رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

هرچی بیشتر تلاش میکنم و خودمو سرزنش میکنم، کمتر نتیجه میگیرم:sigh:

این جشن و عید، ماه رمضان، حتی مسابقات والیبال پیش رو و َ وَ وَ ، همش واسم عذابه و اذیتم میکنه. آخه واقعا چرا!:hanghead:

لینک به دیدگاه

این روزا حس میکنم درگیر یه چیزیم ولی نمیدونم چی ؟ شاید به این درگیر بودن یه چیزی عادت کردم

این روزا خوب بلدم به دیگران حرف های خوبی بزنم ولی وقتی به خودم میرسم هر چی حرف های بیهودس به خودم میگم خوب حرف زدن برا دیگران رو جز عادتم کردم وبدحرف زدن برا خودمو جز اجبارام نمیدونم کی وقتش میرسه که خودمو بیشتر دوس داشته باشم و دس از این ادعاهام بکشم

لینک به دیدگاه

سال هاست که عادت کردم از قضاوت های مردم به استینافِ وجدانشان شکایت نَبَرم!

آنجا حکم دوباره تایید می شود!

سال هاست که عادت کردم بگذرم...

دوستانم می گویند چه بَد عادتی سام!:icon_redface:

.

.

.

پ.ن:دنیای کاریکلماتور، دنیای خوبی برای عمق دادن به نوشته هاست...دوستان خوبم حتما امتحان کنین...:icon_redface:

12 هزارمین پستم شد یک کاریکلماتور،امیدوارم پست هامون به واسطه ی واژه هاشون ارزش داسته باشه نَه به خاطرِ شماره ی پست هاشون.:icon_redface:

لینک به دیدگاه

گاه می اندیشم و فکر می کنم وگاه بی خیال همه واژه ها و نگاه ها و حرفا و زمان می شوم و آستانه تحملم به زیر درگاه واژه ها میرسد توی که دم از نگاه و خیال من میزنی بیا ولی آرام بیا و بنشین و با نگاهت با من قدم بزن ولی مپرس چرا که توان جواب دادن ندارم .

هانا

3خرداد 95

لینک به دیدگاه

این روزها سر خودمو گرم کردم یک روز درمیون کلاس زبان میرم صبحها و عصرها سرکار و روزهای فردشم میرم هلال کمک پرسنل یهویی یه پیشنهاد دادم رو هوا قبول کردند منم میرم هرچند توش پولی نیست ولی خب احساس خوبی دارم حس میکنم قراره یطور خوبی بشه منتظرم و هرچی میتونم سعی میکنم خودم باشم قوی و دانا :whistle: خود شیفته هم نیستم والا از خیلی ها سرترم دروغ چرا شاید دیر اقدام کردم یا فن بیانم بعضی جاها خوب نباشه ولی دارم سعی میکنم درستش کنم .

به امید روزی که به خواسته هام برسم تقریبا در وادی غیرممکن قرار دارند ولی هیچ غیرممکن غیرممکن نیست:a030:

لینک به دیدگاه

میخندم

ساده میگیرم

ساده میگذرم

بلند میخندم و با هر سازی میرقصم

نه اینکه دلخوشم!

نه اینکه شادم و از هفت دولت آزاد

مدتی طولانی شکستم ، زمین خوردم ، سختی دیدم ، گریه کردم ، مردم ، و حالا ....

برای زنده ماندن خودم را به کوچه علی چپ زده ام

روحم بزرگ نیست... دردم عمیق است

میخندم که جای زخمها را نبینند.

واقعا پیرشدم تاکی؟ خدایا از جونم چی میخوای .. خدایا شادیمو میخوام که سریع کنار عشقم باشم.... همین

95/3/3

masi eng(salamat)

لینک به دیدگاه

مصائب سام و سیستم نوبت دهی:icon_redface:.

.

.

سیستم نوبت دهی باجه های پیشخوان بدان معانی است که:

1. برو چهار ماه دیگه بیا!

2. بعد از چهار ماه...اگه تو رسید نوبت زده 8 تا 15...تو ساعت 6 قبل از اینکه آبدارچی اونجا باشه در محل حاضر باش!

3. دَمه کرکره بشین و زنبیل بزار!

4 کرکره ای که در حال بالا رفتن بود یک یا علی بگو دست بنداز زیرش تا قدت بیار بالا تا زودتر بری تو یا سینه خیز از زیر در قبل از اینکه ملت هجوم بیارن برو تو!

5. رسیدی به باجه ها کسی که داره اسم می نویسه رو از مادر عزیزتر بدون و جوری لبخند بزن که انگار نه انگار 3 ساعت تو آفتاب منتظر بودی و اونا با یک ساعت تاخیر اومدن سر کارشون!

6. اسمت رو دیگه نگو ...سریع فقط فامیلیت رو بگو چون طرف سرش پایینه،بعضی دوستان که زرنگن از پشت داد می رنن و اون سریع می نویسه و این حماسه ی سینه خیز رفتنت از زیر کرکره به واسطه ی یک تعلل از بین می ره!(شکلک مو افشان با نیش باز)

7. اگر مثه من رو نداری این کارها رو انجام بدی،دمه در هستن کسانی که پول می گیرن این کارها رو برات انجام می دن،فقط لازمه پول خرج کنی! جوری مایه می زارن انگار کار برادر یا پدرشونه یا خواهر یا مادرشونه،مشاهده کردم که خیلی از این دوستان از تجربه ی بالاشون استفاده می کنن و به راهایی واقفا که جای تشکر و قدردانی داره در حد چهره ی ماندگار کشور..(شکلک مو افشان با نیش باز)

8. در باقی موارد باید مثه من اسمت بره تَهِ لیست و در زمان انتظار چون صندلی نیست ایستاده به این فکر کنی که سیستم نوبت دهی پس برای چیه؟

جواب:

الف) برای اینکه قبل از "سیستم هر کی اول اسمش رو بنویسه زودتر نوبتش می شه" ..یک مرحله مکانیزه داشته باشیم!

ب) هر کی بُنیه و رو بیشتری داشت رو به عنوان نفرات برتر بفرستیم به مسابقات جهانی!

ج) کاری که چهل سال قبل سیستم های اداری جهان، کهنه کرده رو الان ما اجرا کنیم!

د)همه موارد

پ.ن: بسیار خوش گذشت،اینقد از دیدن بعضی صحنه ها با دوست بهتر از جانم تو این تجربه خندیدیم که از دیدن کمدی کلاسیک ها نخندیده بودیم. باید بخندیم ولی تلخ...عزت و کرامت انسان ها به نوع رفتار خودشون هست.

ینگه ی دنیا نوبت می دن در روز و ساعت مشخص می ری و خودت هستی و خودت می ری قشنگ کارت رو انجام می دی!باید اینقد وقت شناس باشی که اگر سر وقت نیای کسی برات نمی ایسته چون ساعت های دیگه مربوط به افراد دیگه ست و اینجوری هر کسی می دونه که باید وقت شناس باشه نه اینکه دیرتر بیاد زودتر بره به واسطه ی همون مواردی که در فوق عرض کردم.:icon_redface:

لینک به دیدگاه

من برعکس عطیه ام …

به یک استراحت خیلی طولانی برای زندگی کردن در بین مشغله های درسی,فکریو …نیازمندم!

استراحت مطلق نمیخام!!!

چون خسته میشم …نهایت استراحت من میشه ۸ ساعت خواب کامل :-)

بقیشو دوسدارم تفریح کنم

سفر,گردش,مهمونی،خوش گذرونی :ws3:

لینک به دیدگاه

35 دانشجو برای برپایی جشن فارغ التحصیلی شلاق میزنن برای التیام اذهان و افکار جریحه دار شده ملت غیور شهید پرور

اگر همین کار توسط داعش انجام میشد فریاد ها به آسمان می رفت که آقایان این تصویر اسلام نیست ، این تصویر تحریف شده است

لینک به دیدگاه

آدم بی عقل و بیشعور رو نمیشه بهش بفهمونی که اوضاش وخیمه.چون برای فهم وخامت خودش نیازمند عقل و شعوری است که نداره.برا همینه که میگن گاهی وقتا سکوت خیلی حرفه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...