رفتن به مطلب

سورس پروژه راه اندازی سه نوع موتور با avr

ارسال های توصیه شده

با عرض سلام خدمت مهندسای برق و کامپیوتر عزیز

یکی از پروژه هایی که زیاد مدنظر اساتید گرامی (!) گروه برق و گاهی کامپیوتره , راه اندازی موتوره.
من تو این فایلی که براتون گذاشتم سه نوع موتور رو با پروتیوس شبیه سازی کردم و برنامه هاشون رو به زبان سی نوشتم . کنارشون گذاشتم. :ws3:
این موتور ها عبارتند از :

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

با عرض سلام خدمت مهندسای برق و کامپیوتر عزیز

یکی از پروژه هایی که زیاد مدنظر اساتید گرامی (!) گروه برق و گاهی کامپیوتره , راه اندازی موتوره.
من تو این فایلی که براتون گذاشتم سه نوع موتور رو با پروتیوس شبیه سازی کردم و برنامه هاشون رو به زبان سی نوشتم . کنارشون گذاشتم. :ws3:
این موتور ها عبارتند از :

دیگه بقیشو خودتون بلدید دیگه...
فایل DSN رو با Proteus باز میکنید.رو میکروی قلابی (!) کلیک راست میکنید و گزینه Add/remove source files کلیک میکنید تا یه کادر باز شه.تو این کادر باید برنامه ای که می خواید بریزید تو میکرو رو معرفی کنید.پس تو همین کادر تو قسمت source code file name گزینه New رو بزنید و تو پوشه همین پروژه فایل متنی با فرمت .C رو انتخاب کنید و تموم.همه کادرارو ok کنید تا به صفحه اصلی برنامه proteus برگردید.
حالا اون پایین رو علامت play کلیک کنید و به چرخش موتور نگاه کنید و لذت ببرید.

DC Motor
Servo Motor
Step Motor

در ضمن همه فایل ها تست شده و آماده استفاده هستند.
اگه اختیار با خودتونه من پیشنهاد میکنم servo motor رو ببندید.هم برنامش سادست.هم بستنش :w16:
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

عباس جان یه مقدار بیشتر توضیح میدی؟؟

من برنامه هارو دانلود نکردم چون نه میکرو بلدم نه پروتئوس و اینا....

الان این سروو ای که قرار کنترل بشه سیستمش چجوریه؟؟؟ چه کاری رو انجام میده؟؟
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...