ثبت نام کنید. محتوای مخفی برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید. اپل امتياز جديدي را به ثبت رسانده كه به كاربران آيفون و آي‌پاد تاچ امكان مي‌دهد از دستگاه خود به عنوان بليت الكترونيكي براي ورود به كنسرت‌ها و مراسم‌هاي ديگر استفاده..."> ثبت نام کنید. محتوای مخفی برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید. اپل امتياز جديدي را به ثبت رسانده كه به كاربران آيفون و آي‌پاد تاچ امكان مي‌دهد از دستگاه خود به عنوان بليت الكترونيكي براي ورود به كنسرت‌ها و مراسم‌هاي ديگر استفاده..."> رفتن به مطلب
Fahim

آيفون صاحب سيستم بليت الكترونيكي مي‌شود

پست های پیشنهاد شده

محتوای مخفی

    برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

محتوای مخفی

    برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

اپل امتياز جديدي را به ثبت رسانده كه به كاربران آيفون و آي‌پاد تاچ امكان مي‌دهد از دستگاه خود به عنوان بليت الكترونيكي براي ورود به كنسرت‌ها و مراسم‌هاي ديگر استفاده كنند.

اين سيستم كاربرد روشني براي كسب و كار موسيقي اين شركت دارد زيرا به مشتريان امكان مي‌دهد بليت‌هاي كنسرتي را خريداري كنند كه قابل دانلود به آيفون يا آي‌پاد آن‌ها خواهد بود و از آن براي راه يافتن به يك مكان استفاده كنند.

اين شركت در تقاضاي ثبت اين امتياز اعلام كرده سيستم مذكور كه برمبناي باركد است، مشكل فراموش كردن به‌همراه بردن بليت به كنسرت را برطرف مي‌كند و همچنين مزاياي محيط زيستي سيستم بدون كاغذ را به ارمغان مي‌آورد. همچنين مي‌تواند براي كدهاي تخفيف يا مزاياي اضافي مورد استفاده قرار بگيرد.

 

البته به‌كارگيري اين سيستم بليت الكترونيكي فراتر از كنسرت بوده و مي‌تواند در رويدادهاي ورزشي، ورود به پارك‌هاي سرگرمي و سيستم دعوت به عروسي مورد استفاده قرار بگيرد.

 

  • Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×