رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

داش علی تبریک:icon_gol:

تا حالا شده تو 24 ساعت وقت کم بیارید؟

والا هر چی برنامه ریزی میکنم وقت کم میارم فک کنم باید مرخصی بگیرم یه راست برم دیوونه خونه :hanghead:

لینک به دیدگاه

دیگه اگه ببینمم کسی به ضرر خودش داره کاری میکنه.. یا اینکه ببینم داره اشتباه میکنه.. یا ببینم اطلاع نداره از اینکه چطوری رفتارکنه با خیلی مسایل ..

حتی یه کلمه هم نصیحتش نمیکنم یا آگاهش نمیکنم..

چون واقعا دستم نمک نداره..

اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم..

این هم نیز میگذرد..

قلبمو معدم درد گرفت..

سخته از اینکه کسی نیت قلبیتو متوجه نشه و به منظور بگیره...:sad0:

تمام/

لینک به دیدگاه

نه انگاری هوا هم تحریم بوده .. از بعد از موافقت هوا خنکتر شده و باد میاد .. نسیم خنک هم وسط تابستون جهنمی هم نعمتیه که حالا قدرشو میدونیم..

لینک به دیدگاه

من در لحظات آخر این سایت در حال پست گذاری هستم!!! امیدوارم این پیغام به دست بازماندگان برسد!!! اینجا بچه های خوبی دور هم بودن (البته به جز ایمان:ws3:)و خیلی هاشون اطلاعات زیادی هم داشتن!!! الان سایت ام اس گرفته و دونه دونه تاپیکا دارن از کار میفتن!! بعد از سه بار رفرش کردن تونستم گاه نوشته ها رو باز کنم!!! بعد از هر سه باری که صفحه دیتا بیس ارور رو میبینم یه بار هم سایت میاد بالا!!!:banel_smiley_4:

من از بازماندگان سیل پارسال سایت هستم!!! پارسال اینجا یه سیل خفنی اومد کلا سایت ریست شد!!! اون موقع ها من تازه وارد بودم و خداییش کلی هم خوشم اومد چون تعداد سپاس هام شده بود اندازه سپاس های مهدی عارف!!! هر دومون شده بودیم صفر کلوین!!!:ws3:

اما امسال من میخوام خط و نشون بکشم!!!! مسئولین سایت سریعا رسیدگی کنید!!! من امسال چهار تا امتیاز طلایی دارمااا مث پارسال نیس!!! سپاس هامم زیاده همشونم دوس دارم!!!!:banel_smiley_4::whistle:

آقای محمد عارف!!! فردا نیایم تو سایت دوباره حس اصحاب کهف بهمون دست بده هااا!!!!!! نگی دستم خورد سپاسا پرید!!!!:w000:

البته من نظرمو میگم!!! این بی نظمیا اثر همین رفیق بازیهاس که جای شایسته سالاری ها رو گرفته!!!!!! آخه خداییش ایمان چه جور مدیر شد!!! من فقط یه چن وخ نبودمااا!!! اومدم دیدم شاکلید سایتو دادن دست ایمان!!! بیا دیگه!!! همینو میخواستید؟؟؟؟؟ این بی نظمی ها اثر رفیق بازی میشه!!!:w888:

و اما انتقاد باید با پیشنهاد باشه!!! پیشنهاد منم اینه: خواهشا ایمان رو خلع درجه کنید!!:ws3:

و من الله توفیق!!!:w02:

لینک به دیدگاه

راست میگن از شادیه دوستات شاد میشی و از غمشون غمگین....

دوستای من فقط اینجان....ینی فقط دوست مجازی دارم....

یه تار موی هرکدومشون با دنیا عوض نمیکنم...

چه کسی که 1ساله تونست منو تغییر بده و یه آدم شاد و قوی کنه....

چه کسی که.....

دوستایی که تا سرنماز براشون دعا نکنم انگار نماز بکل نخوندم....

دوستایی که نباشن انجمن دلگیره...

شاید باهمتون فرق دارم....

کوچیکترین عضو انجمنی که همه دوستاش مجازی اند....

رفیق ناب و همه کسم تو دنیا برادرمه فقط....♥

1ساله فهمیدم همه دوستان ظاهرسازیه تا ازت سوء استفاده کنن و برن....مجازی بودن شما اینو نداره شاید که واسم کافیه....

افقط میخوام بدونید همتون هرروز براتون دعا نکنم انگار یه چیزی کم دارم اون روز...

واس تک تکتون...

لینک به دیدگاه

سخته.....

خیلییییییییییییی سخته

زدن یه حرف ....یه حرف ناقابل ...!!!! که حداقل کاریه که میتونه تو این شرایط برات انجام بده،

که هیچ هزینه ای هم براش نداره ازت دریغ کنه.....

لینک به دیدگاه

سلام...

آمدم تا در خانه ات اما توان زنگ زدم نداشتم و دستم لرزید برای سکوت دوباره

لباسم سفید نبود...دست هایم برایم صبوری نکردند

این راه نزدیک خانه اما به اندازه شرم دورتر از من بود

تو هستی می دانم وشمع امیدم هنوز روشن است

سال ها با گذشتن ازمن تورا با برقی رنگین از من گرفتند تا آسیبم بزنند و نفس هایم بگیرند

ساعت را به وقت خانه نگه داشتم اما یادم رفت که این زمان بیرون خانه میدود تو را آرام پیوسته به همراهی این رهگذرهای بازیگر ونقاب زده از من خواهد گرفت

باز در خانه ات می زنم تا به تو بگویم

خدایا سلام

لینک به دیدگاه

اتفاقای قشنگی داره برای زندگیم میفته..

بعضی اوقات یه سری حرفا و یه سری اتفاقات انقدر تورو ناراحت میکنه که ارزوی مرگ میکنی و به همه و زمین بد و بیرا میگی که چرا من.. :hanghead:و خیلی ها رو نمیبخشی.. :5c6ipag2mnshmsf5ju3ولی نمیدونی برای چی این اتفاقا برای تو میفته ..:ws52:وبعدها جواب سوالاتتو میگیری و برات جالب میشه.:whistle:..

برام داره زندگی قشنگ میشه یه ذره باورش ندارم چون خیلی ها این باورو ازم گرفتن.. :sigh:ولی حتی فکر کردنشم قشنگه.:icon_redface:.

اینکه یکی از زندگیت بره به خاطر یه سری شرایط و مریضیت ولی بعد مدتها ناراحتی ها مخالفش یکی بیاد وارد زندگیت بشه که با تمام وجود عاشقت باشه.:ws38:. باید به مرور زمان بهم ثابت بشه.:w02:.

ولی اینکه هست . وشرایططتو میدونه و بهت بگه.. دست به دست هم میدیمم مشکلتو حل میکنیم و زندگی رو به پات میریزم این میشه امید به زندگی .:hapydancsmil:

. زندگی کردن و اینکه نه تو دنیا پس کسی هست که دوستت داره حتی با شرایط خاص .:aghosh:.

و میفهمی تنها نیستی..:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v.

خوشحالم از اینکه هستم و میمانم و زندگی میکنم.:ha5t4lmd53df3cpu2lq.

امیدوارم دوست داشتن و ماندن طرفت بهم ثابت بشه ..

میخندم زندگی میکنم و امید دارم/:icon_gol:

لینک به دیدگاه

تو رفتی وبودنم را یادت رفت

تو می خندی اما خندهایم ربودی

تو فراموش کردی و من در آتش فراموشی سوزاندی

من اینجا هستم نزدیک تو کنار تو اما فاصله ای به اندازه نفرت و گناه دیگری میان من کشیدی

کاش میدانستی خاطره ها زخمی دعمیق دارند

کاش میدانستی نفس هایم هرشب در گلویم می سوزند

کاش می دانستی آینه هم قدیمی شد

کاش می شنیدی و میفهمیدی

لینک به دیدگاه

تقدیم به بابای مجازی و مهربونم که حس میکنم واقعا پدرمهENG.SAHAND:icon_gol:

تنها لحظه ای که حس کردم چشمای بابام،مدل نگاهش فرق داره همون لحظه بود

که از بغض نتونستم حتی سرمو بالا بیارم

طوری که بعد از بله گفتنامون باباییم یادش رفت بیاد بهمون تبریک بگه رفت از اتاق بیرون و دوباره برگشت پیشمون

شایدم یادش نرفت..ترسید بیاد پیشم بغضمون بترکه

قربون باباها بشم اینقد که محکمن:hanghead:

پ.ن1:یه نفر دیگه ام اونروز خیلی ساکت بود و تو کل جشن یه گوشه نشسته بود و زل زده بود به ما..اونم محمدرضا خان(جوجه کوچولوی 4 سالَم)بود که اصلا متوجهش نشدم و نفهمیدم اینقد ناراحته..ریحانه ام از بغلم تکون نخورد میترسید با دوماد برم و دیگه نیام پیشش:دی

پ.ن2:اما بهترین حس مال خودم بود که با هیچ حسی تو دنیا عوضش نمیکنم..اونم حس رسیدن به کسی که میتونم با صدای بلند اعتراف کنم خیلی دوسش دارم و عاشقشم..برای همه مردم دنیا این حس رو ارزو دارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

اوج خوشحالیه امروزم....

تو تنهاییم و کلی .....

کسی که فکرشم نمیکردم....

کسی که بازم میگم یه تار موهاشو با دنیا عوض نمیکنم....

کسی که عضو همینجاست...

کسی که برام مسکن شده...

پیام داد و حالم پرسید....

خوشحالم هنوز مهمم واسه دوستای خوب اینجا....

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من اینجا چکار میکنم وقتی اینهمههههههههههههه کار دارم:4564:

بازم از اون دوره هایی شده که زمان از دستم فرار میکنه و من دوباره ارزو میکنم یه روز 48 ساعت میشد:sad0:

خدایا شکرت.:icon_gol:کمک کن همیشه سبز بمونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...