رفتن به مطلب

مسابقــــه طراحی لوگوی نـــــوروزی 92

partow

ارسال های توصیه شده

با توجه به نزدیک شدن نوروز ، برای لوگوی نوروزی مسابقه ای تدارک دیدیم ... :a030:

شرایط مسابقه:

طرح:

• طرحهای فرستاده شده باید لوگوتایپ باشند.(یعنی با خود کلمۀ نواندیشان طراحی شوند)
  • (تغییرات را بر روی لوگوی فعلی انجمن انجام بدهید ، به طوریکه ظاهر اصلی لوگو حفظ شود ...)
  • طرحها باید فقط با فونت فارسی کار شود...

• لوگو(طرح اولیه):
    برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• (نتونستید دانلود کنید هم مشکلی نیست ... میتونید از لوگوی بالای سایت استفاده کنید ...اینجا کلیک کنید )

اندازه :

• حداقل سایز : width=160 px - --- - Height=110
  • حداکثر سایز: width=200 px - --- - Height=120

حجم:

• حداکثرحجم فایل : 50 کیلوبایت

فرمت :

• PNG

مهلت ارسال :

• 25 اسفند 1391

جوایز: ( حالا شاید جوایز یکم تغییر کنه . ولی اصلاً نگران نباشید :ws3: )

طراح اول:

• 2 امتیاز طلایی
  • لوح تقدیر zjyi1v8qa36ivp4yiqlk.gif

طراح دوم:

• 200 امتیاز

سایر طراحان :

• 30 امتیاز

--------------------------

اینم مسابقه ی سال پیش :

http://www.noandishaan.com/forums/thread81068.html#post884443

طرحاتون رو به صورت خصوصی واسه من بفرستید ...

منتــــــــــظریم ...:icon_gol:

• Like 26
لینک به دیدگاه
من تا حالا لوگو طراحی نکردم hanghead.gif

مینایییییییییییییhapydancsmil.gif

منم تا حالا طراحی نکردم...اما فک نکنم سخت باشه..آره زهرا؟ :ws38:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مینایییییییییییییhapydancsmil.gif

منم تا حالا طراحی نکردم...اما فک نکنم سخت باشه..آره زهرا؟ :ws38:

ایهیم، سخت نیست . :hapydancsmil:

-------------------------------------------

طرحای بچه ها هم تو لینک مسابقه ی سری قبل هست . صفحه آخرش :a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من لوگوی نو اندیشان کلا مشکل داره و اول از همه باید یه لوگوی جدید و اصولی طراحی بشه

مطلب بعد اینه که لوگوهای فارسی و به خصوص لوگوتایپ های فارسی بستری برای طرح های مناسبتی ندارند حداقل من که کار شاخصی سراغ ندارم در مورد لوگوهای خارجی هم فکر میکنم گوگل خیلی از این طرح استفاده میکنه که خوب اکثر اون ها هم بسیار زیبا و خلاقانه طراحی میشوند

در کل فکر میکنم به جای طراحی لوگو برای عید نوروز از بنری با حال و هوای نوروز استفاده کنید که هم طراحی آسانتری نسبت به لوگو داره و هم از لحاظ بصری معمول تره

به هر حال این پیشنهاد من فقط در حد پیشنهاده و میتونید فراخوانی برگزار کنید برای طراحی نشانه انجمن و از بین اون ها شایسته ترین اثر به عنوان نشانه برای انجمن انتخاب کنید

و پیشنهاد بعدی من به دوستان شرکت کننده اینه که نیازی نیست از تمامی نماد های نوروزی و به خصوص سفره هفت سین در طراحی اون استفاده بشه میتونیم از یکی از این نماد ها هم در کار استفاده کنیم و یادمون باشه که در طراحی هر چیز سادگی حرف اول میزنه. "مرحوم استاد مرتضی ممیز پدر گرافیک ایران در کتاب نشانه هاشون مطلبی داشتند مبنی بر سادگی ساختار نشانه که فکر میکنم نوشته بودند اگر روزی بتوانم با یک مستطیل ساده نشانه ایی طراحی کنم و مقصود خودم از نشانه رو به صورت کامل به مخاطب برسونم اون یک اثر خیلی خوبی شده" البته چون کتاب ندارم شاید به صورت دقیق متن ایشون ننوشته باشم دوستان اگر اصل مطلب داشتند لطفا اصلاح بفرمایند

از این که وقت دوستان گرفتم عذرخواهی میکنم

• Like 5
لینک به دیدگاه
یه فلش 16 گیگ بزارین تا من ترغیب بشم به انجام اینکار

منتظر تغییر جوایز هستیم :a030:

فکر نکنم این جوایز دیگه تغییر کنه :w02:

سلام

سلام :icon_gol:

به نظر من لوگوی نو اندیشان کلا مشکل داره و اول از همه باید یه لوگوی جدید و اصولی طراحی بشه

در مورد لوگو که نظری ندارم . ولی اگر شما چیزی مدنظرتون هست بگید.

مطلب بعد اینه که لوگوهای فارسی و به خصوص لوگوتایپ های فارسی بستری برای طرح های مناسبتی ندارند حداقل من که کار شاخصی سراغ ندارم در مورد لوگوهای خارجی هم فکر میکنم گوگل خیلی از این طرح استفاده میکنه که خوب اکثر اون ها هم بسیار زیبا و خلاقانه طراحی میشوند

منظورتون این هاست؟:ws38:

http://www.noandishaan.com/forums/thread9786.html#post53917

در کل فکر میکنم به جای طراحی لوگو برای عید نوروز از بنری با حال و هوای نوروز استفاده کنید که هم طراحی آسانتری نسبت به لوگو داره و هم از لحاظ بصری معمول تره

به هر حال این پیشنهاد من فقط در حد پیشنهاده و میتونید فراخوانی برگزار کنید برای طراحی نشانه انجمن و از بین اون ها شایسته ترین اثر به عنوان نشانه برای انجمن انتخاب کنید

در مورد بنر . متاسفانه فضای بالای سایت محدوده و باید روی لوگو کار بشه

و پیشنهاد بعدی من به دوستان شرکت کننده اینه که نیازی نیست از تمامی نماد های نوروزی و به خصوص سفره هفت سین در طراحی اون استفاده بشه میتونیم از یکی از این نماد ها هم در کار استفاده کنیم و یادمون باشه که در طراحی هر چیز سادگی حرف اول میزنه. "مرحوم استاد مرتضی ممیز پدر گرافیک ایران در کتاب نشانه هاشون مطلبی داشتند مبنی بر سادگی ساختار نشانه که فکر میکنم نوشته بودند اگر روزی بتوانم با یک مستطیل ساده نشانه ایی طراحی کنم و مقصود خودم از نشانه رو به صورت کامل به مخاطب برسونم اون یک اثر خیلی خوبی شده" البته چون کتاب ندارم شاید به صورت دقیق متن ایشون ننوشته باشم دوستان اگر اصل مطلب داشتند لطفا اصلاح بفرمایند

کاملاً پیشنهادتون درسته

از این که وقت دوستان گرفتم عذرخواهی میکنم

مرسی از نظرات و پیشنهاداتتون . ولی همونطور که گفتم باید روی لوگوی اصلی کار بشه.

خوشحال میشیم شما هم در مسابقه شرکت کنید :icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام

سعی میکنم اتود پیشنهادیم براتون ارسال کنم البته زمان میبره اما منظور من این نبود که من لوگو بزنم عرض بنده این بود که فراخوانی برگزار بشه و دوستان مختلف در طراحی لوگو شرکت کنند

ببخشید خیر منظور من لوگوهای مناسبتی بود البته اگه منظور شما لوگوتایپ بوده دقیقا این لینکی که گذاشته بودید درسته البته منظور من دقیقا لوگوتایپ های مناسبتی است که لینک اونو اینجا قرار میدم

البته مطلب مهمی که وجود داره اینه که متاسفانه به دلیل تحریم آدرس ایران از طرف گوگل باید این لینک با استفاده از نرم افزار های ضد تحریمی باز کنید

برای مشکل محدودیت بنر هم مدیر فنی سایت باید چاره ای بیاندیشند همونطور که خیلی از انجمن ها بنر دارند و قابل طراحی هم هست

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

سعی میکنم اتود پیشنهادیم براتون ارسال کنم البته زمان میبره اما منظور من این نبود که من لوگو بزنم عرض بنده این بود که فراخوانی برگزار بشه و دوستان مختلف در طراحی لوگو شرکت کنند

ببخشید خیر منظور من لوگوهای مناسبتی بود البته اگه منظور شما لوگوتایپ بوده دقیقا این لینکی که گذاشته بودید درسته البته منظور من دقیقا لوگوتایپ های مناسبتی است که لینک اونو اینجا قرار میدم

البته مطلب مهمی که وجود داره اینه که متاسفانه به دلیل تحریم آدرس ایران از طرف گوگل باید این لینک با استفاده از نرم افزار های ضد تحریمی باز کنید

برای مشکل محدودیت بنر هم مدیر فنی سایت باید چاره ای بیاندیشند همونطور که خیلی از انجمن ها بنر دارند و قابل طراحی هم هست

فراخوانی که برگزار نمیشه در این رابطه . چون کسانی که شرایط همکاری رو دارن کمن .

شما هم اگر وقت دارید ، واسه تفریح طرح بزنید . و اینجا قرار بدید وگرنه ممکنه طرح پیشنهادی لوگوتون اعمال نشه . :hanghead:

در مورد تغییر واسه بنر به مدیر پیشنهادتون رو میگم.

حالا به مسابقه بپردازیم .:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...