رفتن به مطلب

جزوه حقوق جزای اختصاصی 2

ارسال های توصیه شده

برای دانلود جزوه بر روی لینک زیر کلیک کنید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
استاد احسان معاضدی

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

جزوه حقوق اختصاصی 2 دکتر میرمحمدی صادقی رو که به صورت کنکوری یه سری نکات رو آورده به صورت PDF در 34 صفحه از لینک زیر می تونید دانلود کنید:

دانلود جزوه

منبع: سایت حقوقی دادیاری

لینک به دیدگاه

این جزوه هم بر اساس قانون مجازات اسلامی تهیه شده توسط دکتر سارا آقایی هستش که شامل مباحثی از کتاب دکتر میر محمد صادقی و کتاب قانون مجازات رضا شکری هستش و تو 121 صفحه به صورت PDF از لینک زیر می تونید دانلود کنید.

دانلود جزوه

منبع: سایت 1قاضی

لینک به دیدگاه

جزوه بعدی که از حقوق جزای اختصاصی میذارم واسه دکتر سیدعلی آزمایش هستش که در 119 صفحه به صورت PDF از لینک زیر می تونید دانلود کنید:

دانلود جزوه

منبع: حق گستر

لینک به دیدگاه
  • 4 سال بعد...
در در 29 شهریور 1394 در 22:36، Mohammad Aref گفته است :

جزوه بعدی که از حقوق جزای اختصاصی میذارم واسه دکتر سیدعلی آزمایش هستش که در 119 صفحه به صورت PDF از لینک زیر می تونید دانلود کنید:

دانلود جزوه

منبع: حق گستر

سلامممنون بابت این جزوه خیلی وقته دنبالش بودم ولی رمز داره رمزش رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

لینک به دیدگاه
در 10 ساعت قبل، Hajjari گفته است :

سلامممنون بابت این جزوه خیلی وقته دنبالش بودم ولی رمز داره رمزش رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

سلام. پسورد فایلها www.noandishaan.com هستش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...