رفتن به مطلب

درخواست معرفی کتابی برای آشنایی با مکانیک

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان

بنده دنبال یه کتابی میگردم که یه کلیاتی درباره مکانیک و اصطلاحات عمومی مکانیک و مکانیزم های عمومی یاد بده و آشنا کنه.

یعنی این کتاب رو میخوام به یه نفر که رشته اش زبان انگلیسی هست، معرفی کنم تا کمی با مکانیک آشنا بشه و کم کم بتونه زبان فنی مکانیک رو بخونه.

همچین کتابی شما سراغ دارید ؟

یکی از استادهامون گفته، بهتره اون شخص، کاتالوگ های دستگاهها یا مکانیزم های مکانیک رو بخونه.

اگه کاتالوگ هم دارید، معرفی کنید دانلود کنم.

ممنون از همگی

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت دوستان

بنده دنبال یه کتابی میگردم که یه کلیاتی درباره مکانیک و اصطلاحات عمومی مکانیک و مکانیزم های عمومی یاد بده و آشنا کنه.

یعنی این کتاب رو میخوام به یه نفر که رشته اش زبان انگلیسی هست، معرفی کنم تا کمی با مکانیک آشنا بشه و کم کم بتونه زبان فنی مکانیک رو بخونه.

همچین کتابی شما سراغ دارید ؟

یکی از استادهامون گفته، بهتره اون شخص، کاتالوگ های دستگاهها یا مکانیزم های مکانیک رو بخونه.

اگه کاتالوگ هم دارید، معرفی کنید دانلود کنم.

ممنون از همگی

سلام اتفاقا یک کتاب زبان اصلی خیلی عالی از مکانیزم ها هست ->

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

در مورد کلیات هم به نظرم بهتر از مشینری هندبوک نباشه - میتونن ابتدای هر مبحث رو مختصر مطالعه کنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...