رفتن به مطلب

کنکور 92 چطور بود؟؟؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کوشین پس؟ این همه کنکوری بود که تو این تالار؟

بابا یه کمی درباره سوالا بحث کنین. چیکار کردین چیکار نکردین؟

غیب گشتین؟ :ws3:

بگین طراحی بودین یا برنامه ریزی؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

من کنکور برنامه ریزیو شرکت کردم

خیلی مسخره بود! ازین سوال آسونا که همش فک میکنی چقد چرته بعد در کمال تعجب اشتبا می زنی:ws3: خلاصه اینکه ارزش اونهمه خوندنو نداشت باعث میشه همه مرحله اولو خوب بدن اونوقت رقابت برای مرحله دوم سختر میشه به نظرم تو این شرایط اگه امتحان سحت باشه آدم نتیجه ی بهتری می گیره تا حالتی که آسونه

واقعن معلوم نیس تو مغزشون چی میگذره:banel_smiley_4: منکه سوالای پارسالو می زدم فک می کردم اگه بخاد همون روند ادامه پیدا کنه امسال هم باید خیلی مفهومی باشه اما کاملن برعکس شد :sigh:

لینک به دیدگاه
من کنکور برنامه ریزیو شرکت کردم

خیلی مسخره بود! ازین سوال آسونا که همش فک میکنی چقد چرته بعد در کمال تعجب اشتبا می زنی:ws3: خلاصه اینکه ارزش اونهمه خوندنو نداشت باعث میشه همه مرحله اولو خوب بدن اونوقت رقابت برای مرحله دوم سختر میشه به نظرم تو این شرایط اگه امتحان سحت باشه آدم نتیجه ی بهتری می گیره تا حالتی که آسونه

واقعن معلوم نیس تو مغزشون چی میگذره:banel_smiley_4: منکه سوالای پارسالو می زدم فک می کردم اگه بخاد همون روند ادامه پیدا کنه امسال هم باید خیلی مفهومی باشه اما کاملن برعکس شد :sigh:

منم برنامه ریزی شرکت کرده بودم.

کم مونده بود سر جلسه زااااار بزنم:4564:

خیلی سخت بود:icon_razz:

لینک به دیدگاه

یه سوالش بود نوشته بود نماد طبیعی شهر تهران کدام لست؟w58.gif.تو گزینه ها فقط یکیش کوه دماوند و کوه های شمال تهران رو داشت.از شدت راحتیش کلی شک کردم!!!

لینک به دیدگاه

من که آزمایشی دادم اما خوب به نظرم خیلی راحت بود جز زبان و آمارش که هیچی نخونده بودم.کلا هیچی نخونده بودم البته! به نظرم بیشتر دور دوم قبولی رو تعیین میکنه

لینک به دیدگاه
جــــــدی ؟! :icon_pf (34): من نخونده بودم مال پارسالو :icon_pf (34):

.

چقد غلط تایپی داشت بابا ، ینی هیچ کس یه بار نگا نمی ندازه بعد از طرح این سوالا ببینه در چه وضعیت ناگواری بسر می برن ؟!! از اول تا آخر باروک رو نوشته بود یاروک ، گوتیکو نوشته بود گرتیک ، کلا فنا کرده بودن همه چیو :banel_smiley_4:

.

سوالای مباحث عمومی سخت نبود اما مزخرف بود ، چه وضعی بود یه سوال در میون پرسیده بودن طرح تفصیلی ، جامع یا آمایش رو کدوم نهاد تصویب می کنه :w58: یه 5 باری فک کنم این مدل سوال رو پرسیده بودن :icon_pf (34):

من نخونده بودم ، اما واقعا فک نمی کردم این مدلی باشه کنکور ارشد ، خاله بازی بود icon_pf%20%2834%29.gif

غلط املایی نداشت !!

فقط تفصیلی رو نوشته بود تفضیلی!

سبک یارک هم یه سبکه که بیشترین تاثبرش رو روی ادبیات گذاشته و سبک گرتیک هم روی موسیقی!

در کل به خاطر زبانش کلی حالم گرفته شد که 15 تا عینا تکرار شده بود، اما بقیه سوالاشم خیلی راحت بود یعنی اصلا نمیشه گفت که مثل پارسال هرکی میانگینش بالای 45 باشه رتبه زیر 50 میاره!

لینک به دیدگاه
یه سوالش بود نوشته بود نماد طبیعی شهر تهران کدام لست؟w58.gif.تو گزینه ها فقط یکیش کوه دماوند و کوه های شمال تهران رو داشت.از شدت راحتیش کلی شک کردم!!!

آره این یه سوالش تست هوش بود:ws28:

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها...

من طراحی بودم ولی اصلا نمیدونم چی شد.....بعضی از کتابا که خوندم اصلاازش خبری نبود، خوشحالم که بعضیارو نشد دوره کنم، سوالا در حالی اینکه ساده بود شک داشتم و تحلیل فضا خیلی داغون بود....کلا روند تغییر دادن:icon_pf (34):

در کل :4564:.من دیگه نمیخوام بمونم پشت کنکور:w000:

لینک به دیدگاه
من که آزمایشی دادم اما خوب به نظرم خیلی راحت بود جز زبان و آمارش که هیچی نخونده بودم.کلا هیچی نخونده بودم البته! به نظرم بیشتر دور دوم قبولی رو تعیین میکنه

من رشته م تو کارشناسی زیاد هم خوانی با این رشته نداشت .

برا همین سخت بود واسم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ولی بغل دستیم که شهرسازی خونده بود، 15تا سوال ج داد:ws28:

لینک به دیدگاه

سوالای تاریخ هم که کلا به نظر من ربطی به تاریخ نداشت!! من یه بار برگشتم صفحه قبل رو نگاه کردم تا مطمئن شم که دارم تاریخ رو جواب میدم نه مبانی نظری! :ws52:

لینک به دیدگاه
غلط املایی نداشت !!

فقط تفصیلی رو نوشته بود تفضیلی!

سبک یارک هم یه سبکه که بیشترین تاثبرش رو روی ادبیات گذاشته و سبک گرتیک هم روی موسیقی!

در کل به خاطر زبانش کلی حالم گرفته شد که 15 تا عینا تکرار شده بود، اما بقیه سوالاشم خیلی راحت بود یعنی اصلا نمیشه گفت که مثل پارسال هرکی میانگینش بالای 45 باشه رتبه زیر 50 میاره!

ادبیات موسیقی چه ربطی داره به طراحی شهری و سبک های معماری الان به شوخی اینو گفتی یا جدی !!!:icon_pf (34): مشخص بود غلط تایپی بود تقدم تاخر سبک معماری میخواست باروک نوشته بود یاروک گوتیک هم گرتیک .. در ضمن تفصیلی کجا اشتباه بود :ws52: (طرح تفضیلی درسته ها.. ).. زبانم که اخر حرکت بود متاسفانه :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها...

من طراحی بودم ولی اصلا نمیدونم چی شد.....بعضی از کتابا که خوندم اصلاازش خبری نبود، خوشحالم که بعضیارو نشد دوره کنم، سوالا در حالی اینکه ساده بود شک داشتم و تحلیل فضا خیلی داغون بود....کلا روند تغییر دادن:icon_pf (34):

در کل :4564:.من دیگه نمیخوام بمونم پشت کنکور:w000:

اره سوالای تحلیل از همیشه سخت تر بود ولی روند در کل همین بوده همیشه یه مبحث خراب میکنن پارسال تاریخ خراب کردن با سوالای تاریخ معماری که داده بودن ... امسالم تحلیل.. تازه پارسال تستا خیلی بد طراحی شده بود گزینه ها خیلی نزدیک به هم بود بیشتر شانس دخیل بود امسال زبان شانس بعضیا بود :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
ادبیات موسیقی چه ربطی داره به طراحی شهری و سبک های معماری الان به شوخی اینو گفتی یا جدی !!!:icon_pf (34): مشخص بود غلط تایپی بود تقدم تاخر سبک معماری میخواست باروک نوشته بود یاروک گوتیک هم گرتیک .. در ضمن تفصیلی کجا اشتباه بود :ws52: (طرح تفضیلی درسته ها.. ).. زبانم که اخر حرکت بود متاسفانه :icon_pf (34):

اینکه ادبیات و موسیقی چه ربطی به شهرسازی داره رو باید از طراح سوال بپرسید اما بی شک ادبیات و موسیقی احتیاج به یک برون رفت کالبدی دارن که برون رفت کالبدیشون معماری و شهرسازیه!

اما بایدد خدمتتون عرض کنم متأسفانه شما هم مثل اکثر بزرگان شهرسازی به طرح "تفصیلی" میگید تفضیلی؟؟؟!! ریشه تفضیل کلمه فضل است و ریشه تفصیل هم فصل که با توجه به مفهوم و عملکرد طرح تفصیلی کلمه "تفصیلی مناسبتر به نظر میرسه.

دکتر بهزادفر هم توی کتاب طرح ها و برنامه ها اصلا یک بار هم از لفظ تفضیلی استفاده نکرده و کلا گفتن "تفــصیلی" و اصلا یک فصل با عنوان "طرح تفصیلی" دارن. و توی کتاب مجموعه مقررات شورای عالی تو صفحات اول که کمیسیون ماده 5 رو بررسی میکنه از جمله وظابف کمیسیون ماده 5 رو تصویب طرح تفصیلی میدونه و اونجا هم ننوشته تفضیلی !!

چه خوب میشه قبل اینکه نظرات همدیگه رو مسخره کنیم اول به حرفمون خوب دقت کنیم.

لینک به دیدگاه

ایشالا که امسال شیرینی بیشتر می خوریم :w02:

پارسالیا که همه پیچوندن vahidrk.gif

رتبه یک دو شدن یه شیرینی هم ندادن. اسم نمی برما gizmo خانوم. بعضیااااا :whistle:

یکی دیگه هم کلاً رفتو پشت سرشم نگاه نکرد نامرد. اینو اسم می برم Miladt خان vahidrk.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...