رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

بعضی از همکارا هم البته پله های ترقی رو با سهمیه های فلان و بهمان و پا گذاشتن روی سر بقیه طی میکنن... اینارو اصلا نمیشه پایین کشید... پیرو صحبتای میتی!!:ws37:

لینک به دیدگاه

اصلا شانس نداشته تو استخدام ...

میگه نزدیک سی تا شرکت رفتم برا کار همش جواب رد به سینه ام زدن ..جالبه شرکت مرغ کنتاکی که اومد تو چین کارشو استارت زد 24نفربودیم رفتیم برا استخدام همشون پذیرفته شدن الا من :ws3:

آخرسر گفتم ولش کن میرم پلیس میشم ..بدبختی اونجا هم منو نپذیرفتن ..:banel_smiley_4:

خلاصه هی فک کردم چسی کار کنم ؟؟؟

برم ایران از برج میلاد خودمو بندازم پایین ....:whistle:

گفتم نه ولش کن ...برجش همچین اعتباری نداره ممکنه آدمو نکشه واین همه راه میرم به هدفمم نرسم :w16:

خلاصه گفتم ولش کن بزار برم تو لاک خودم افسردگی بگیرم حالا که همه درا بروم بسته شده ...بازم گفتم نع ..:w02:

گفتم اصلا برم دست به یه عمل جنایی بزنم ...چندتا از مسئولای استخدام وکاریابی وکارفرماهارو بزنم آش ولاش کنم .:gnugghender:..بازم گفتم نه ..حال نمیده :icon_redface:

خلاصه گفتم ولش کن برم بشینم پای کامپیوتر واینترنت وقتمو تلف کنم ....بعد همینجور یهویی یادم افتاد اصلا یه سایت خرید وفروش بزنم یه اسم الکی هم روش بزارم ...مثلااا:ws38:آهان ...علی بابا :hapydancsmil:

آی اونا که منو استخدام نکردید الان میتونم شرکت همتونو بخرم :w000:

جک ما jak maکارافرین میلیاردر چینی نشون داد که هیچ موقع ناامید نشید ..ودست از تلاش برندارید ..شاید یه سرنوشت شیرینتری درانتظارتونه ..

اینم یه پست انرژی بخش که سیاسی هم نبود ..:a030:

لینک به دیدگاه

همیشه فکر می کنم مگه حال و نوشته های آدم می تونه دستوری باشه؟!

مثلا بگین مثبت بنویس!(من دوست دارم بیشتر اینجوری بنویسم)

یا مثلا بگین مثبت ننویس!

آدما نشون دادن هر چی بهشون بگین برعکسش رو انجام می دن!

استدلال شون: بابا همه جا که داریم زور می شنویم... دیگه احساس و نوشته هامون هم دست خودمون نیست؟! والا به خدا!

.

.

.

چند سطر فوق می شه گفت تصور غالب ما در برخورد با توصیه هایی اینچنین هست...

یک جور دیگه اش هم نگاه کنیم..

توصیه به مثبت اندیشی و نشر روحیه ی مثبت می تونه نیمه ی پُر لیوان باشه...

ولی دستورالعمل بر نمی داره...بخش نامه ای نیست...باید دلی باشه...کسی که دلش خوش نیست و نمی شه مجبور کرد...باید دلش رو خوش کنیم...

شاید در مقیاس دوستی باید دور و برش رو بگیریم تا دلش خوش شه تا مثبت بنویسه...

باید موج مثبت بیاد..موجی که فصلی نباشه...تداوم داشته باشه...

عام گفتم...موردی ش نکنیم...:icon_redface:

لینک به دیدگاه

بعد مدتها اومدم اينجا بنويسم كه ......

.

.

.

.

...

.

لطفا با بعضي از رفتارها و حرفامون به شعور كسي توهين نكنيم

همين

لینک به دیدگاه

یه اتفاق خوب میخوام بنویسم برای حلمای عزیز که اتفاق خوب میخوان..

امروز من ارشد شرکت کردم..

رشته تحصیلی که اصلا ربطی به من نداره کلا از کتابایی که خریدم 63 صفحه خوندم..

از 150 تا 100 تاشو زدم که 2تاشو مطمئنم که 100درصد درسته :ws3:یعنی بقیش خدا داند...

اولین نفر زدم بیرون...

خوشحال تو دانشگاه برای اولین بار میدویدم.. که مسئولین امتحان گفتن چطور بود.. گفتم عالی از این بهتر نمیشه.. گفتم قبولم.. گفت سوالا چطوره گفتم اینجوریه فقط میدونم 2تاشو 100درصد درست زدم..

اونقدر خندیدن که با شادی تمام و با یه انرژی خاص گفتن دلمونو شاد کردی.. خدا به خنده هات انرژی که داری نگاه کنه واقعا قبول بشی

این یه اتفاق شاد و خوب بود..:ws3:

لینک به دیدگاه

دوستمه :icon_gol:

چند ساله با هم دوستیم :ws37:

خیلی دوستش دارم ، خیلی :w02:

تقریبا شبیه همیم :ws38:

حتی بعضی مشکلاتمون:hanghead:

من تنها ، اونم تنها :sigh:

میتونم به جرات بگم همه غمامو باهام بود ، از حرف گرفته تا راهنمایی و کمک و ... از مالی گرفته تا روحی و عاطفی، هیچوقت تنهام نزاشته ، وقتی یچکی نبود اون بود . از بعضی اخلاقام بدش میاد اما تحملش زیاده و به روم نمیاره، از پر حرفی متنفره اما من که خییییییییییییلی پر حرفم مشو گوش میده

جای خیلی ادماست واسم ، جای اونایی که باید باشن و نیستن . هیچکی به گرد پاش نمیرسه :ws37:

دوستت دارم... خیلی دوستت دارم دوستم

لینک به دیدگاه

ارواح سرگردان که نمیدونن با خودشون چن چندن ، نمیتونن دوست خوب داشته باشن، برآوردن نیاز در دوستی های پایدار نیازمند بلوغ فکری و عقلانیت هست.

لینک به دیدگاه

دلم تنبلی و بیخیالی اونم از نوع خفنش میخواد:whistle:

لازمه که بعضی وقتا بیام و بنویسم من برنده میشم:w16:

قبلا میگفتم با همه چی میجنگم تا برنده شم الان میگم با هر چیزی نمیجنگم گاهی نیازه با مسالمت و با سیاست رد شد :icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...