رفتن به مطلب

کنکور 92 چطور بود؟؟؟

ارسال های توصیه شده

وای مرسی گیزمو جون ...چه خوب بالاخره یکی گفت سخت بوده آزمون تا حدودی...:4564:

منم خیلی تعجب کردم بچه ها می گن آسون بود برا من که کلی از کتابارو دقیق خونده بودم اینقد آزمون سخت بود و فک می کردم خیلی نیاز به فکر کردن داره ولی برای همه اونایی که نخونده بودن آسون بود .... کم کم داشتم از زندگی نا امید می شدم :sigh:

منم که گفتم سخت بود :w02:

واسه هر سوال 5 مین نیاز بود که فک کنم :icon_pf (34): غیر درسی هم داده بودن :whistles: من جغرافیام شرکت کردم با اینکه رشتم نبود و همچین نخونده بودم بنظرم سوالاش اصلا گیج کننده و غیر کنکوری نبود :banel_smiley_4:

چرا با این وض طرح کردن سوالا سد میزارن واسه بچه ها ؟

خوب اگه میخوان قبولی کم داشته باشه یه شرایطی چیزی بزارن که بعضیا نتونن شرکت کنن نه اینکه اینجوری با زندگی و وقت شرکت کننده ها بازی میشه . جالبه که فقط واسه شهرسازی اینجور میکنن :w000:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منم که گفتم سخت بود :w02:

واسه هر سوال 5 مین نیاز بود که فک کنم :icon_pf (34): غیر درسی هم داده بودن :whistles: من جغرافیام شرکت کردم با اینکه رشتم نبود و همچین نخونده بودم بنظرم سوالاش اصلا گیج کننده و غیر کنکوری نبود :banel_smiley_4:

چرا با این وض طرح کردن سوالا سد میزارن واسه بچه ها ؟

خوب اگه میخوان قبولی کم داشته باشه یه شرایطی چیزی بزارن که بعضیا نتونن شرکت کنن نه اینکه اینجوری با زندگی و وقت شرکت کننده ها بازی میشه . جالبه که فقط واسه شهرسازی اینجور میکنن :w000:

فاطمه جان تو رشته ی ما میشه که به جز ارشد خودمون واسه یه گرایش دیگه هم کنکور بدیم؟ من فک می کردم نمیتونیم :ws52:

لینک به دیدگاه
فاطمه جان تو رشته ی ما میشه که به جز ارشد خودمون واسه یه گرایش دیگه هم کنکور بدیم؟ من فک می کردم نمیتونیم :ws52:

اره عزیزم میشه ؛ چون رشته ما جز رشته های شناوره ؛ البته باید رشته اصلیتو رشته غیر شناور بزنی و بعد اینو شناور انتخاب کنی . من رشته اصلی رو جغرافیا زدم و شناور رو برنامه ریزی :ws37:

لینک به دیدگاه

سوالای کنکور خیلی بد بود .اولش فکر کردم خیلی خوب جواب دادم حالا که نگاه می کنم تو کتابا می بینم خیلیا رو از آسونی اشتباه زدم

سوالای زبانش که دیگه نگو .حیف این همه زبان خوندن .اونایی که فقط کنکور پارسالو خونده بودن از من که این همه زبان خوندم بهتر زدن . واقعا مسخره هست .حیف این عمر که می گذرد در پس کنکور .ببببببابا

لینک به دیدگاه
بچه ها جون یه درخواست ...هرکی یادشه سوالای امسال از کدوم کتابا بوده لطفا اسم کتابا رو بگین :ws37:

مهسا چندتا کتاب خوندی ؟

چقد امید داری قبول شی ؟ سوالاتو که دیدی بر اساس اینکه سنجیده باشی چقد درست زدی ؛ بنظرت رتبت چند میشه ؟

لینک به دیدگاه
مهسا چندتا کتاب خوندی ؟

چقد امید داری قبول شی ؟ سوالاتو که دیدی بر اساس اینکه سنجیده باشی چقد درست زدی ؛ بنظرت رتبت چند میشه ؟

سلام فاطمه جان.راستش من برا کنکور نتونستم زید بخونم و خودم از نظر کمی از خودم راضی نیستم ولی به نظر من برا کنکور امسال چنتا کتاب خوندن مهم نبود بلکه تسلط داشتن به مباحث مهم تر بود ..ولی حالا من لیست کتابایی رو که خوندم می زارم ..در مورد رتبه هم نمی تونم نظر بدم چون با اتفاقی ک برا زبان افتاد فک می کنم جابجایی زیادی اتفاق بیفته :4564:من همش شک دارم که اشتباه زده باشم برا همین زیاد به رتبه خوبی امید ندارم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

شبکه ارتباطی در طراحی شهری

مقررات شهرسازی و معماری و طرحهای توسعه و عمران، مصوب شورای عالی شهرسازی و معماری ایران

جزوه مباحث خانه شهرسازان

تحليلی از ويژگيهای برنامه ريزی شهری در ايران

مبانی و مفاهيم در معماری معاصر غرب

زیبایی‌شناسی در معماری

مبانی نظری و فرآیند طراحی شهری

طراحی شهرها ادموند بيکن

هویت شهری

تاريخ شکل شهر، تا انقلاب صنعتی

از شار تا شهر

سیر اندیشه‌ها در شهرسازی؛ جلد اول و دوم و سوم(این جلد آخری نظریه پردازای مهمترش)

شهرسازي معاصر، از نخستين سرچشمه‌ها تا منشور آتن

کندکاوی در تعريف طراحی شهری

فرآيند طراحی شهری

محيطهای پاسخده.

تاریخ شهر جهان.دکتر پاکزاد

تاریخ شهر ایران.دکتر پاکزاد

طرح ها و برنامه های شهری

شهر درخت نیست

لینک به دیدگاه

مرسی مهسای گلم که به من و بچه ها کمک میکنی و تجربه هاتو واسمون میگی . ایشالا شک بی مورد باشه و نتیجه زحماتتو ببینی .

خوشحال میشیم از تجربیاتت بازم استفاده کنیم :a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
ایشالا که امسال شیرینی بیشتر می خوریم :w02:

پارسالیا که همه پیچوندن vahidrk.gif

رتبه یک دو شدن یه شیرینی هم ندادن. اسم نمی برما gizmo خانوم. بعضیااااا :whistle:

یکی دیگه هم کلاً رفتو پشت سرشم نگاه نکرد نامرد. اینو اسم می برم Miladt خان vahidrk.gif

:whistle::whistle::whistle::whistle:

سلام محمد جون خوبی؟:ws3:

من به خدا دلم میخواد بیاد اما از امان از این خصلت شیرازیا که بد جور بش دچار شدم :ws3::ws3:

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

آقا من که کنکور ندادم اما همش تو این فروم ها میچرخم نمیدونم چرا :banel_smiley_4:

ولی خیلی دلم میخواد امسال بدم (مهر ماه میرم ترم 5:ws3: )

فعلا دارم تحقیق میکنم کی دفترچه باید بخرم:ws28:

الان دارم هادی رنجبران میخونم اگه همینایی که خوندم تو کنکور تونستم بزنم شیرینی میدم:ws28:

از همین الان ازهمتون میخوام دعام کنید برنامه ریزی دولتی یزد قبول بشم (کنکور سال آینده رو) :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...