رفتن به مطلب

برگزاری مسابقه کاریکاتور

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان

تا حالا مسابقه کاریکاتور نداشتیم تا هنر بچه ها رو تو این زمینه هم ببینیم :w16:

اگه موافقین چه موضوع یا موضوعاتی رو پیشنهاد می کنین؟ چون فکر کنم مهمترین خصلت یه کاریکاتور موضوعی هست که نشون میده.

لینک به دیدگاه

به نظر من ایده های مختلفی تو ذهن هر کسی هست منم نظر زیاد دارم یکیش اینه که همه کاریکاتور خودشونو بکشن.بعد شروع کنیم به کشیدن موضوع های دیگه.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

به به!مدير اجرايي سايت!:w63:سلام عليك:ws53:

خب اول ممنون بابت اينكه اطلاع داديد!:icon_gol:راستش من تو اين زمينه استعدادي ندارم ولي خب موضوع خيلي خوبي رو انتخاب كرديد!:w16:

با نظر شهدخت جان موافقم!اول با موضوع ازاد باشه بهتره!:w16:

لینک به دیدگاه
باسلام وعلیکم:ws3:

بنده میگم با کاریکاتور مدیر اجرایی سایت شروع کنیم وطرح برنده هم بعنوان آواتار جناب مدیر انتخاب شود:ws3:(ینی پیشنهاد از این بهتر:w02:)

عجب پيشنهاد خوبيييييييييي!!!من موافقم!:w02:

لینک به دیدگاه

چن بار اومدم بگم با کاریکاتو کی شرو کنیم ؛ باز ترسیدم و رفتم :icon_pf (34):

الان میگم و در میرم :sad0:

با کاریکاتو مدیر کل :th_running1:

لینک به دیدگاه

مسابقه ی کاریکاتور خیلی جالبه

ولی خب فقط کسانی میتونن شرکت کنن که طنز پرداز باشن . :hanghead:

موضوع پیشنهادی من یه کاریکاتور مربوط بچه های انجمن باشه ، حالا سِمَتِشون فرقی نداره :a030:

لینک به دیدگاه
باسلام وعلیکم:ws3:

بنده میگم با کاریکاتور مدیر اجرایی سایت شروع کنیم وطرح برنده هم بعنوان آواتار جناب مدیر انتخاب شود:ws3:(ینی پیشنهاد از این بهتر:w02:)

سلام

خیلیییییی پیشنهاد جالبی بود:ws3:

لینک به دیدگاه

یه مسابقه کاریکاتور خواستیم بذاریم حالا اومدن زوم کردن رو خود ما :banel_smiley_4:

بابا من خودم کاریکاتورم نیاز به کشیدن نیست دیگه :ws3:

ایشالا کاریکاتور با موضوع بچه های انجمن هم برگزار می کنیم. ولی فعلاً واسه شروع منم با نظر بچه ها موافقم که موضوع آزاد باشه که هرکس هرموضوعی علاقه داشت بکشه. تا اینکه ببینیم چقدر شرکت می کنن حالا :ws3:

لینک به دیدگاه
یه مسابقه کاریکاتور خواستیم بذاریم حالا اومدن زوم کردن رو خود ما :banel_smiley_4:

بابا من خودم کاریکاتورم نیاز به کشیدن نیست دیگه :ws3:

ایشالا کاریکاتور با موضوع بچه های انجمن هم برگزار می کنیم. ولی فعلاً واسه شروع منم با نظر بچه ها موافقم که موضوع آزاد باشه که هرکس هرموضوعی علاقه داشت بکشه. تا اینکه ببینیم چقدر شرکت می کنن حالا :ws3:

دیکتاتور دیکتاتور:w02:

نظر اکثر دوستان رو باید مد نظر قرار بدین جناب مدیر:ws3:

لینک به دیدگاه

چي تو من ديدن كه دعوتم كردين....نمي دونم آقا محمد:icon_redface:

نكنه واسه اون تاپيك تو قسمت كاريكاتور هست؟....

كاريكاتورهاي برگرفته از سيماي دوستانمون... اول و آخر برداشت هاي شخصي ما هست...و خيلي از دوستانمون از ديدن برداشت هاي شخصي ما ممكن هست اون لحظه ي اول بخندن و به روشون نيارن...ولي يك گوشه از ذهنشون كدر مي شه....

با اين اوصاف با كشيدن كاريكاتور از دوستان انجمن نظر مثبتي ندارم....مگر اينكه خودشون اعلام كنن كه حاضرن كاريكاتورشون كشيده شه...:icon_redface:

كاريكاتورهاي اجتماعي بهترين نوع كاريكاتور هستن....وقتي نمي توني درد رو جدي بگي....مي توني تو قالب طنز بگي...طنز گزنده....طنز نقاد..

وگرنه طنز و شوخي با برجستگي ها يا كاستي هاي صورت يك انسان هيچ سودي به غير از يك احساس شادي گذرا نداره.....

:icon_redface:

هر آنچه از خوبي هست اميدوارم در اين حركت اتفاق بيافته....عاقبت به خير بشه اين كار ايشالله:icon_redface::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...