رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

گاه دلم برای افراد زیادی که اینجا بودن تنگ میشه

نمیدونم اون ها هم همچین حسی دارن یا نه

ولی میدونم تک تک اون افراد رو از دوستای واقعی خودم میدونستم، دوستایی که گاها بیشتر از یک دوست میدونستمشون، و به ناگاه، ناپدید شدن ....

لینک به دیدگاه

انگیزه و امید حس های بسیار خوبین, خداروشکر که بعد از مدت ها اتفاق افتادن یک موضوع ساده در درونم باعث ایجاد اشتیاق و ذوق و وجد شد:icon_redface:

خیلی وقته این حس ها رو کم دارم , خیلی وقته جاشون تو زندگیم خالیه ....hanghead.gif

لینک به دیدگاه

بعد بیا بگو این سایت خوبه!!!

داشتم با مهدی عارف حرف میزدم گوشیمو دزد زد!!!:hanghead:

حالا این خسارت منو کی میده؟؟؟؟؟؟:w000:

هنوز هم شوکه امااا!!! یه هفته اس میام تو سایت نمیتونم پست بذارم!!:sigh:

اسم خودشم گذاشته مدیر کل سایت!!!:vahidrk:

خودش گفته برات آیفون ۷ میخرم!!! به نظرتون میخره؟؟؟؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

نمی خواستم غر بزنم اما نمی تونم. 5 صبح پا شدم. دو تا دانشکاهو مدارکشو فرستادم. برای بلیط هواپیما کلی گشتم. کلی کار متفرقه ی دیگه.

11 باید برم سرکار تا 5. بعدشم 6 تا 10 شب کلاس. استادمونم یه ریززززز حرف میزنه.

اعصاب معصابه داریم؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

هییییی روزگاااااررررر :sigh:

کلی مقدمات بچین برا یه سفر، کلی تو ذهن خیالت گشت بزنی و هل بکشی، اونوقت سر هیچی جا بمونی :4564:

سپید!؟ مرخصیت تایید نمیشه! :icon_pf (34):

آخه چرااااا نمیشه کاری که میخوامو انجام بدم :w000:

خشم سپید... :97::w74::w13:

لینک به دیدگاه

امروز صبح که از خواب بلند شدم برم سرکار دوتا لقمه عسل و کره درست کردم که عصری عشقمو دیدم باهم بخوریم.. هردو سرکار خسته وقتی همو دیدیم.. لقمه رو دراوردم باهم خوردیم.. اولین لقمه خانگی رو باهم خوردیم. خیلی تو اون سرما تو مترو خوش گذشت و لذت بخش بود..

ماها میتونیم خیلی ساده هم خوش باشیم..

میتونیم بدون توقع هم سیر باشیم...

فقط یه عشق خالص یه امید از ته دل میخواد ..

خدایا مارو همدیگه رو دوست داریم..

مارو زود زود بهم برسون..

الهی امین هرکی خوند یه ایشالله بگه..

و ایشالله همه زوجهای جوان خوشبخت بشن .. و همشون بهم برسن..

خدایا شکرت..

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

تحصیلات ملاک و معیاری برای آگاهی نیست القاب مهندس دکتر استاد نمیتونه به ما معیاری از میزان آگاهی هم بده کما اینکه طرف ممکنه مهندس باشه اما به این هم اعتقاد داشته باشه از نوع راسخ که میشه با الاغی بالدار به هفت آسمان سفر کرد، بدون اینکه لحظه ای به کتابهای فیزیکی که سالها خونده فکر کنه، و حتی ممکنه این مهندس سرنوشت آینده جهان رو گره بزنه به یک چاه.ممکنه این مهندس متخصص در طراحی انواع مدارها الکترونیکی باشه اما این دلیل نمیشه که بهش بگیم باسواد

لینک به دیدگاه

تو این مدت نمیدونم این نیروی محرک از کجا میاد که تو یه روز چندین کار متفاوت انجام میدم و انرژیم همچنان حفظ میشه....

یه آرزویی از بچگی داشتم افتادم تو مسیرش قدم اول و گذاشتم راسته که میگن عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد:icon_redface:

همچیه زندگیمو میفهمم الی اونی که یه مدت میاد بخوابم نه میشناسم کیه نه میدونم چی میخواد فقط میخواد یه چیزی بگه اما ناتمام میمونه حرفش....:5c6ipag2mnshmsf5ju3

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

در حالی که تعداد افسران ارشد کشته شده در سوریه با درجات بالاتر از سرهنگ از مرز ده نفر در حال عبور هست و کل کشته ها مرز 800 نفر رو داره رد میکنه برای سرپوش گذاشتن بر رو این بی ابرویی ناشی از تکرار جنگ ویتنام این بار برای ایران ، به انحای مختلف از دستگیری چند ساعته تعدادی سرباز دون پایه برای سرپوش گذاشتن بروی این افتضاح استفاده میشه، به شخصه تحمل این حجم از وقاحت رو ندارم

لینک به دیدگاه

بعضی ها اندازه گوش دراز نمیفهمن خودشون...اما میان خط سیر رسم می کنن و تفسیر میکنن و مسیر میکشن...ملت ما هم که همه حاضرن!!! دست و جیغ و هورااا!!!!

حالا یکی نیس بگه تو که خودت اندازه همون گوش دراز نمیفهمی چرا در مورد همون گوش دراز نظر میدی؟؟؟ گوش درازایی هم تو تاریخ بودن که گوششون دراز بوده و اما گوششون به اندازه این آدما بسته نبوده...اینجا باس بگی حیف گوش دراز!! دور از جون گوش دراز!!

حالا اگه بخوام قضیه این گوش درازا رو براتون خوب تفسیر کنم قشنگ میبینی خیلی قضیه فرق میکنه اصن!! یه گوش درازی هس که گوش درازه عزیره... حالا جدا از اینکه سند دینی داره و هر سه دین تاییدش کردن این گوش دراز وجودش و حتی شعورش!!! سند تاریخی داره!! اصن تو تاریخ برا گوشش و هوشش سند زدن!!

سعدی علیه الرحمه میگه آدمی خودش پست تر از اونه که حتی بعضی جاها خودشو با حیوون مقایسه کنه

پسر نوح با بدان بنشست ...........خاندان نبوتش گم شد

سگ اصحاب کهف روزی چند .......پی نیکان گرفت و مردم شد

حالا یکی نیس بگه بابا بزن کنار خلاص کن اینجا سر پایینیه خودش میره..جوش نزن رادیاتور میترکونی ها!! حالا تو که اندازه الاغ سفیده خونه مامان بزرگم نمیفهمی چرا در مورد الاغی که پیامبر رو برد به معراج حرف میزنی؟؟ بابا بکش پایین آمپرو !!! میزون میشی به خدا!!! تو هم مث مایی!!! تو هم هیچی نمی فهمی!!! هییچییی!!!:ws3:

لینک به دیدگاه

امروز با عشقم قرار داشتم.. با مخالفت پدرم روبرو شدم..

حاضر شده بودم که برم ..گفت کجا و من توضیح دادم.. گفتن در بیار لباساتو نمیری امروز...

پدرمنم نظامی وقتی چیزی رو گیر بدن دیگه گیر دادن.. و گفتم چرا؟

گفت سوال نکن امروز جمعه اس میخوام بمونی خونه..

خلاصه با لجبازی که ایشون دارن ما موندیم خونه..

کلا روز خوبی نبود..

اینکه باید دربرابر پدرت سکوت کنی سخته

اینکه پدرت قدرت داره برای زور گفتن سخته

اینکه از روی زور و اسم پدری سواستفاده کنه سخته..

مهم نیست.. یه روزی هم میشه دلش بشکنه ..ارزو ندارم ولی من معتقدم چه خانوادت چه غیر خانواده عزیز غیر عزیز دلتو بشکنه دلش شکسته میشه..

امروز خیلی غمناک بودم ..

من از این رفتار پدرم نمیگذرم.. و تاالان باایشون حرف نمیزنم..

خدایا ببین قدرتو به چه کسی دادی؟ انصافت کجاست؟اونم به کی به من

• sigh.gif

لینک به دیدگاه

خیلی از دوستان ماندگار شدن و رفتن:هرجاهستید سلامت و موفق و خوشبخت باشید:اگه اسم کسی جا موند عذرمیخوام.. دوستان زیادی رو ما به ماندگار داریم که انجمن رو ساختن و رفتن و زحمت کشیدن.. بی معرفتی ازشون یاد نشه.. ممنونیم از همتون

pari.v,

Farnoosh Khademi

a.namdar

a_ghadimi

,S a d e n a

zolfi

مجید بهره مند

*mini*

- Nahal -

.FatiMa

Abbas.H

ali jaafar

B nam o neshan

maryam39

,Shining Star

setare.blue

دل مانده

دختر باران,

زفسنجانی

سـارا

Ghasem Zare

HaMiD.CFD

hasti1988

ایلین1366

m@ry@71

mahyar4

پیرهاید

mohitzist iran

Mr.101

not found

Saba Heidari

saghar

soil eng

مهندس خوش فکر

Strelitzia

Yamna 1

VINA

گـنـجـشـک

هادی ناصح

کهربا

Yekta.M

آریوبرزن

afa

ژارسین

Astraea

An@hita

amir ghasemiyan

Alireza Hashemi

bar☻☻n

elh@m_arch

faezeh mzk

R.Irankhah

Jafar Alishah

لینک به دیدگاه

سااااامیار...

گرچه هیچکس یادت نیس....

اما عطیه و آتیه هیچوقت فراموشت نمیکنن بهترین مهندس نواندیشان....

ما همیشه منتظرت هستیم...

امشبم جات خالیه...امشب دورهمی نواندیشانه....

94/11/23

19:16

لینک به دیدگاه

قیاسیون معتقدند اگر صغری و کبری درست باشه نتیجه صد در صد درست هست برخی قیاس رو درک نکردند و شدند سوفیسط مبنای علم منطق مبارزه علیه همین سوفیسط ها بود مثلا استدلال میکردند تو من نیستی ، من انسان هستم پس تو انسان نیستی ،حالا برخی هنوز در ماقبل سقراط زندگی میکنند استدلال میکنن من یک مهندس الاغم تو هم مهندسی پس تو هم الاغی:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

از این که حس کنم یکی دیگه نمی فهمه و من می فهمم...خیلی می ترسم...

چون...

همون لحظه به فکرم می رسه که نکنه: من "فکر می کنم" که می فهمم!...و این خیال باطلی بیش نیست...:icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...