رفتن به مطلب

فلزیاب با عمق 2.80 متر

ارسال های توصیه شده

miner1.jpg

فلزیاب با عمق 2.80 متر(از فایل زیر دانلود کنید)

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیزم به سفارش دوستان گروه رباتیک دانشگاه فردوسی مشهد تمامی مشخصات مربوط به فلزیاب ماینر 4 رو براتون میزارم امیدوارم حداکثر استفاده رو ببرید.

این فلز یاب بدون سورس اصلی برای شما قرار داده شده و برای روباتهای مین یاب مناسب هستش و به بهترین شکل فرکانسهاش تنظیم شده تا بیشترین عمق نفوذ رو داشته باشه.

نحوه اتصال کی برد و ال سی دی در فلزیاب ماینر 4 با عمق واقعی 2.80 به صورت زیر می باشد :

miner2.png

miner3.jpg

نحوه ساخت لوپ (کویل) دستگاه و اتصال آن به مدار به صورت زیر می باشد :

miner4.png

miner5.png

منبع: زاگروس الکترونیک

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...

سلام میگم شما که این مدار رو اینجا گذاشتین با تست در خاک هست یا به قول معروف واسه خودتون تقریبیشو گذاشتین والا من شنیدم این مدار تا عمق 50سانت هم نمیزنه واطلاعات مدارهم تا حدودی ناقص هست:JC_thinking::icon_pf (12):

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام میگم شما میتونین اموزش جز به جز رو برام بگین چون من دارم این مدارو میسازم به خاطر همین نیاز به راهنمایی شما دارم اگه لطف کنین به بنده کمک کنین ممنون میشم اینم ایمیلم

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

آرش جان من تقریبا 1 ساله دارم روی این دستگا ها کار میکنم mini puls 1,2,3 و miner 1,2,3,4 و tiny ,1,2 و چند مدل دیگه رو روش کار کردم هیچ کدومشون حتی با لوب 1*1 هم بالای 1 مترو اون هم اگه جنسش مثلا یک تن آهن باشه رو تو 1 متری میزنه

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

سلام باتشکر از زحمتی که کشیدی و این مطلب رو نوشتی:من فلزیاب مجستیک رو که مدار خیلی ساده ای داره ساختم سینی استیل رو تو هوا 2متری سنس میکنه وهمون سینی 50 سانتی رو توی خاک نرم 1/5متر البته میدونید شیئ قدیمی تقریباپوسیده حداقل نیم متر برد دستگاه بیشتر میشه .دستگاهی که گفتم فرکانسش پایینه وفقط به فلزات حساسه نه چیز دیگه

لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...

اطلاع رسانی خیلی خیلی ضعیف خدمات فنی هم تعریفی نداره همین که مدار رو اپلود کردین که نشد اموزش تازه اون هم از جای دیگه اور دین خودتون چه خدمتی کردین

لینک به دیدگاه
اطلاع رسانی خیلی خیلی ضعیف خدمات فنی هم تعریفی نداره همین که مدار رو اپلود کردین که نشد اموزش تازه اون هم از جای دیگه اور دین خودتون چه خدمتی کردین

خب تو عنوان تاپیک هم حرفی از آموزش زده نشده که توقع آموزش دارین:ws38:

خدمات فنی چیه دیگه :w58: چه اطلاع رسانی :w58: شما که همین امروز هم عضو شدین :ws3:

دوستان دیگه با زحمتی که میکشن و با پاسخگویی به سوالات مختلف کاربرا تو حوزه هایی که تخصص دارن یا ارائه آموزش ها و مطالب های خودشون و در اختیار گذاشتن همین مطالب به همه استفاده کنندگان دارن خدمت میکنن در حالیکه هیچ وظیفه ای هم ندارن.

سطح توقع ماشالا سر به فلک میزنه :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...