رفتن به مطلب

لذت ارسال پست در تالار مکانیک

لذت از فعالیت در تالار مکانیک؟  

18 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. لذت از فعالیت در تالار مکانیک؟

ارسال های توصیه شده

طبیعتا کمک کردن به دیگران برای من لذت بخشه. ولی وقتی این امر لزت بخش تر میشه که یک تعامل بین اعضا بوجود بیاد و همه به یکدیگر کمک کنن و همه ی اعضا پویا باشن.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان

پیشنهاد میکنم تا حد امکان به صورت خصوصی پاسخ ندید به سوالا. من یه بار پاسخ یکی از عزیزان رو در مورد فلونت تو قسمت خصوصی دادم ولی بعدش گفتم اگه این پاسخ رو در بخش عمومی می دادم باعث فعال تر شدن یه تاپیک میشدم. هر چند جزیی.

در مورد سوالای خودم هم که اینجا من از عزیزان بسیار کمک گرفتم. مهندس رحیمی تو قسمت تاسیسات یه سری خیلی کمکم کردن. خانم زارع و دوستان دیگه موقع انتخاب رشته ارشد یادمه به ماها خیلی کمک میکردن. و غیره.

لینک به دیدگاه

راستی یه نکته دیگه. دوستان توقع نداشته باشیم که هر سوالی داریم یکی اینجا باشه که بتونه حلش کنه. وقتی توش فعال باشی میتونی بفهمی کی چی بلده! و اگه تو یه موضوع خاص پاسخی نیومد چیز طبیعی ای هست. نگید انجمن غیر فعالیه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...