رفتن به مطلب

کنکور 92 چطور بود؟؟؟

ارسال های توصیه شده

ایشالا که امسال شیرینی بیشتر می خوریم :w02:

پارسالیا که همه پیچوندن vahidrk.gif

رتبه یک دو شدن یه شیرینی هم ندادن. اسم نمی برما gizmo خانوم. بعضیااااا :whistle:

یکی دیگه هم کلاً رفتو پشت سرشم نگاه نکرد نامرد. اینو اسم می برم Miladt خان vahidrk.gif

مثکه دلتون خیلی پره:whistle:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

جــــــدی ؟! :icon_pf (34): من نخونده بودم مال پارسالو :icon_pf (34):

.

چقد غلط تایپی داشت بابا ، ینی هیچ کس یه بار نگا نمی ندازه بعد از طرح این سوالا ببینه در چه وضعیت ناگواری بسر می برن ؟!! از اول تا آخر باروک رو نوشته بود یاروک ، گوتیکو نوشته بود گرتیک ، کلا فنا کرده بودن همه چیو :banel_smiley_4:

.

سوالای مباحث عمومی سخت نبود اما مزخرف بود ، چه وضعی بود یه سوال در میون پرسیده بودن طرح تفصیلی ، جامع یا آمایش رو کدوم نهاد تصویب می کنه :w58: یه 5 باری فک کنم این مدل سوال رو پرسیده بودن :icon_pf (34):

من نخونده بودم ، اما واقعا فک نمی کردم این مدلی باشه کنکور ارشد ، خاله بازی بود icon_pf%20%2834%29.gif

اینو ملاک قرار ندیا دوست من... امسال اینجوری بود.... خدا به خیر کنه!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

همه می گن خیلی مسخره بود اما از نگاه من کاملا مفهومی بود و سخت آدم بین گزینه ها شک می کرد ... من زیاد کتاب خونده بودم ولی اکثر مباحث رو توشون عین به عین ندیده بودم بلکه باید فرد بر مطالب کاملا مسلط می بود.....و برخی سوالات رو هم طراح از جاهای بی اهمیت آورده بود من سر جلسه داشتم شاخ در میاوردم ..

این همه سوال خوب می شد از تو کتابا در آورد ولی.....

من هنوز تو کف این سوال که انقلاب صنعتی از کدوم کشور شرو شد

در کل من خودم به شخصه خیلی بد دادم :ws3::ws3:

سوالات پارسال واقعا عالی بود..این کجا اون کجا:whistles:

لینک به دیدگاه
همه می گن خیلی مسخره بود اما از نگاه من کاملا مفهومی بود و سخت آدم بین گزینه ها شک می کرد ... من زیاد کتاب خونده بودم ولی اکثر مباحث رو توشون عین به عین ندیده بودم بلکه باید فرد بر مطالب کاملا مسلط می بود.....و برخی سوالات رو هم طراح از جاهای بی اهمیت آورده بود من سر جلسه داشتم شاخ در میاوردم ..

این همه سوال خوب می شد از تو کتابا در آورد ولی.....

در کل من خودم به شخصه خیلی بد دادم :ws3::ws3:

سوالات پارسال واقعا عالی بود..این کجا اون کجا:whistles:

تو کنکور ما این سوال نبود ولی فک کنم انقلاب صنعتی از انگلستان شرو شده

لینک به دیدگاه
اینکه ادبیات و موسیقی چه ربطی به شهرسازی داره رو باید از طراح سوال بپرسید اما بی شک ادبیات و موسیقی احتیاج به یک برون رفت کالبدی دارن که برون رفت کالبدیشون معماری و شهرسازیه!

اما بایدد خدمتتون عرض کنم متأسفانه شما هم مثل اکثر بزرگان شهرسازی به طرح "تفصیلی" میگید تفضیلی؟؟؟!! ریشه تفضیل کلمه فضل است و ریشه تفصیل هم فصل که با توجه به مفهوم و عملکرد طرح تفصیلی کلمه "تفصیلی مناسبتر به نظر میرسه.

دکتر بهزادفر هم توی کتاب طرح ها و برنامه ها اصلا یک بار هم از لفظ تفضیلی استفاده نکرده و کلا گفتن "تفــصیلی" و اصلا یک فصل با عنوان "طرح تفصیلی" دارن. و توی کتاب مجموعه مقررات شورای عالی تو صفحات اول که کمیسیون ماده 5 رو بررسی میکنه از جمله وظابف کمیسیون ماده 5 رو تصویب طرح تفصیلی میدونه و اونجا هم ننوشته تفضیلی !!

چه خوب میشه قبل اینکه نظرات همدیگه رو مسخره کنیم اول به حرفمون خوب دقت کنیم.

اولاچه خبرته چرا اینقد الکی سخت میکنی همه چیو سوال این بود که سبک معماری به ترتیب تقدم تاخر انتخاب کنید همین حرف شما رو به تنهایی رد میکنه ..

این از این

دوما من گفتم تفصیلی کجا اشتباه بود نگفتم اشتباه پرسیدم چون یادم نمیومد کجا رو میگی تو پرانتزم گفتم تفضیلیم درسته در واقع بکار میبرن غلط املای نیست بقول خودت اشتباه بزرگان اما گرتیک و یاروک غلط املایی... (خوبه گفتم تفصیلی کجا اشتباه بود ادم میمونه جمله ی اخرتو یه بار خودت خوندی جای مسخره کردن اول بفهم کسی مسخرت کرد یا نه ..)

محض اطلاعتون جمله که گفتم ( به شوخی گفتی یا جدی )مربوط به صحبتتون راجب سبکای موسیقی و ادبیات بود..

خوب شماهم قبلا از اینکه جایگاه عقل کل به خودت بگیری جنبتو ببری بالا :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
کاروانسرای گلشن برای کدوم شهر هست بالاخره؟تو گوگل زدم 80 تا آورد.من خودم زدم جهرم

درسته اکثر شهرها کاروانسرایی به اسم گلشن دارن اما جهرم جواب درسته، چون بقیه شهرها (میبد ، آباده و جیرفت) کاروانسرایی با اسم گلشن ندارن.

لینک به دیدگاه

آره واقعا من اون سوال انقلاب صنعتیو که دیدم دیگه سرم واقعا داشتت گیج می رفت icon_pf%20%2834%29.gif

لینک به دیدگاه
شروع انقلاب صنعتی انگلستان بود.

w58.gif

نه بابا ؟ جانِ من ؟ :w02:

.

بابا جواب این سوالو ما فک کنم دوران راهنمایی بودیم بهمون گفتن :icon_pf (34):

ینی کنکـــــــــور کارشناسی ارشد طراحی شهری، نباید یه مقدار با دید باز تر و جالب تری تهیه میشد سوالاتش :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

منکه از اولش که یهویی یادم افتاد باید ثبت نام کنم یه جزوه گذاشتم تا بخونم که دیروز نخونده برش گردونم سرجاش:whistle:

کلا اینقدر سرم شلوغ شده بود که نتونستم هیچی بخونم

ولی غیر اززبان که عشقی جواب دادم باقیش هم بصورت اطلاع عمومی زدم

احتمالا امسال مجاز بشم:whistle:

لینک به دیدگاه
منم برنامه ریزی شرکت کرده بودم.

کم مونده بود سر جلسه زااااار بزنم:4564:

خیلی سخت بود:icon_razz:

جونه من ؟ :w58:

خوف نخونده بودم ولی مفهومی میبود جواب دادنش راحت تر بود :icon_razz:

یا سرشماری بود یا بقول فافا تفصیلی و جامع رو کدوم نهاد تصویب میکنه :w000:

لینک به دیدگاه

من سوالای طراحیو دیدم...به نظرم تاریخ و تحلیل سخت بودن...مباحث رو ریز طرح کرده بودن،که دلیلی نداره! درس مزخرف بدرد نخور...ولی سخت نبود

مبانی هم یه چندتا سوال نجومی داشت! ولی درکل زیاد سخت نبود...باید رو گزینه ها فکر میشد...سبک سنگین می شد...

زبان هم که...خیلی ناراحت کنندست؛ چون خیلیا روش حساب میکنن...حرکت بدی بود:banel_smiley_4:

به نظرم ضعف کنکور ارشد سوالاش نیست، چون استانداردی وجود نداره طراحا دستشون بازه از هرجا که بخوان سوال بدن، کسی نمی تونه ادعا کنه سالی که کنکور داده بدترین سال بوده و بش ظلم شده...هرسال ازین اتفاقا می افته....مثلن سال 88 فکر کنم، درصد بالایی از سوالای مبانی یا تاریخ اگه اشتباه نکنم از کتاب شهر محیط زیست-چاپ همون سال- اومده بود...اگه کسی اونو نخونده بود ...خیلی ضرر میکرد...

ضعف اصلی کنکور ارشد در درجه اول کیفیت پایین برگزاری آزمونه؛همین غلط املایی ها...تصاویر ناواضح...بعدش میان سوالارو حذف میکنن؛خیلی ها این وسط لطمه میخورن

بعدشم تو رشته هایی که مرحله دوم دارن مثل رشته برنامه ریزی و طراحی واسه پذیرش نهایتا 200 نفر 1200 نفر مجاز اعلام میکنن...اونوقت کیفیت آزمون عملی و تصحیحش با خاک یکسان میشه و 400 سر از دانشگاه تهران درمیاره...:w000:

نباید اینطور سهل انگارانه با کنکوری که تنها راه ما مثلن جوونا واسه تلف نکردن وقتمون و تنها راه احتمالی واسه پیشرفتمون تو این مملکته... اینقدر سهل انگارانه برخورد بشه

راستی بچه هایی که میگن هیچی نخوندن:شما چجوری میفهمین سوالا آسونه؟!...جدن مدتهاست برام سواله...چرا اونایی که نخونده محض کسب تجربه می رن سر جلسه قریب به اتفاق عقیده دارن سوالا آسون بود!!!:ws52:

ایشالا که امسال شیرینی بیشتر می خوریم :w02:

پارسالیا که همه پیچوندن vahidrk.gif

رتبه یک دو شدن یه شیرینی هم ندادن. اسم نمی برما gizmo خانوم. بعضیااااا :whistle:

یکی دیگه هم کلاً رفتو پشت سرشم نگاه نکرد نامرد. اینو اسم می برم Miladt خان vahidrk.gif

خبر دارم بعضیا که سال 90 با قبولیشون همه رو غافلگیر کردن چند تن شیرینی دادن!!:evilsmile:

لینک به دیدگاه

وای مرسی گیزمو جون ...چه خوب بالاخره یکی گفت سخت بوده آزمون تا حدودی...:4564:

منم خیلی تعجب کردم بچه ها می گن آسون بود برا من که کلی از کتابارو دقیق خونده بودم اینقد آزمون سخت بود و فک می کردم خیلی نیاز به فکر کردن داره ولی برای همه اونایی که نخونده بودن آسون بود .... کم کم داشتم از زندگی نا امید می شدم :sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...