رفتن به مطلب

پیشنهاد کتاب مناسب

ارسال های توصیه شده

سلام بر همه دوستان

هر کس خواست اسم درس رو اینجا بگه تا دیگران کتاب مناسب رو معرفی کنه.

دوستان میشه برای دروس زیر کتابی که خودتون خوندید و یا اساتیدتون معرفی کردن رو بگید :

ترمودینامیک

مکانیک سیالات

ریاضی مهندسی

دینامیک ماشین

لینک به دیدگاه

درود...واسه ترمودینامیک اساتید یکی از این دو کتاب رو معرفی میکنند، ون وایلن و سنجل..ما خودمون ون وایلن خوندیم ولی واسه ارشد سنجل هم خوندم...هر دو تاشون رو در کنار هم بخونید سنجل مباحث رو خیلی قابل لمس تر میکنه و دید خوبی بهتون میده.

سیالات یک رو ما فاکس و دو رو استریتر خوندیم...ولی بعدها متوجه شدم مانسون خیلی کتاب بهتری است. همه کتاب ها تقریبا شبیه هم هستن

ریاضی مهندسی مرجع همه کریزینگ است ولی در کنارش شیدفر هم میخوندیم، مثال های خوبی داره

دینامیک ماشین هم کتاب مارتین ترجمه پازوکی

لینک به دیدگاه
واسه سیالات شمیز هم بدرد بخوره یا نه ؟!
برای فصل دوم و سوم (سرعت و جهت جریان ها درسته؟) شیمز رو مطالعه کردم...وایت هم کتاب خوبی هستش...گفتم کتاب های سیالات خیلی زیاده و اکثرا شبیه هم هستن..

یک کتاب فارسی هم هستش نوشته دکتر نبهانی(اگر درست نوشته باشم) این هم کتاب خوبی هستش و فکر کنم در شریف تدریس میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...