگ بود همینجا میذارمش:

خدایااین همه روزه بگیریم, گشنگی بکشیم, آخرشم پول بدیم تا قبول شه !؟آخه این چه مهمونی بود !؟

لینک به دیدگاه

یه لحظه شنیدم داشت میگفت تو خارج اسم انتخاباتو بیاری میبرن زندانیت میکنن:banel_smiley_4:

برفرض محال محال محال درست میگه پس این پست دوستمون چیه؟#11 آیا دروغه؟

تصور اینکه بگن هیچی نمیفهمین خیلی بده خیلی توهین آمیزه مارو چی فرض کردن؟یعنی اینقدر از دنیا بی خبریم که باور کنیم این حرفارو؟

سکوت میکنم فقط.......

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...