رفتن به مطلب

قابل توجه دوستان علاقمند به همکاری در تالار درخواست مقالات

ارسال های توصیه شده

سلام

از اونجایی که بعضی از دوستان زحمت کشیدند و در این تالار همکاری داشتند و به درخواست کاربران پاسخ دادند، و از اونجایی هم که اکثرا این دوستان متاسفانه به کاربرانی که قوانین رو رعایت نکردند، جواب دادند، متاسفانه پستشون حذف شده و خب زحمتشون هم هدر میره و من شخصا دوست ندارم اینطوری بشه

بنابراین بهتر دیدم که این تاپیک رو بزنم و مواردی که باید در جواب دادن به درخواست ها رعایت بشه، توش قید کنم:

برای پاسخ دادن به درخواست ها، این موارد رو در درخواست هر کاربر چک کنید و بعد اگر درست بود، زحمت پاسخ دادنشون رو بکشید:

1- درخواست در تاپیک درست قرار داده شده باشه

2- عنوان کامل مقاله در درخواست ذکر شده باشه

3- لینک درست مقاله، قرار داده شده باشه

4- محدودیت 1 مقاله (یا یک فصل کتاب) در هفته برای افراد زیر 50 امتیاز و غیر طلایی در نظر گرفته بشه

5- محدودیت 2 مقاله (یا دو فصل کتاب) در روز برای بقیه افراد در نظر گرفته بشه

لطفا هر درخواستی که این موارد رو رعایت نکرده بود (حتی یکی از موارد رو) جواب ندید، چون پست خودتون هم حذف میشه

مثلا اگر چندتا مقاله درخواست دادند، لطفا نیاین 1 دونش رو جواب بدید که بند 4 رعایت شده باشه! چون اون درخواست کلا باید حذف بشه

وقتی بدون مطالعه قانون یکجا، همین طوری پست بدیم، به خصوص اینکه امضای من که به اون واضحی در همه صفحات هست، اصلا توجه بهش نشه، طبیعیه پستمون حذف بشه و اصلا هم سخت گیرانه نیست.

دوستانی که در روز میتونن 2 مقاله درخواست بدند، خب مشخصه که درخواست دادن یا نه، زیاد سخت نیست فهمیدنش، یه نگاه به 5 تاپیک اصلی درخواست مقالات بندازید، متوجه میشید

اما برای بقیه کاربران، میتونید اسم کاربرانی که تو هفته جاری یک درخواستشون رو دادند و جواب هم گرفتند رو از

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
بگیرید. این کاربران در هفته جاری دیگه مجاز به دریافت مقاله نیستند.

این فایل با درج ساعت هروز آپدیت میشه، از اون مدتی هم که از آپدیتش گذشته، میتونید خودتون یه بررسی بکنید پست ها رو.

برای جلوگیری از بی نظمی در تاپیک ها، لطفا اگر درخواستی خلاف قوانین بود، از دادن تذکر خودداری کنید. بعد از حذف پست، در پیغام خصوصی تذکر داده خواهد شد.

پیشاپیش از همکاریتون ممنون

• Like 17
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...